Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vole. Co to má být za mluva? To není Nidhogg, ale Tiolk. Chtěli by to míň těch amfetamínů.
  • collector124
    Wow, raz za uhorský rok zájdem do diskusie na games.cz a vidím tu samé násť-ročné detská nadávajúce že to vyzerá ako žltý exkrement (h-word je zakázané...). A názory typu ako že to môže byť neskutočná zábava v multiplayeri alebo že je to jedna z naj Lukášových recenzií sú tu zamínuskované zakomplexovanými trollmi, ktorí ak hra nemá grafiku aspoň ako Crysis ani ju nehrajú. *7*
    • zdeeneek
      Ja mam 33 let a takovou grafiku jsem si uzil na 8bitech az az. Nehonim se za grafikou (nerozciluju se jak Vavra, ze ma strom ve Skyrimu divnou texturu atd.), ale hry s takovou grafikou uz fakt nevyhledavam.
      Ale ani nekritizuju, ze takhle zpracovana hra dostala vysoky hodnoceni. Jen je dobry si uvedomit, ze ne kazdy, komu tahle hra nesedne, je desetilety decko ...
      • Ale spousta z těch, kterým hra nesedne a pak nadávaj jaký je autor blb a jaký blbý je server a hurr a durr, tak jsou děcka... Neříkám, že všichni ale osobně si typuju, že tak 70-80% ano.
  • bod za "byl jsem mladistvým intelektuálem :)
    • aha ona celá recka je prudko filozofyčna. teda obdivujem Tvoju všestrannosť lukáši, pointu som pochopil a vyzerá to ako fajn hra.
  • Mart9
    Mě recenze přesvědčila, že by to mohla být sranda. Ale platí můj včerejší názor, že je to neskutečně předražené. Musím to sehnat jinak. Nebo jestli je to někde do 50 Kč, dejte vědět. Díky.
  • ucho
    díky za recenzi, byla fajn. i když hra asi nebude můj šálek kávy.
  • Jeste by to chtelo predabovat do cestiny, aby clovek bez filozoficke fakulty nemusel vyhledavat Grygarovo fraze v jazykovednem slovniku.
    • janchor
      aviváž
      dělení: avi-váž
      rod: ž.

      • úprava umělých vláken a přírodního hedvábí při zpracování

      • změkčení, zjemnění, osvěžení vzhledu látky namáčením ve speciálním přípravku
  • Nepochopitelně neuchopitelné pochopitelno uchopeno. Blitky zvratky do games zahrádky.
  • maros.goc
    ale este som sa nevyjadril k samotnej videorecenzii, ta je absolutne genialna :) :DD Grygar boduje na plnej ciare :) tolko ironickeho nadhladu som nevidel ani v detektívnej sérii o Frankovi Drebinovi :DDDD ...aj ked mam na hru diametralne odlisny nazor, recenzia uzasna :)
  • A cenu za najlepsiu recenziu tisícročia 2 získavaaa...

    Dokonale :D
  • michelangelocz
    B E Z V A videorecenze – fundovana, s edukativnim potencialem a lingvisticky vycizelovana. Jen si vazne netroufam odhadnout, co na to mistni publikum :)
    • "Hurr durr, stojí to za ho*no, nehrál jsem to, ale hra je pi*ovina, recenzent stojí za ho*no, stránka taky". Odhadl bych to nějak takhle *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit