Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    fajnová vikinská výslovnost
  • Lukáši, je mi tě trochu líto. Marníš svůj potenciál nad bandou útočných českých arogantních h*vad. Tvá touha sdělovat zajímavé věci a myšlenky zde nemůže být kvitována, protože to tady nikdo nepochopí ani nechce chápat. Je tě tu na Games trochu škoda..
    • celoush
      Já doufám, že přes nemalé množství haterů a mínuskářů, Lukáš Grygar vidí, že jeho práce tu má smysl a své publikum má....
  • Tsive.. nerdi hipstri. Hra s Rambem, ktera ma vyjit, ma grafiku udajne k zbliti, ale tahle sratchka, co ma grafiku jak atari hry, ktery jsem hral pred petadvaceti lety jsou najednou uzasny a stylovy... i kdyz to vypada hur, nez psi lejno :D
    • On je docela rozdil kdyz udelas hru s retro grafikou a kdyz udelas hru s osklivou grafikou...
      • Plisnovy dziny a prestizky sou taky retro a jakej je to hnus. Ale pocitacovi nerdi a hipstri si to budou stejne pochvalovat. Jako tenhle paskvil. Lo-fi, pixelart, humus, indie, bliticko :D
  • OndraJarda
    Konečně! Říkal jsem si, proč se ve zdejších diskuzích na Nidhogg snáší tolik hejtu, a už konečně chápu. Je až do morku kostí intelektuální! :)
    • Keyz
      Tak, že to asi nikdo nepochopil a ten kdo to pochopi to nedokázal těm co to nepochopili vysvětlit.

      Klasický začarovaný kruh. Něco jako tohle je umění a když mu řekneš proč tak to neumí vysvětlit. Oborník jako prase. Ale hlavně, že to asi chápe on.
  • mnoho let zpět si nemohl dovolit PC každý a internet už vůbec a taky to tak vypadalo. Většinou kvalitní diskuze vedená inteligentní cestou... Za to teď je na PC kdejaký spratek, který má nutkání si v diskuzích honit ego.

    Chtělo by to nějakou paralelní games doménu pro lidi ze staré školy.
    • Tak ho založ a nehoň si tu ego, stará školo.
      • děkuji, že mě pokládáš za vlastníka domény games.cz, bohužel vlastníkem nejsem a tudíž paralelní games doménu jaksi neudělám. A na to, že jsem ze staré školy, jsem hrdý a to nemá co dočinění s honěním si ega. Pleteš si pojmy s dojmy.
    • A co teprve spratkové s tabletama. Já bych to zakázal. *16* JK
  • Co to... Nekdo tu asi dostal pod stromkem slovnik. :D
  • MickeyMutant
    Jediná otázka: Proč kvazi?
    • smajdal
      O hře nevím nic a tahle recenze mě docela naštvala, protože v ní zazněly jen samé plky o ničem. Kdybych byl v obraze, tak mi to MOŽNÁ příjde úsměvné, ale jako recenze to fakt nefunguje.
      • ucho
        náhodou když posloucháš slova, tak se o hře nějaký informace dozvíš. jen je potřeba to nepouštět jedním uchem dovnitř a druhým ven...
  • U podobnýho stupně vizuální abstrakce si říkám jestli jsem blbej já, autor nebo někdo "třetí" kdo to interpretuje. Nikdy jsem na to nepřišel
    • Lukáš ti přeci jasně vysvětlil, že jsi to ty. *3*
  • Velké plus má hra v situaci, kdy pozvete domů někoho kdo moc nehraje, nebo alespoň nic z toho co vy, a chcete si rychle zahrát na jedné obrazovce. Pravidla se dají vysvětlit jednou větou, a za pár minut, až se dostane do tempa vám bude rovnoceným soupeřem, takže vy ho nemusíte šetřit, a on se pobaví a má šanci vyhrát:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit