Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no velký rozdíl od jiných stříleček jsem nezaznamenal sry...radši si dám WarThunder :)
    • Nebo nudle s mákem, koho to zajímá ??? ....
  • Ta hra jede tak na 20fps ne? Nebo je to videem? Hrozně blbě se na to kouká, natož to takhle hrát...
  • Blbá střílečka k nerozeznání on jiných. A pak jsou tam teda mechy. Takže se změní měřítko ze kterého se ta blbá střílečka zobrazuje. Jiný druh multiplayeru...
    • Blbý názor, k nerozeznání od jiných ....ty střílečko ...
    • tak nejak .. docela zklamani .. a jedinou vec (Mechy), ktera to mohla nekam posunout udelali, dle meho vkusu spatne ..
  • Nevím , no . Mě to graficky a animacemi tedy nijak nesebralo , na novou generaci konzolí bych čekal vyšší level ..
  • A už je to zadarmo ? kdo za to zaplatí je uplnej ..... , jako já když sem si koupil BF4
    • Jason_dinAlt
      Nechápu proč musíš někomu nadávat jenom proto, že se mu hra líbí a koupí si ji. To bude nějaký problém u tebe ne?
      • Jak jinak...pokud někdo nadává (nebo se vysmívá) jiným za to, že mají jiný názor, tak je prostě čech jak se patří, protože tohle ignorantství tu je hodně zakořeněné. Je to jen primitivní pokus o prosazování vlastních názorů a schazování názorů druhých (protože přeci když má někdo jiný názor než já, tak hrozí riziko, že ten můj je špatný a to prostě ego neustojí). *3* Jen pár vyjímek v řádu jednotek procent jedná trochu jinak, to jsou ti, kteří vidí dál než na špičku jejich nosu...
        • Jason_dinAlt
          Ano souhlasím. Je to práce ega. I když mi v tom moc nesedí to, že je to záležitost převážně čechů. Ego bují všude. Ne jen u nás. Ano v některých zemích mohou být lidi na tom v průměru trochu líp než jinde, ale křupani jsou imho všude.
          • Asi jo...ten názor ohledně toho, že je to česká vlastnost mám pravděpodobně převzatý od dalšího z těch omezených lidí, co rádi kritizují aniž by názory čímkoli podložili. Musím ale říct, že se k němu přikláním nejenom proto, že jsem to někde slyšel/čelt, ale i proto, že se to tak všeobecně tvrdí. Holt každý národ je znám svou mentalitou. Příklady? USA a jejich názor na podnikatele a peníze obecně. Kanadská zdvořilost, která údajně nezná hranic. Dánská...opilost? *15* a tak dále...
  • nadhera, akcia roka.
  • to vypadá že ve strilečkach mame 2 extrémy, ultra arkády a simulátory a nic mezi. proč by mel voják skákat z druhého patra a nezlomit si nohu a proč se pohybuje po bojišti tak rychle?
    • Protože to není simulátor boje v budoucnosti, ale hra, pokud jsi chceš zlomit nohu skoč z okna ty ....
    • "Neco mezi" je v podstate BF, i kdyz tihne trochu vic k te arkade a u trojky uz byla videt urcita "codizace".
    • jonatan.hanzlik
      ...říká se tomu exoskelet. Představ si že to vojáci už používaj *7*
      • Jak se říká, kdo něco nezná, tak to pro něj neexistuje :D
    • Jason_dinAlt
      Možná mají nějaké speciální kalhoty s "posilovačem". Něco ve stylu jako měl Kulhánek ve svý pslední knize.
      Tyhle záležitosti (ne jen) ve hrách z budoucnosti, lze při troše fantazie celkem lehce vyargumentovat.
    • Nojo, chtělo by to něco navíc. Něco, aby to nebylo jen hektický běsnění.
      • to o čem mluvím predstavuje presne ghost recon online nebo i ghost recon future soldier mp. bohužel první ma docela linearni a male mapy a druhy nefunkcni mp s nulovou hracskou zakladnou
        • skus Insurgency
  • Což o to, vypadá to krásně. Prostředí a designu nelze téměř nic vytknout. Jenže, zkouknul jsem ta videa a scénář je stejný jako u všech multiplayerových stříleček. Narodíš se, uběhneš sto metrů, chcípneš, narodíš se, uběhneš 150 metrů, chcípneš, narodíš se... a tak dále. Nevidím rozdíl mezi tímto a prvním UT. Jasně, krásní Titáni. Životnost na bitevním poli prodloužena o dalších 100 metrů, případně 20 vteřin. Na mapě, kde zmateně pobíhá desítka hráčů, není prakticky možné uhlídat si záda. Možná je to jen můj zkreslený pohled, ale přijde mi, že nikdo nemá motivaci se krýt. Hlídání hardpointů je vlastně něco jako CTF. Asi proto mi víc vyhovují SP jako třeba DeusEx, kde je prostor pro taktiku.
    • XorxoxTalarius
      Ono jde o to ze autori asi nikdy neslyseli vyraz Enemy Teritory ...
    • maros.goc
      Presne tak, co som videl gameplay videa tak tie boli riadne zbesile, ako akákoľvek ina MP hra
    • Fair point, sir! Co se stalo s takovými těmi CS módy, kdy má každý hráč jen jeden život na kolo? A tím pádem se opravdu bojíte umřít a dáváte si pozor na svůj život a taktiku? Takové hry už dneska nikoho nebaví?
      • insurgency ... castecne
    • GlaDOS
      Popravdě ještě první UT hraji. Mám na něj pěkné vzpomínky, pořád je to stejně zábavné a navíc se multiplayerové střílečky od dob CS 1.6 a UT ani moc nezměnili. Ať koukám na TitanFall či Battlefield 4 jak chci, pořád tam vidím stejný základ a mění se lehce jen forma.
    • VaZqeZ_EU
      Napsal jsi to naprosto výstižně!!! ..takže +1
  • Jack1947
    http://www.titanfall.com/beta

    In case you didnt know... snad se na nekoho stesti usmeje no. *3*
    • no podal jsem zadost, ale rano jsem videl nejake videa tak pokud si me nahodou vyberou a pujde to tak rad prenecham :)
      • To bych byl moc rad kdybys mi podlal klic, pokud se na tebe stesti usmeje a na me ne.
  • Pete.palis
    Máznout pryč Mechy, Jetpacky, hopsání po stěnách a připomíná mi to Homefront ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit