Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam, ze mi tu smazali prispevek, ktery jednotne nesouhlasil se Stranou, tak to pardon, ze muze mit clovek vlastni nazor. Omlouvam se tedy a pridavam se: KC:D je nejvymakanejsi a nejdokonalejsi vec ve vesmiru a ve vsech ostatnich vesmirech a neni ji co vytknout. Clovek, ktery na neco upozorni, je rozvracec a kapitalisticky kriminalnik.
    • KDyž se neumíš vyjadřovat slušně, tak je lepší se nevyjadřovat. Cenzuru nemám rád, ale primitivismy některých individuí si o to přímo říkají
    • Jason_dinAlt
      Nebuď smutný. Zkus upozornit znova a slušně. Uvidíš, že ti to nikdo nesmaže.
      • smim pouzit slovo komunista? V zapadnim svete je to neslusna nadavka v Severni Koreii pochvala. Kapitalista je zase nadavka v Severni korei a pochvala v zapadnim svete, Cigan je neslusna rasisticka nadavka v Cesku a normalni slovo v US of A, jeden aby se v tom pak vyznal, treba cechacek je normalni slovo v nemecku a neslusne slovo v cesku.
        • Jason_dinAlt
          Dělá mi trochu problém vymyslet smyslplou situaci, kdy použít slovo "komunista" v diskusi o hře ze středověku jinak než ve formě nadávky.
          • Husiti byli první komunisti (?)
            Terazky povídal ))
        • Stejně nevím, proč používáš to slovo, když nevíš jeho význam.. Jak jsi v tom smazaném příspěvku řekl, že nejseš takovej čecháček jako my, protože známe herce a zpěváky.
          • A jeste si myslej, ze kazda hra udelana v cesku musi mit podminecne ceskej dabing, protoze cechy jsou stredem sveta.
            • Blue.Shark
              A tím, že to tu budeš tapetovat, získáš konkrétně co? Taky bys mohl přestat házet všechny do jednoho pytle...tím si jen kálíš na svou vlastní hlavu.
            • Pokud vím, tak dabing bude v angličtině, což už tvůrci vysvětlovali. *3* Mě se spíš zdá, že ty máš nějaké komplexy, než ostatní.
          • Protoze cechacci si myslej, ze kazdej ve svete ma znat jejich zem, vsechny herce, zpevacky a sportovce. To je ta ceska malost.
    • ales.smutny
      Příspěvek jsme ti smazali kvůli nechutné a primitivní a vulgární hlášce. O KC:D si mysli co chceš.
      • tak tj supr, díky zes me od toho uchránil, bych z toho nejspis tejden nespal...
        • Jason_dinAlt
          Jste-li takto citlivě založený člověk, tak velmi doporučuji vyhýbat se všeobecně internetovým diskuzím. Hrozí akutní nespavost.
  • smajdal
    Nemaj šanci dát
    • ucho
      100% to dají...
      • Jason_dinAlt
        Dají. Ale dám tvojí ruku do ohně, že to nebude v rámci kickstarterové kampaně, která za pár hodin skončí.
        • ucho
          já nepsal nic o tom, že to bude v rámci kickstarterové kampaně, srabíku.
          • Jason_dinAlt
            Tys nepsal, ale když si přečteš název článku, tak se tak nějak předpokládá, že se tu mluví právě o kickstarteru.

            To je jako bys psal, že se těšíš na to až si ve hře zalítáš v kosmické lodi. Taky tak nějak předpokládáme, že budeš mluvit o Kikgdom Come a ne o StarWars, který se právě teď třeba chstáš hrát.
            • Jason_dinAlt
              Koprofilní metaakrylát: Víš jak to říkal Forest Gump?
              Pro hlupáka každý hloupý.
              Myslím, že na "hovado" by se to bez problému také dalo aplikovat, co?
            • Ty seš ale otravný hovado, to snad není možný.
    • ringmancz
      na kickstarteru nevím, ale jestli to bude platit i po skončení kampaně, tak určitě
      • wenceslaus
        Bude, to už potvrdili.
    • Jason_dinAlt
      Mají šanci, ale taky myslím, že je dost malá.
  • Mart9
    Tak tady bych dal raději peníze na prospěšnější věci ve hře než na zaplacení rádoby známých kecalů.
    • Taky si myslím, ale na druhou stranu nikde se neříká, že se vybraná částka rozpytlíčkuje a případných 200 tisíc eur půjde jen na dabing. Ono stejně tam nějaký dabing být musí i tak. U mě je to už vážně spíš o tom, aby tam něco měli, než že by to byla otázka života a smrti. *4* Podstatnější věci už jsou dávno odklepnutý.
    • Jason_dinAlt
      Přesně. Viz. co jsem psal o pár řádků níže.
    • Tohle nerikej, dostanes ban na 2 dny a prispevek bude vymazan, jsi otravny troll, nareportoval jsem te.
      • Mart9
        *1* Díky, dobře si mě pobavil. Hned mám lepší den.
  • eStar
    Lze říct jen že gratuluji. Rozhodně jsem hrubě podcenil zájem veřejnosti o tuto hru a jsem rád že jsem se mýlil. Čím více dobrých her od našich vývojářů tím lépe.
    • Jason_dinAlt
      Zkrátil bych to: Čím více dobrých her, tím lépe.
      • a kdyz budou od nasis vyvojaru, tak jeste lip
  • Jason_dinAlt
    Sem si hledal kdo že je to ten Sean Bean....
    To jste měli říct, že to je Boromir ;o)

    Ten finální cíl kampaně třeba pro mě by nebyl takovej tahák. Co jsem slyšel hlasy v těch jejich videí, tak mi přišly více než fajn.
    Když budou kupovat Boromira, tak zaplatí sposty peněz za "zvučné jméno" a přitom dobrých hlasů by se našla hromada.
    Chápu to spíš jako reklamní tah s primárním cílem nalákat další kupce.
    • už jsem to sem dával k minulému článku.
      Mrkni na video, Sean Bean má ve filmech docela smůlu:-)

      Kdyby hlavní roli hrál Sean Bean, tak by to byl spoiler jak prase, pač by bylo jasný, že se hlavní postava konce nedožije.

      http://www.youtube.com/watch?v=FNCfJJerHiE
      • ucho
        no mohl by tam být skvělý twist, že bys v nějaké chvíli myslel, že zemřel, a později by ses dozvěděl, že přežil a ještě by se vrátil na scénu.
        • to by musel být Patrick Duffy, ne Sean Bean :-))
    • Tak oni toho Seana neslíbili na 100%, protože taky samozřejmě nezáleží jen na nich, ale také na něm, jestli přijme nabídku.. Jinak si stejně myslím, že je to zbytečnost.. To raději ať vložej ten čas a peníze do něčeho hodnotnějšího, než na jeden kvalitní hlas.
      • ucho
        tobě to přijde jako zbytečnost, ale nezapomeň, že je to skvělý tahák na další lidi. tedy by mohlo jít o slušnou investici se zajímavou návratností. je třeba mít na paměti, že pro budoucnost studia je důležité vydělat i nějaký ten slušný peníz, takže tu známou osobnost jim tam nemám za zlé, když ji slušně napíšou...
        • Souhlas, je to spíš marketingový tah, než že by to bylo pro hru tak důležité. Jak předřečníci (nebo snad předpíšníci?) psali, už z ukázky se zdá, že momentální dabing je více než na slušné úrovni a rozhodně hře, co jsme měli šanci slyšet, nijak neubližuje.
        • Jason_dinAlt
          No to ano, ale paradox je ten, že to dají jako bonus ve výberčí kampani.
      • Jason_dinAlt
        Přsně. Takhle to spíš působí, že si vlastně lidé platí za to, aby si vývojáři zvýšili pravděpodobnost dalšího prodeje. Mě by se třeba líbil příslib, že zvětší mapu o X procent a přidají tam další herní náplň.
        • Tak budem doufat, aby se ten stretch goal nenaplnil :) Stejně toho už nasliboval dost a jenom si tím přitěžují práci. Jenom 100k liber za každý nový prvek ve hře, to mi přijde málo oproti skutečným nákladům.
          • Tak otázka je, co už z toho reálně mají připravené *3* Některé z těch věcí, se mi třeba zdají, že by ve hře stejně byly, nebo to zase tolik práce navíc nezabere, čímž to nijak nechci srážet.
  • jan.fojtik
    No nevím, měli by ještě nalákat i české sponzory, třeba tam mohli hodit, že CZ mutaci hlavní postavy bude dabovat Luděk Sobota *1* *15*
  • Inquisitor
    Jenom nechápu toho psa, to tam mohli hodit teda něco lepšího. Nevim k čemu mi bude dobrý, že za mnou bude běhat čoklík.
    • Pes může bejt dobrej nápad, když se povede ho nějak chytře do hry zakomponovat. Pomůže v boji, při lovu, použiješ ho k odvrácení pozornosti, v detektivnim questu vyčenichá pachatele a můžeš mu házet klacík. A poslat ho kousnout hospodskýho do řiti za to, že ti nechtěl nalejt na sekeru. A ještě spousta dalších možnosti, který mě teďka nenapadaj.
      • ochcávat rohy budov :)
    • Fable 3
      • wenceslaus
        Fallout 1
        • každej Fallout! :D
          • wenceslaus
            Ve dvojce hsem psa neměl a trojku jsem moc nehrál. Ale dík za upřesnění.
    • To poznáš, až budeš mít hlad.
      • Inquisitor
        Že si udělám štěkanátky nebo psíčkovou jo?
        • hafburger :-))
  • fallanga
    Sean Bean je skvělý. Doufám, že se jim to podaří. Ale přijde to jenom mě jako shoda náhod, že tam udělali postavu, která vypadá jako Ned Stark a teď chtějí herce, který ho ztvárnil, pro dabing?
    • Jakou?
      • fallanga
        Pokud jsi viděl ten Livestream, tak ten chlápek co byl u mrtvého koně.
  • Byla by skvělé, kdyby to klaplo *4*
  • Doufám, že to bude Brian Blessed aspoň to bude sranda.
    http://www.youtube.com/watch?v=zxx2ql8KCsA
    • Chim
      ...
      • A Sean Bean by tam mluvil česky nebo co?
        • Chim
          Sry, jsem původně reagoval na špatný příspěvek *3*

          EDIT: Blessed by byl samozřejmě super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit