Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ataman329
    tvorcovia budú po vzore watch_dogs downgradovať grafiku a to nejaký čas trvá.
    • Veskoslav
      A proč by měli? Narozdíl od WD to netahají na zastaralou generaci konzolí.
      • ataman329
        to máš pravdu. som overruled.
  • leon87
    Jen ať dodělávají. Zrovna u Witchera by mě zamrzelo, kdybych se tam procházel pustým světem jako ve Skyrimu.
  • Pozitivní na tom je to, že konečně víme datum vydání *15*
  • Keyz
    To je škoda, velká hra které navíc vypadá dobře a nic z toho nebude.

    Tedy tento rok snad nebude žádné velké RPG které nebude v západním střihu *9*
    • DeDy
      Není proč smutnit, tento rok bude hned několik skvěle vypadajících RPG. Nejvíce očekávám hru FRONTIERS - Explore ● Discover ● Survive (ta splňuje požadavek velké západní RPG). Pak pravděpodobně vyjde i Grimrock 2. Dále je tu Divinity - Original Sin, Shroud of the Avatar a Sui Generis. Slušný nášup.
      • Krescz
        ani ne... *11*
  • Netěší mě to, ale ani mi to nijak zvlášť nevadí. Hru mám předobjednanou od května 2013. Teď už si jen říkám, kdo na to zapomene dřív? Já nebo ten obchod? *1*
  • Tak tohle je podpásovka. A jak jsem se těšil, že si ho nadělím k Vánocům společně s upgradem PC... ještě aby se Eternity posunulo a mám pokaženej celej herní rok...
    • Naděl si upgrade PC a po štědrovečerní večeři si sedni za počítač a předobjednej si to *1*
  • Odloženo kvůli DX12 ale to nikdo neřekne naplno že ?
  • Po resetu srdce defibrilátorem jsem článek dočet. No co se dá dělat. *9*
  • smajdal
    Už vidím tu jejich poradu: "Chlapci, hra je hotová, ale musíme dát Smajdovi víc času na to, aby si upgradnul svý starý PC." - Díky moc! *14*
    • Mart9
      Já vidím jinou poradu: "Mohli bychom to vydat dříve, ale než si smajdal upgradne PC, mohl by to pak koupit levněji. Takhle si upgradne a koupí za plnou cenu." *4* *4*
    • No jestli si opravdu myslíš, že právě kvůli tobě posunuli datum .To potěš koště *7*
      • Veskoslav
        Jsi tak hloupý nebo nepoznáš legraci? A pokud jsi to myslel ironicky, tak je to blbě napsané.
        • V tom případě je to nesprávně napsaná ironie.Snad jste si nemyslel, že by tohle mohlo být myšleno vážně.
    • Keyz
      Pak si upgragneš PC a oni to mezitím šíleně vylepší a budeš tam kde jsi byl *15*
  • Cosi
    Třeba v únoru rovnou vydají rozšířenou edici, kde budou opraveny chyby a vyváženy Geraltovy schopnosti. Přeci jen, u prvních dvou dílů rozšířené edice hru znatelně vylepšili.
    • KaloSaper
      A nemyslíš si, že to odkládají, aby nemuseli nějakou rozšířenou edici vůbec dělat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit