Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Red Engine že je lepší než-li CryEngine? Zajed si do Bohnic a popros je tam at ti provedou Lobotomii.
  • Fajn, šetřím pomalu na pořádny upgrade, udělám si po dlouhé době radost (Star citizen je pravda hlavní motiv), takže neva.. :))
  • ataman329
    to máš pravdu. som overruled.
  • Opravdu jsem rád, že hru chtějí dodělat. Poslední hra, na kterou jsem se těšil byl Rome 2... katastrofa sama o sobě. Jen ať si vývojáři vezmou tolik času, co bude potřeba.
  • Hmm ... takze si vyberes, jestli nechas Geralta nabodnout na kul, vplest do kola nebo trebas rozctvrtit ... pricemz v zavislosti na tvym pruchodu hrou exekuci provede Marigold/Yennefer/...

    On totiz problem vice koncu = problem vice her. Pokud bys opravdu chtel aby hra mohla realne skoncit jinak, tak musis mit hry dve (nebo vice). A ted si vem, co by ti na to reklo managorstvo, kdybys jim vysvetloval, ze utratis desitky mega za vyvoj pribehu/qstu/lokaci ... ze kterych hrac na prvni zahrani uvidi a odehraje 10%.

    Proto se to resi prevazne ojebavkou typu, ze mas zabit cil XYZ ... a zada ti to bud ferda za cerveny nebo franta za bily ... podle toho skym to zrovna tahnes.

    Trebas puvodni fallouty to kupodivu (dnes neco nepredstavitelnyho) mely tak, ze v zavislosti na sestave abilit, si proste nektery veci musel delat nejak (ukecat/rozstrilet/...) a k nekterym ses proste vubec nedostal (kdyz nemas silu na vypaceni bedny, tak mas proste smulu).
  • To, jestli bude DX12 vice optimalizovany, to se jeste uvidi... ale kazdopadne k nemu budes potrebovat DX12 grafiku, ktera na trhu zatim neni - takze pokud by nekdo chtel upgradovat ciste kvuli zaklinaci, tak to tedka fakt smysl nema.
  • Podle mě je lepší, když to vyjde později, ale dodělaný, a ne odfláklý a zabugovaný, jako jeden díl Elder Scrollsů (vlastně všechny, ale víte, kterej myslím), který kvůli pevnému datu vydání bohužel nestihli dodělat a musela to za ně dohnat hráčská komunita. Navíc alespoň nebudu mít nutkání všechny ty konce projet v zimě, kdy je zkouškové období :D A navíc si alespoň můžu líp rozložit čas na Dragon Age Inquisition, což je další rpg, který si chci zahrát a budu mít potom víc času ne obě hry a neprojedu rychle jednu, abych mohl hrát druhou. Ale stejně se už nemůžu dočkat :-(
  • Bože to je zas komentář na urovni školky. Takové lidi by ke hrám radši neměli ani pouštět
  • Takže :
    1. Když tu hru nemáš rád, tak na to neklikej.
    2. Když RPG nemáš rád, tak na to neklíkej.
    3. Když už chceš někam rejpat, tak si rejpej v nose.
    4. Když tě RPG nezajímá, proč jsi říkal že máš rád sandbox RPG.
    Dámy, pánové, trotlíci.
    Našli jsme další stupidní mysl malého děcka který se vždy udělá když vidí majnklaft
    (Musíte omluvit mé pravopisné chyby, nejsem moc dobrej pisatel).
  • A pointa je?
  • Hra u mě prozatím totálně ztratila zájem, ale myslím, že až se to bude blížit, tak mě to to nabudí jak koňská dávka fisstechu. Takže za rok, měj se.
  • To jo, ale řekli, že svět bude mít 3 ty konce unikátní a těch 36 je pak po 12 menších změnách. Musíš se naučit hledat v textu, páč to tam mají vysvětlené.
  • Vrook
    "Na co Zaklínače, když vycházejí DARK SOULS II ?"
    Ježiši tady je to fakt čim dál tim horší. Prostě co je tohle za debilní komentář zase? Na co polévku když bagr.. *7*
  • Na co Zaklínače, když vycházejí DARK SOULS II ? Jedničku hraju do teď a budu jí hrát do 25. dubna. No a dvojku teda minimálně do února.
  • Asi jsi to špatně pochopil, těch opravdu odlišných konců tam bude podle mě tak 2 nebo 3 a zbytek budou variace na ty hlavní, podobně jako třeba ve Fallout: NV. Chapiš? *3*
  • Takze tento rok sa ziadny nextgen nekona skoda:(
  • Nic proti ale jedna se pouze o to jak vnimas rozdilne konce, zda musi byt mezi nimi znacny rozdil a nebo drobny. Kazdopadne ja osobne jsem z W2 mel pocit, ze opravdu ty zmeny neco ovlivnuji (hral jsi na jine strane barikady), v danych scena bylo videt, u koho jsi, kdo zije, kdo tam neni atd. Tohle vsechno jsou pro me zmeny, ktere jsem svym rozhodnutim v prubehu hry nebo na konci zapricinil vysledek sceny, kterou me ukazali (zabit nezabit draka, hrat na strane krale nebo proti). Jen tech neutralnich moznosti jsem moc nepohledal, ktere by meli opravdu neutralni charakter, za ktery se zaklinaci stavi.. Bohuzel Geralt je zrovna clovek, ktery ac je neutralni, tak se stale do neceho zamicha.. :)
  • V BioWare bouchaj šampus...
  • celoush
    Já jsem i rád, protože pokud neodloží i Dragon Age 3, tak aspoň nebudu mít dvě RPG, co si chci pořídit, proti sobě.
  • wenceslaus
    Nechápu, co lidi na tom cynismu viděj..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit