Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara
    Konečně mám čas taky něco napsat :-) Přiznám se jsem velký fanda zaklínače jak knižního tak herního (ale Nerd tipu na straně osm se píše tohle to fakt ne) každopádně co chci říci, že pevně věřím CD projektu a jsem si jist že k tomu měli důvod. Na tuhle hru budu čekat klidně další rok a ostatně v Únoru mám narozeniny tak alespoň žena bude vědět co mě má koupit...sběratelskou edici :-D
  • Asharak
    Tjn, takové: "Tak, zítra o půl noci už můžete chodit na půlnoční začátek prodeje HL3. Rozhodli jsme se vydat hru už příští ráno." *15*
  • Asharak
    *takže budeš mít čas užít si Vánoce
  • Nevím jak je to jinde, ale na GAME, případě že si něco objednám, se mi peníze odešlou až v den odeslání.
    Jinak pochybuji, že budou prodejci v obchodech posílat vyvojářům peníze za předobjednávky :)
  • MARTASLJ19
    Musím čakať kým odladia konzolové verzie a za ten rok dodrbu konzolovými úpravami aj PC verziu?
  • Odklady her jsou tu odjakziva. Neni to vykrik posledni doby. Nedelej z toho senzaci a radeji zkus rozdelovat text do vet at se to da cist.
  • Já mám nejradši brusinky. Zajímá tě to? Ne? Tak jsme na tom stejně.
  • Veskoslav
    A proč by měli? Narozdíl od WD to netahají na zastaralou generaci konzolí.
  • skyrim tam neni prece v tom seznamu
  • wenceslaus
    Wow. Popravdě neznám moc lidí, co bavil Bloodlines i Skyrim.
  • btw rpg stejne nehraju nejradsi mam strategie
  • Jen ať si vezmou času kolik chtějí, já si milerád počkám *5*
  • gesto
    Já si všímám poslední dobou že odklady sou u nových her už skoro samozřejmost já mám takový pocit že vývojáři dobře vědí kdy to má vyjít ale schválně to vždy dají o pár měsíců dřív kvůli před objednávkám aby byli prachy na další věci a ti co si myslíte že aspon to bude vypilování tak to ani náhodou jenom pár hodin od vydáni sou na světe patche a updaty na všechno možný
  • kickasl
    Vyberes si zda si na finalni souboj vezmes klobouk a v jaky barve(35 odstinu cerne).
    Protoze jak jsem zjistil pri hrani L.A. Noire, tak s kloboukem jde vsechno lip(nejvetsi potupa, kdyz mi nejaky bastard sestreli klobouk z hlavy).
  • KaloSaper
    A nemyslíš si, že to odkládají, aby nemuseli nějakou rozšířenou edici vůbec dělat?
  • bavi mne sandbox rpg jako treba morrownd nebo oblivion, kde si mužes delat co chceš (treba ani nemusíš bojovat). s klasickych rpg pak fallout 2 nebo vampires bloodlines.
    z poslednich me bavil risen
  • První zaklínač se také dlouho odsouval. Bohužel, zprvu slibovali soubojový systém obdobný SW-KOTOR, tedy souboje se měly skládat z komby a druhů útoků, které hráč naklikal do fronty.
  • Protoze je treba masirovat ofci mozecky zavcasu, aby vytahly kesene, a idealne zaplatily jeste nez to vyjde, a uvidi se, co zas kde kdo podelal (zcela obecne, neznamena ze zrovna tohle).

    Ostatne vsimni si, ze nejuspesnesi hry vzdy prisly temer neohlaseny, neocekavany ...
  • Tak pokud to bude neco ala ME3 => dojdes na krizovatku a vyberes si kterou ze 36ti odbocek skoncis ... ;D
  • Neco mi rika, ze snazit se vest s nim konstruktivni debatu, bude asi stejne bolestive, jako se snazit sr*t nad ohnem;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit