Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Vždyť Mass Effect 3 posunuli datum vydání z podzimu až na nový rok.

    http://games.tiscali.cz/datum-vydani/mass-effect-3-vyjde-az-v-pristim-roce-55645
  • Tak řekni, co je podle tebe kvalitní?
    Právě, že Zaklínač, Dark Souls a možná i Castlevania, kterou jsem ale nahrál, jsou jedny z mála kvalitních RPG.
    Ale zase, je to tvůj názor a já ti ho brát nebudu, jen mě to zajímá.
  • Takhle to ve W2 fakt fungovalo? Tak to je teda dost na kokot.
  • a co mam komentovat? o hrach ktere mne zajimaji se nepíše protože ani nevycházeji (tak si alespon rypnu do techto radoby kvalitnich "rpg")
  • misho8723
    Tak preboha prečo komentuješ niečo čo ťa nezaujíma?
  • misho8723
    Však tento rok je plno RPGčiek : nedávno South Park, teraz Dark Souls 2 a potom ešte Divinity: Original Sin, Dead State, Grim Dawn, Risen 3, Legend of Grimrock 2, spomínaný Dragon Age 3, atď..
    Mne osobne odklad aj spravil radosť, lebo dovtedy budú možno prachy aj na nový PC a nato čo sľubujú v Zaklínačovi 3, im bude dobrý každý mesiac navyše.. a posun v podstate o 4 alebo 3 mesiace nie je žiadna tragédia
  • Ja to zrovna nevidim jako nutne smutnou ci spatnou zpravu. Zruseni hry by byla spatna ci smutna zprava. Jestli odlozeni na Unor 2015 znamena vic casu pro vypilovani a doladeni hry, tak ja si klidne do Unora pockam. Tato serie opravdu za to cekani stoji a verim ze ani tohle posunuti trojky nebude vyjimkou. Podle me jedna z nejlepsich hernich serii vsech dob. Drzim palce!
  • nezajem, tahle hra mne nikdy nechytla
  • V tom případě je to nesprávně napsaná ironie.Snad jste si nemyslel, že by tohle mohlo být myšleno vážně.
  • Witcher 3 bude mít 36 konců asi jako W2 jich mělo 16.
    Prohodí postavy ve stejné několikrát opakující se scéně a mají hned "jiný" konec.
    Nic proti tomu nemám, ale je to trošku přitažené za vlasy.
  • záleží od rozlišení a propustnosti paměťové sběrnice na grafice, která je určující pro AA. Proto ti seká ta dvojka, to s kvalitou grafického ztvárnění nemá co dělat. Prostě to moc roštujěš
  • prooooooooooooooooč *13*
  • Veskoslav
    No mi povídej. Ale tak na březen mi teď vyšlo Titanfall a Diablo III, tak je průšvih finanční. Na WD jsem zvědavý, jestli tam odklad měl nebo neměl odůvodnění.
  • Jenže ti nikdo nezaručí, že i přes odklad vyjde doladěná hra. O (ne)zbytečnosti odkladu se ale můžeme bavit, až hra vyjde no. Jen mi prostě přijde už únavný, jak snad KAŽDÁ chystaná AAA hra má minimálně jeden odklad.
  • asi neřeknu nic nového, ale nemůžu nekomentovat. je to jen pár měsíců, i když to 2015 vypadá trochu hrozivě. radši si počkám. současný trend vydávat zabugované hry a postupně je doladovat se mi nelíbí. chci mít plnohodnotný zážitek a úplnou hru. tak at si to klidně prodlouží, když to bude k užitku. + jsem ted rozečetl poslední díl ságy a do týdne se následně vrhnu na hry, takže aspon vím, že nemusím tolik spěchat :) a taky se uvidí, co přinese ježíšek na vánoce ;) všehovšudy no harm done
  • tak chápu, že vůči novému dragon age budou hráči opatrní, ale ignorovat se to nedá. plus ted vyjde nové dark souls, které má velmi pozitivní recenze. ale jo, nového zaklínače jsem sám vnímal jako vrchol herního roku. co už
  • Zatím si budu muset postačit s Stick of truth.
    Takže, u mě dobrý :)
    Ale k tomu jsem rád, že mi dali čas na knížky (Jsem u předposlední).
    O rok mi to tak nevadí, jsem trpělivý člověk, ale naštvalo by mě, jestli by z toho vyšel další lensflareshit 4.
    Já tuhle paronoju mám od colonial marines (nechť zhebnou vydavatelé v pekle).
  • Vrook
    Jojo překládá. Sám Sapkowski kdysi tušim dokonce označil Komárkův překlad za velmi vydařený. A opravdu se to čte v češtině jedna báseň. Obzvláště ten trpasličí žargon. *15*
  • Veskoslav
    Zapomínáš na Star Conflict:-D
  • Zaklínač 3 - 2015 = Kingdome Come - 2016? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit