Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, kde začít....prostě celé je to špatně...a když už jakože si člověk řekne no proč ne, zkusit to můžu, tak tam vyskočí diablo na poníčkovi nebo tak něco a to je konec
  • Preed
    Z toho co som videl mi to ani nepride ako MOBA,ano na prvy pohlad to tak vyzera ale v zasade vsetky mechaniky zmizli jedine co ostalo je samotne bojovanie hrdinu proti hrdinovi a hlavna pointa je plnenie objectivov ako vo fps typu battefield/cod,snad si to aj niekedy zahram ale myslim si,ze to bude mat uspech lebo je to blizzard.
    • Je to trochu jiný styl, pro někoho příliš jednoduchý. Žádné kupování itemů, last hity, denying a podobné věci notoricky známé z ostatních MOBA her. Na první pohled mi to přijde trochu více akčnější, tím že je kladen důraz na plnění objectivů, tak je více teamových soubojů a celkově má hra rychlejší spád.
      Uvidíme až si to zahrajem. Zatím se můžeme alespoň zaregistrovat do bety:
      http://heroeszone.cz/clanky/prihlaseni-do-bety-heroes-of-the-storm/
  • dalsi MOBAhnuj *11*
  • Skoda ze tam asi nebudu stary Blizzard hrdinovia The Lost Vikings *13* *13* *13*
    • The Lost Vikings zatím nejsou oficiálně mezi potvrzenýma hrdinama, nicméně do budoucna se s nima počítá a Blizzard je už má částečně připravený už i v alfa klientu.
      Viz informace z dataminingu - http://heroeszone.cz/clanky/datamining-dalsi-hrdinove-heroes-of-the-storm/
  • Celá hra bude pojata jako casual MOBA hra. Otom se už Blizzard sám vyjádřil.. osobně si myslim, že to nedosáhne takový slávy jako SC nebo Diablo.. ale může to vyvolat novou vlnu, na který se hráči MOBA her rádi svezou..Veškerý informace o hře HOTS naleznete na heroeszone.cz..

    shrnu to: podle mne nový vítr na herní scéně..v casual hrách docela potřebný..
    • nekromant33
      No bude to mít stejnej efekt jako HS. Karetních her je celkem dost. HS hraje spousta lidí, protože základ je hodně jednoduchej. Tohle bude to samý.
    • Presne môj názor. Nemalo by zmysel robiť nejakú hard-core moba hru. Dúfam, že ako casual moba to bude dobré hranie.
  • h0p3
    Pokud do toho někdo neudělá pořádnej mod/mapu. Tak myslim, že všichni současní mobaři zůstanou u těch svejch titulů. Co to sleduju na streamech, tak mě to čím dál víc přestává zajímat. Nenabízí to nic na co bych se zatim chytl.
    • Shania
      MOBA mapu meli a nikdo to v internich testech nehral
    • XorxoxTalarius
      Je to Blizzard, to ma byt hlavni tahak *1*
      • h0p3
        ajó, já zapomněl
  • "očekávané Heroes of the Storm".. kdože na tenhle paskvil a ždímačku na love čeká vlastně?
    • třeba já to hrát plánuju. co jsem viděl streamy tak mě to zatím taky moc nebere ale počítám že to se změní. LoL a DOTA jsou pro mě prostě už passé z různých důvodů.
    • Tak proč lozíš do diskuze ke hře, co Tě nezajímá? To je nějaká nemoc nutně se vyjádřit ke všemu? *7*
      • Třeba by ho jinak nikdo neposlouchal..
        • tak zajímá mě, co si o tomhle shitu myslí ostatní..lezu takhle i do ostatních diskuzí od toho tady snad je ne?! Takže evidentně to je hodně očekávaný dle mínusů a těch rádoby vtipnejch komentářů. "Super"
          • wenceslaus
            Nezníš jako by tě něco zajímalo.
          • Krescz
            delam to same a bavi me to....HotS je Bullshieet
  • Všiml si někdo ztvárnění Diabla v této moba hře a ztvárnění diabla ve hře Dialbo 3. :) Kurna proc neudelali to diablo takový jako mají v této moba hře. Jen pro predstavivost kdo nehral Diablo 3,.. diablo tam vypada jako zenska bez svalu a v teto moba hre je to nabusenej typek.. *1*
    • Ethy
      Protože v D3 je diablo holka -> Leah, proto má anatomické tvary ženy
      • Je dik :D to me nedoslo.. asi jsem mel lepe cist nebo vic sledovat dej pri tom mlaceni a zabijeni diabla po nekolikate :D

        Ale to nemeni nic na situaci, ze se me diablo libi vic v podobe, ktera je v HoTS. *1*
        • Ethy
          Jasný, v pohodě hele :D, jako určitě s tebou souhlasím v tom, že D1 a D2 podoba byla prostě nej, ten Diablo ze trojky je fakt nic moc no :D
  • No to jsou češi, jakmile maj za něco platit tak už je to blbost a nikdo to nebude hrát. Kdyby takhle přemýšleli všichni, tak by jste hráli úplný ho*no. Prostě máš tu hru rád, tak do toho snad něco investuješ ne?
    • Veskoslav
      Pokud vím, tak model v HoTS je poněkud odlišný od jiných MOBA her. Tam to bude na stejném principu jako Hearstone. Kdy můžeš vše získat bez vložení finančních prostředků. To sice můžeš získat i v Dotě 2 a kdo hraje déle a hrál eventy, tak má speciální dárky, co dávají unikátní předměty, ale to nemají všichni (já získal třeba už dva kurýry atd.). Jinak model hrdinů je podobný jako v LoL. A kdo hrál LoL či HoN, tak mu to ani nepřijde. Sám takový model nemám rád, ale za zkoušku nic člověk nedá.
      • Krescz
        (reaguju na clanek nad timto)....presne...Blizzard mel hlavne podporit dotu a ne delat na svem vlastnim projektu...vzdit v obou hrach bude behat hnus(pudge) Malfurion (propet)...vsichni hrdinove z doty jsou predelane postavy z W3...a ted pribude dalsi verze...to je az k smichu jak hra(dota) ktera vznikla z hry(w3) bude konkurovat a nakonec pokori hru(w3) ze ktere vznikla
        • Shania
          1. Blizz nema kontrolu nad modem do W3, navic ten uz je mimo scenu a podporovat Dotu 2 je nesmysl.
          2. Heroes nejdriv vznikali jako mod pro SC2 a pozdeji prerostli v samostatny projekt.
          3. hra je naprosto odlisna od jinych MOBA her a Blizzard ji jako MOBA neoznacuje.
          4. i kdyz je v bete asi jen 1000 lidi, tak byla to 2 nejsledovanejsi hra na TwitchTV
    • To NENÍ pravda. Za Dotu jsem utratil víc peněz, než za všechny předchozí hry dohromady. Ne že bych nutně potřeboval kosmetické itemy, ale vývoj a udržování takové hry něco stojí a při přepočtu na cenu za hodinu hraní je to zanedbatelná částka. Klidně bych za Dotu platil měsíční poplatky nebo tak něco.

      Ale kupovat nebo grindovat samotné hrdiny teda nehodlám. A vzhledem k tomu, že bych postupem času chtěl vyzkoušet naostro všechny hrdiny, tak bych se asi nedoplatil.
      • Shania
        vsak si je vyzkouset muzes, nez ho koupis, navic bude nekolik hrdinu kazdy tyden zdarma na hrani.
        • Krescz
          no ti jsou štědří *1*
          • Veskoslav
            Doufám, že frfláš i u LoL a HoN, kde je model ještě horší.
            • Veskoslav
              Nejlepší model zůstává u Doty. HoN byla kapitola sama pro sebe. Podle mě nejtěžší MMO na pochopení i styl hraní tomu odpovídá. A LoL beru takovou MOBA pro všechny. Bohužel. A k tomu otřesná komunita. Souhlasím s tebou, že Blizzard na to měl jít trochu jinak. Ale aspoň, že si můžeš hrdinu vyzkoušet i proti pitomým mobům. To v LoL buď čekáš na týdenní kolotoč nebo prostě musíš se štěstím koupit.
            • Krescz
              taky to tak u HoNu vypada...LOLko me nebavi...beru to obecne
        • Vyzkoušet ho můžeš jenom proti AI. To je od určité úrovně skillu pekelná naprosto nicneříkající nuda. Pokud Blizzardí boti nebudou řádově lepší, než ti v Dotě.

          Jasně, budou tam ty rotační sloty. Ale jednak čekat "až" tam zrovna bude někdo, koho jsem si vyhlédnul je otrava a hlavně je pak jako v LoL budou v tom free týdnu hrát naprosto všichni až to ostatním začne lézt na nervy.
          • Jasně, problém s tím systémem je hlavně subjektivní antipatie. Ne každý má nutkání hrát všechny hrdiny, nevadí mu grindění, má díky tomu příjemný pocit z progressu. Tohle všechno chápu. Já vám to neberu. Ale sám do takové hry nestrčím ani nos.
            • Shania
              Vsak te nikdo nenuti tu hru hrat nebo ne? I kdyby vubec nebyla pro hrace soucasnych MOBA a hrali to jen casual hraci, tak proc by to melo vadit?
  • koukal jsem ted na par streamu a oproti dote, nebo lol, mám i chut si to zkusit zahrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit