Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To jsou tedy fory, no nezasmal jsem se... tak nejak dneska nebyl zadny poradny Vtipek/sranda v oblasti her. Takze celkem nůůda
    • Já myslím, že byl a to zrovna ve WoT viz arty Karl... *1*
      http://www.youtube.com/watch?v=DQdYjXw-vYs
    • Asharak
      Ale byl, asi jsi špatně hledal :D Nebo nemáš chuť se jakkoli zasmát *2*
      Ale naopak je rpavda že to všichni dělají okatě, aby tomu snad někdo náhodou neuvěřil *9*
      • Jack1947
        To je pravda ze vtipy tak nejak nevyhledavam... kazdopadne je pravda ze jsem zrejme asi o nic neprisel.
  • VaZqeZ_EU
    https://www.youtube.com/watch?v=qTzzPN4ke-Q
  • Taková technická prosím. Na steamu je 66% sleva na Secret World. Pro mě po Warhammeru jediné MMO co mě navnadilo. Předpokládám ale, že když za to vysolim 20 éček, stejně musím platit nějaké měsíční poplatky, že?

    Omlouvám se za svou ignoranci.
    • Imrael
      Hru jsem kupoval nedávno za plnou cenu a rozhodně není špatná. Není zde předplatné ale pouze mikrotransakce, za které si můžeš kupovat převleky a různé další pitomosti .. Ale není to úplně běžné MMORPG, takže doporučuji si o hře něco přečíst a podívat se na něco, než se koupi rozhodneš. Pač ti na disku také spapá 42 Gb. *5*
    • Totiž vrtá mi hlavou toto:
      Everyone who has purchased (or will purchase) the game can now enjoy the full game without being required to sign-up for a monthly fee. This means that all of the heralded story-line and all of the game content available right now can be played as you please without requiring any additional payment.

      nevěřím, že by někdo vydal MMO a nechtěl za ni platit (když to není F2P za který se ve finále zpalatí jistě mnohem více)
      • Tilwaen
        Secret World má podobný payment model jako třeba Guild Wars 2 - jednou koupíš hru a dále už měsíční poplatky neplatíš *3*
  • Pete.palis
    April no... *5*
  • Wargaming co víc říct...
  • Nejlepsi April ma Blizzard chcete hrat StarCraft a napise vam to, ze obvykla cekaci doba na prihlaseni do hry je 485 minut, reknetesi dobre skusim zatim karticky HS a vono to same *1* jenze to neni april to je dusledek prechodu na jednotny launcher pro vsechny jejich hry... *11* *10*
  • eStar
    A ten predátor v CoD byl taky vtip, byl že ano? *13*
    • jj ve skutečnosti tam budou Transformeři
  • slavek.skara
    hmm pěkný ...24489 bodu level devět konec ten jsem už fakt nedal..ale pěkná hovadina.
  • Charming_Cthulhu
    lepsi april zaziva asi Square Enix jelikoz v Thiefovi nejde savovat a vzdycky vas to hodi na zacatek kapitoly....
    • spook.y
      Jo tak to já jsem si dneska poprvé nainstaloval TES: Skyrim a po 20s hry mi to vždy padne do winu. Tak si říkám dobrá to hra :D Apríl mě nenapadl tak snad zítra to půjde :D
      • walltar
        Tak to bys měl zkusit ESO ... tam prý potom co se přihlásila masa s 3day headstartem nejdou questy ještě hůř, než v betě, nefungují dungeony, a padá lidem hra ... všichni se hrozně smějou. No uvidím večer jak to bude vypadat. *1*

        Asi nejlepší aprílový žertík. *5*
      • On totiž celý Skyrim byl jen aprílový žertík, ale jeho fanoušci to nepochopili
  • spook.y
    Stejně je to jen otázka času než budou mít raci prémiová klepeta !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit