Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo... ja bych toho aprila zakazal. Jak reknes lidem aby jeden den delali legraci tak lidi proste sednou a zacnou vymejslet co udelaj za legraci a pak to dopada takhle. Nejhorsi pak je kdyz tu legraci zacnou vymyslet marketaci...
    • Asharak
      Apríl je fajn z toho hlediska, že je to dobrý den k tomu napsat ať narážku nebo jen parodii na nějakou situaci/věc a pod a vydat ji, ať už jako komentář na fb od anonyma po článek od velké firmy.
      • Ale jinak osobně ten den taky nesnáším, některý zprávy jsou prostě napsaný klamavě a tvářící se věrohodně a člověk pozná až třeba v půlce článku že je to apríl, ale když si přečte jen nadpis.. a nebo apríly co jsou fakt dobrej nápad na zlepšení....pak další dny člověk přemýšlí jestli to bude nebo to byl apríl a mám to zapomenout.
  • spook.y
    Stejně je to jen otázka času než budou mít raci prémiová klepeta !
  • Charming_Cthulhu
    lepsi april zaziva asi Square Enix jelikoz v Thiefovi nejde savovat a vzdycky vas to hodi na zacatek kapitoly....
    • spook.y
      Jo tak to já jsem si dneska poprvé nainstaloval TES: Skyrim a po 20s hry mi to vždy padne do winu. Tak si říkám dobrá to hra :D Apríl mě nenapadl tak snad zítra to půjde :D
      • walltar
        Tak to bys měl zkusit ESO ... tam prý potom co se přihlásila masa s 3day headstartem nejdou questy ještě hůř, než v betě, nefungují dungeony, a padá lidem hra ... všichni se hrozně smějou. No uvidím večer jak to bude vypadat. *1*

        Asi nejlepší aprílový žertík. *5*
      • On totiž celý Skyrim byl jen aprílový žertík, ale jeho fanoušci to nepochopili
  • eStar
    A ten predátor v CoD byl taky vtip, byl že ano? *13*
    • jj ve skutečnosti tam budou Transformeři
  • Jack1947
    To jsou tedy fory, no nezasmal jsem se... tak nejak dneska nebyl zadny poradny Vtipek/sranda v oblasti her. Takze celkem nůůda
    • Já myslím, že byl a to zrovna ve WoT viz arty Karl... *1*
      http://www.youtube.com/watch?v=DQdYjXw-vYs
    • Asharak
      Ale byl, asi jsi špatně hledal :D Nebo nemáš chuť se jakkoli zasmát *2*
      Ale naopak je rpavda že to všichni dělají okatě, aby tomu snad někdo náhodou neuvěřil *9*
      • Jack1947
        To je pravda ze vtipy tak nejak nevyhledavam... kazdopadne je pravda ze jsem zrejme asi o nic neprisel.
  • strašlivým...., bla bla bla *11* klidně smažte..
  • slavek.skara
    hmm pěkný ...24489 bodu level devět konec ten jsem už fakt nedal..ale pěkná hovadina.
  • Nejlepsi April ma Blizzard chcete hrat StarCraft a napise vam to, ze obvykla cekaci doba na prihlaseni do hry je 485 minut, reknetesi dobre skusim zatim karticky HS a vono to same *1* jenze to neni april to je dusledek prechodu na jednotny launcher pro vsechny jejich hry... *11* *10*
  • Wargaming co víc říct...
  • Pete.palis
    April no... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit