Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taková technická prosím. Na steamu je 66% sleva na Secret World. Pro mě po Warhammeru jediné MMO co mě navnadilo. Předpokládám ale, že když za to vysolim 20 éček, stejně musím platit nějaké měsíční poplatky, že?

    Omlouvám se za svou ignoranci.
    • Imrael
      Hru jsem kupoval nedávno za plnou cenu a rozhodně není špatná. Není zde předplatné ale pouze mikrotransakce, za které si můžeš kupovat převleky a různé další pitomosti .. Ale není to úplně běžné MMORPG, takže doporučuji si o hře něco přečíst a podívat se na něco, než se koupi rozhodneš. Pač ti na disku také spapá 42 Gb. *5*
    • Totiž vrtá mi hlavou toto:
      Everyone who has purchased (or will purchase) the game can now enjoy the full game without being required to sign-up for a monthly fee. This means that all of the heralded story-line and all of the game content available right now can be played as you please without requiring any additional payment.

      nevěřím, že by někdo vydal MMO a nechtěl za ni platit (když to není F2P za který se ve finále zpalatí jistě mnohem více)
      • Tilwaen
        Secret World má podobný payment model jako třeba Guild Wars 2 - jednou koupíš hru a dále už měsíční poplatky neplatíš *3*
  • VaZqeZ_EU
    https://www.youtube.com/watch?v=qTzzPN4ke-Q

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit