Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, asi si to nezahraju. Paradoxně kvůli tomu jak dobře to vypadá. Nerad bych skončil ve cvokhausu. I když, hrát to v přítomnosti další osoby může být úžasný zážitek. Člověk pak není tak vys.anej. To bude sdílenej zážitek jak noha. Každopádně zvuky a hudba jdou až do morku kostí. *3*
  • MrSanta
    Snaha evidentně je. Sice bych místo hudby spíš volil něco ve stylu 'hudby' z Quaka, protože poslední dobou hudbu ve hrách vypínám, nebo stahuju na sotva slyšitelnou.
    Ale ono je to nakonec jedno, stejně plánuju se pos*at pouze u 'hraní' na YouTube. Páč jestli se jim to povede, tak bych to prostě nedal a když nepovede, tak si to kupovat nebudu *1*.
    Držím palce.
    Nechápu ty blázny co volají po kombinaci Oculus a facehugger. To je regulérní kombinace na infarkt *15*
  • To mě jako alien ve tmě nenajde? Vyveďte mě prosím z omylu, jestli se mýlím, ale vždycky jsem měl za to, že alieni "vidí" ostatní pomocí feromonů?
  • Jdou na to holky a kluci dobře a nesnažej se to odfláknout. Navíc ruchařina - těžká dřina :) Těšim se na to moc, atmosféra mi asi vyměni nejednu plenu ... jen ten konec ve videu se obávám uvidim asi mnohokrát, ale už aby to bylo :)
  • Whoossain
    Snad se to už konečně povede...
  • tonnymontana
    kez by se to povedlo ale bojim se ze to dopadne jako prometheus ten film byl strasne uchuzen ano universdum tam bylo ale to bylo tak asi vsechno
  • maros.goc
    A co si myslis ze co su xenomorfovia? Zakerni lovci, chladnokrvne kalkulujuci zabijaci... Ak lovi a ciha tak nerobi hluk, v cudzích prostrediach sa pohybuje pomaly a obozrezne... A presne to takto robi vo videu... Pohybuje sa naozaj pomaly a svoj krok a pohyb zrychli az vtedy, keď vidi korist a chysta sa na nu priamo zaútočit..... To co ukazuje video je dokonala alien atmosfera... Mal by si si nastudovat univerzum a nestrapnovat sa
    • C-BEAM
      každý predátor na love nechce byť videný, drží sa pri zemi, využíva tiene a úkryty. To ako sa alien pohybu v tejto hre nie je prirodzené, vyzerá to, akoby sa nudil a len tak sa poflakoval po lodi. Nič podobné v Alien filmoch nenájdeš, aj tí naslabší režiséri sa tomu vyhýbajú. Alien navyše preferuje tmu, šachty, stropy, vyhýba sa bežným cestám po ktorých sa pohybujú ľudia.

      V 1979ke bolo krásne práve to ako aliena nebolo možné lokalizovať. A práve to je dokonalá atmosféra a to o čom je Alien - o strachu z neznámeho, o strachu z toho, že nevieš kde, kedy a ako. Nie o strachu z niečoho čo máš krásne na očiach a čo môžeš s kludom partizána pozorovať ako sa pomaly presúva od miestnosti k miestnosti. Chápeš ten rozdiel ?
      • Něco na tom je, nedá se než nesouhlasit, co píšeš má hlavu a patu. Dá se ale předpokládát, že za tu dobu, než to vydají, ještě masivně poladí vetřelcovu AI a bude se chovat víc tak, jak píšeš.
  • Creative Assembly!! Chceme Facehuggera a Oculus Rift!!! *8* *14*
    • To by bylo hodně rozbitých OR ve snaze dostat du svini z hlavy! :D
    • Ok, reknu klukum at to tam daj
  • Hanzales
    Doufám, že tam nějak někde zakomponují i FaceHuggera. Ten malý parchant mně jako jediný dokázal skutečně vyděsit a shodit ze židle za celou dobu mého hraní :) Stačil by taky jen jeden, hráč by ho nějak v půlce hry mohl omylem vypustit a zadělat si na další problém :) Pak by stačilo párkrát za hru někde pustit ten ťapkavý zvuk a osobně bych se už krčil pod stolem s rukou na tlačítku "PowerOff" :D
    • Zerathus
      Z něj mam bobky doteď *15*
    • C-BEAM
      keď som v avp1 počul tie ich zvuky ako niekde behajú dostával som z toho poctivý záchvat paniky a to som mohol mal pri seba aj raketomet. Inak neviem si predstaviť horšieho nepriatela ako facehugger ak bude mať hráč nasadený oculus *1*
      • Hanzales
        No ještě to! Kdyby mi ten prevít skočil na Oculus, tak bych asi vážně dostal infarkt! Úplně mi to tehdy stačilo na tom 14 palcovém monitoru :D
      • AvP1 najlepsia FPS, aku som kedy hral. No a facehugger + VR = to znie az prilis hrozne; radsnej nie *3*
  • jonatan.hanzlik
    Vypadá to slušně. Je super, že to je hra podobná spíše prvnímu filmu, který byl nejlepší z nich (IMHO)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit