Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, bohužel žádný mail nám s otázkami nepřišel. Možná zapadl do spamu. Jinak bychom rádi odpověděli na vaše otázky.
    • blixa
      Mohli byste mi prosím napsat na martin.bach@tiscalimedia.cz? Můžeme to do článku kdyžtak doplnit zpětně..
      • napsal jsem, ale nevím, jestli mail přišel.
  • Pan_Klobouk
    Americti SCS Software jsou kde?
    • Pan_Garrison
      Děti, pamatujte si, že neexistují hloupé otázky, pouze hloupí lidé...
      • Pan_Klobouk
        Tak povidejte, pane Garrisone. Duvod ignorovat ceske studio SCS Software, jejichz hry na Steamu v prodejich casto drti i produkty od Bohemky, nebo Keen Software, je?
        • Thorar
          Asi sis nevšiml že to jde podle abecedy
        • Kdyby jsi si článek pořádně přečetl, zjistil by jsi, že SCS Software bude v čtvrté části, takže je nikdo neignoruje.
          • Pan_Klobouk
            Vyborne. Nebyli tam, uz tam jsou. Doplneno a za blbce jsem ja. Hezky den. :)
            • Pan_Klobouk
              Kdyz uz je rec o blbcich, ten blbec co to tam doplnil ma taky problem s abecedou, SCS dopsal pred SBS. :)
            • Thorar
              Asi to museli doplnit kvůli blbcům co neznaj abecedu a v diskuzích pak kvičej.
  • Místo zombie akce bych radši Vietcong a ideálně s multiplayerem, už tu dlouho nebylo něco podobného.
    • To by rado hodne lidi ... problem trosku s penezma na vyvoj a pravama na znacku. A puvodni tym je rozutikany po celem svete.
  • Mingle Games:

    Při jejich kampani na Kickstarteru, kde se oháněli počtem stažení 1M+, jim jeden backer napsal, že bude hračka zafinancovat kampaň když mají tolik "fanoušků"... Nezadařilo se, že by nakonec počet stažení bezplatné hry nehrál takovou roli?
  • Konečně, už jsem si říkal, jestli ten článek daj. :)
  • Dead Triger a Dead Effect se dali hrát. *8*
  • samé nudné hovadiny
    • Lepší než slovenská tvorba minulý rok
      • Hnisavec
        Keen Software je slovenské..akurát je majiteľ typický zapredaný čechoslováček, ktorý pre peniaze ...
        • marek_krosa
          Presne tak... :)
      • hm díky moc, dal jsem do googlu "slovenská tvorba" a vypnul se mi počítač
        • vtipne az mi vlasy vypadali..
          nic to ale nemeni na fakte ze ceske studia zamestnavaju vela slovakov kedze v tomto state sa neda dokopy nic.
          to ze tu nemame ziadne cisto slovenske studia neznamena ze vo vela veciach z ceskej tvorby nemame prsty.
          • Obcas mam pocit, ze u nas uz pracujete vsichni.
            • ale nase pekne kuundicky tie vam nevadia predpokladam...
              kazdopadne ja osobne mam v pazi tieto medzinarodne rozbroje ktore ajtak vyvolavaju len deti a dorast.
            • Vrook
              No pokud tu nepracujou uplně všichni slováci, tak ty zbylí tu určitě alespoň studujou. *15*
          • No aspoň že máte ten Cauldron.. vlastně počkej, Cauldron koupila česká Bohemka, já zapomněl, promiň, tak nic..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit