Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V čem bude rozdíl oproti 1čce? Nebo to mám chápat jako takový "indie assasin creed"?
    • StanleyCZ
      Sakra, to abych sem chodil přihlášený, víc Stanleyů na jednom místě nedělá dobrotu.
    • GlaDOS
      Nový příběh, nové masky, nové levely, nové zbraně, více hratelných postav, nový způsob ovládání (ve hře je dvojice postav, kterou budeš ovládat jedním ovladačem). Prostě od všeho víc, ale jinak žádné drastické změny.
    • Black_Hand
      puvodne to melo byt DLC, ale obsahu nakonec bylo tolik, ze to chteji vydat samostatne. rozdil oproti HM1 bude asi takovy jako rozdil mezi Doomem 1 a Doomem 2.
  • Jednička byla milé překvapení. Pořád je ale pro mě, předpokládám minimálně10€, při vydání hodně, takže si stejně počkám.
  • langustyn
    btw jednička je teď znovu v HB... https://www.humblebundle.com/weekly
  • Malleth
    Parádní masakr. Teď zrovna hraju jedničku na Vitě. Ideální hra na handheldy
  • victor
    V každém z nás je zvíře ... a tahle hra dokázala jak málo stačí k překročení hranice .... Moc se těším ;)
  • h0p3
    My s Hansem už se těšíme.. http://fail.brm.sk/approval/ihihihi.gif
  • Mart9
    Líbí se mi, jak nad tou trapárnou už všichni odborníci jen mávnou rukou a mlčí a do diskuse píší jen nadšenci, kterým se to z nějakého mně neznámého důvodu líbí.
    • Beze srandy - moc prosím, obeznam mě s Tvým myšlenkovým postupem, který se mi jeví jako ,,Jééé, článek o hře, která se mi nelíbí, MUSÍM ho rozkliknout a MUSÍM napsat, jaká je to trapárna, protože se mi to jeví jako dobrý nápad o tom informovat lidi, kterým se ta hra líbí."-
      Nezlob se na mě, ale Ty jsi ukázkový příklad toho nejhoršího, co internet za svou krátkou existenci stvořil, totiž degeneraci některých jedinců, kteří prostě MUSÍ vyjádřit svůj názor.
      By mě fakticky zajímalo, jestli chodíš po městě a lezeš do McDonaldů / čehokoliv jiného, co nemáš rád, a všem tam oznamuješ, jací jsou tamní zákazníci trapáci, když nesdílejí Tvůj názor.
      • Mart9
        Děkuji, nápodobně. Promiň, ale je to diskuse a tak jsem napsal protinázor všem těm fanboyům. Když se mnou někdo diskutuje o mekáči, také mu na něj řeknu svůj názor.
        • Takze chapu to spravne, ze kdyz se mi neco moc libi a tobe ne, tak jsem fanboy?
    • Mart9
      Tak koukám, že jsem strčil ruku do vosího hnízda *2*
      • Ano, a teď jí z toho vosího hnízda prosím vyndej a strč si jí zpátky do prd_le.
      • Neboj, až přijdou novinky o nový Laře, tak taky budeme psát, že ta poslední stála za vyliž a ty to jen tak nerozdejcháš. :)
        • Mart9
          To mi nevadí, na rozdíl od vás jsem schopen přijmout názor druhých.
          • davidBray
            jenže ty nemáš názor, máš jen hloupý kecy a myslíš si jakej nejsi frajer
            • On se ti jen snazi vysvetlit to co chapou vsichni okolo jenom ty ne. Asi doufal ze jsi tak chytrej kluk jak tvrdis a konecne dokazes prijmout nazor druhych.
            • Mart9
              Trochu se ovládej. Jen kolem sebe prskáš.
    • Muzes mi prosim ukazat vsechny ty odborniky kteri nad Hotline Miami mavli rukou? Moc rad bych je videl... dekuju
    • GlaDOS
      "Odborníci" jako anonymové, kteří si nevidí ani na špičku svého nosu? Taky se mi líbí, že tu kromě jednoho nejsou.
    • davidBray
      a pak ještě jeden kr*t*n
      • Mart9
        Kruton? Odkud máš tuto přezdívku?
        • Neotravuj, teplouši.
          • Mart9
            Je ti lépe? *1*
        • davidBray
          říkej si jak chceš
  • Edie
    my body is ready *16*
  • Black_Hand
    fyi, pisnicka z traileru: https://youtu.be/ZhhQrFfzFM4 .
  • Hnisavec
    juuuch...všetky chaptery v jedničke som dal A+ rating...kto to takto neodohral nepochopí skutočnú genialitu tej hry....je to vražedný balet vybalancovaný na stotiny sekundy s geniálnym hudobným podmazom. Vŕtačka a chameleón maska rulez *14*

    už sa neviem dočkať....

    imho najlepšia je PS Vita verzia *3* dokonalé ovládanie vďaka malým analógom
    • Hra jako taková až zas tak těžká není, ale dát u všech A+ chce fakt dobrý postřeh, nikdy mě moc nebraly achievementy, ale v téhle hře jsem si je vychutnal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit