Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • člověk kterej psal ten poslední odstavec by si měl dát přes držku že si o tom nic nezjistil páč DLC going to east multiplayer podporuje *16*
  • Jack1947
    Prvnik krok k jejich F2P hre World of Trucks... achjo, pak se z kazde hry ktera mela byt jen pro hrstku fanousku stane preplacena blbost kde budou hrat i deti co vubec nevi jak takovy TRak funguje. *7*
    • by me zajimalo jestli ty to vis,kdyz to neumis ani napsat :D
  • tohle hrajou lidi co jako v budoucnu chteji byt truckermi ? me by tedy nebavilo furt jen jezdit
    • heléé docele smažba,,,,,drželo mě to dobrej měsíc, strašnejch kiláků jsem tam natočil,,,,,je to pohodovka, kafíčko, tempomat a jedeš si pohodičku *4*
    • jojo nejvic fanousku ma tahle hra v turecku
  • ucho
    http://www.nuuvem.com.br/produto/1973-euro-truck-simulator-2-gold-edition

    a zrovinka je hra na nuuvemu v akci za +- 120,-
  • zdeeneek
    V tehle hre uz mam najezdeno hodne kilometru a hodin, ale multiplayer me teda vubec nelaka. Staci se podivat na nejaky videa na youtube, na kterych hraci jezdi s kamionem stylem jak v NFS.
    • A jak myslíš, že jsem jezdil já? První, co jsem udělal bylo zvýšení maximální rychlosti na "neomezeno" a pak už jenom kličkování mezi auty ve 110 km/h. Náklad dovezen samozřejmě v pořádku a v rekordním čase -v podstatě jsem z toho udělal takový východní mod řidičů kamionů :D Jezdit podle pravidel v této hře by mě vůbec nebavilo.
      • 110Km/h jezdim v opravdovem trucku bez problemu,proc by jsi mel klickovat mezi auty,ktere vetsinou jezdi rychleji? Kdyby jste najezdili ty kilometry v zivote tak mate alspon vydelano :D
  • Já bych v tom viděl velkej potenciál, kdyby se to celý zpracovalo do MMO s mikroplatbama, za různý doplňky, s možností zakládat společnosti a například i s questama typu "najeďte tolik a tolik kilometrů, převezte náklad o celkové hodnotě atd" myslim že by to byla cesta jak z toho vydolovat majlant :-)
    • jo mikrotransakce hezky na mitne a mitne za realne prachy *1* *1* chces hrat tak plat zadne mesicni poplatky pekne podle km (PS bejt to od EA tak uz to tam je!)
      • Tak coz o to, mytne to by jeste slo, ale jestli by i nafta byla za real, tak to by bylo krvave... mne se vzdy protoci panenky kdyz beru plnou za padesat tacu... a to i kdyz jsou jen virtualni *1*
  • jako chapu, ze je to alfa, ale ukazku postavit na tom jak auta doskakuji jak stepni kozy to je humus tim bych se nechlubyl
  • Pethulla
    Musím se přiznat, že nechápu tu touhu po multiplayeru. K čemu je to vlastně dobré, když princip této hry je bezpečně převést zboží z místa A do místa B? Vždyť je to přece jedno jestli vás mine kamión řízený počítačem nebo ho řídí nějaký Pepa, ne? Stejně ho už po zbytek cesty neuvidíte.
    • Nejlépe ti to vysvětlí Tomáš Hanák:

      http://www.youtube.com/watch?v=xtTG2yfiwPA
    • FeebeE
      Není to jedno, protože ten zmíněný Pepa to do vás nakouří a máte po vynikajicím výsledku :)
      • Spis vami projede. *1*
        • Jaký by ta hra potom měla smysl kdyby auta přes sebe projižděli? To by mě nelákalo.
        • *1* jj ve hre techto kvalit to tak nejak bude no, ale turci budou urcite nadseni *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit