Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro ty, kteří mají rádi fikce, kde nacisti vyhráli válku, mohu doporučit komiks Block 109. Díky kocogelu se dá najít i v češtině.
    "1953...
    Po zničení Západu prožívá Třetí Říše agónii pod údery Rudé Armády. Pro Zyteka, Velmistra Německa, zbývá jen jediné řešení: masivní virový útok.

    Ačkoliv je plán odmítnut Velkou Radou, virus se objevuje v ruinách Marienburgu. Nakažení, přeměnění v krvelačná monstra, napadají vojáky obou táborů. Pouze družstvu desátníka Steinera se povedlo z jednoho takového smrtícího setkání utéci.

    Je on a poslední z jeho kamarádů jedinou nadějí lidstva? A jaký je pravý cíl plánu Zyteka, všemocného vládce Říše?"
    http://goo.gl/IbujDd
  • red.eagle.792197
    Inak mnoho veci ktore v tejto hre su nie su daleko k pravde. Precitajte si napr. tento clanok stoji to za to.
    http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3041-enigma-pod-kridly-temne-orlice-1/
    • Ehm... vážně? Vážně čteš takové konspiračně-ezoterické kecy?
      EDIT: vždy mě rozesměje, jak o sobě tyto weby prohlašují, že jsou "nezávislé". Nezávislé na racionalitě.
    • Veskoslav
      Jako sranda je to fajné, reálné základy tam jsou, ale 90% jsou "mokré" sny. To je jako Enigma a podobné časopisy, dříve Svět2000 atd.
  • tak teraz ked vieme ako by to vyzeralo keby Hitler vyhral, myslite ze niekto spravi hru alebo napise knihu o tom ako by to vyzeralo keby Mayer Amschel Rothschild zomrel ako dieta?
    • je serie knih Co by kdyby.přečti si něco stojí to za to
  • škoda že na pc nešla jednička Rezistance
    • Mato1987
      Je to preveľká škoda, resistance 1 a 3 sú vynikajúce hry so silným príbehom a výborným technickým spracovaním.
      • Resistance 1,2 som hral grafika hnus a hra tiež.

        Neviem ty si fakt dáky iný. Vychvaluje priemerné hry, Half-life 2 dáva na úroveň new order. Ty si asi ten typ človeka že vydí fakt škaredú ženu a povie svojmu kámošovi pozri aká sexica.
  • da sa hra spomaliť mislim chôdzu ,lebo nejak rychlo chodím ako v Quaku nestiham si všimať okole , keď to rychlo prebehnem mislim si že mi niečo uniklo :) diky az radu
    • spomalit ani nie, teda neviem ako sa da zatial dostat do konzole (neskusal som). Ale da sa znizit pocit z "rychlosti" ak si zmenisis fov. Ono aj vecsina FPSsiek ma standardne nastavene od 65-75, kdezto Wolfenstein ma default tusim 80. Ked si to znizis tak budes mat mozno trochu pocit ze to tak strasne nelieta aj ked realna rychlost pohybu sa nezmeni.
  • Kozy
    Ještě jsem nehrál ale doufám že vytvoří i čistě mp hru ve stylu enemy territory, což byla jedna z nejlepších stříleček. Tušim že to i jeden z vývojářů řikal.
  • wizaard
    Teda musím říct, že mě nový Wolf překvapil! Přečetl jsem spoustu recenzí a všude chválí. Podíval jsem se na různé záznamy z hraní (ať už na YouTube, z recenzí, tak na Xbox Upload) a jsem na vážkách - Wolf vůbec nebyl v mém letošním seznamu, ale jak mě přestává zajímat Watch Dogs, tak čím dál víc přemýšlím, že nového Wolfa bych koupil! Sakra, sakra! A to má letos vyjít ještě kupa dobrých her!
  • Krescz
    nevite jaka je herni doba?...nechci utracet za neco kolem 6 hodin
    • Veskoslav
      Jsem u 7. kapitoly a mám 10 hodin nahraných. Prohledávám všechno a snažím se plnit i ty drobné vedlejší úkoly.
      • Veskoslave, tvoje jediná chyba je, že se stále necháváš vyprovokovat. Sám z vlastních zkušeností jsem se naučil určité lidi ignorovat, protože jakákoliv protireakce vůči jejich osobě je jen bohapusté plýtvání vlastním časem.
      • Lurok
        Stejne jsy to stahnul.
        • Veskoslav
          Bereš drogy nebo ne? Navíc napsat jsy, no na tohle už tu máme Jacka.
          • Lurok
            Obcas si dam nejakou drogu k objedu nebo k snydani
    • Mart9
      Prý to Aleš prošel za 13 hodin
      • Krescz
        dekuji *4*
    • frag.ment
      Kdyby sis přečetl recenzi, tak to víš, ty joudo..
      • Krescz
        .I.
      • Děláš, jak kdybys tu nikdy nepoložil žádnou kokotskou otázku (vlastně hned několik).
        • Izmaeli, vím že si pořád těžce neseš to, jak tě tvůj otec vyhnal do pouště, ale není třeba si to vybíjet na nevinných kolemjdoucích.
        • frag.ment
          Co to meleš?
  • 40 GB? To zas bude věčnost to stahování. *6*
    • Jack1947
      Mas recht, kor kdyz to jede treba jen kolem 200-300Kbps... hrůza. *3*
    • Mato1987
      mne to trvalo trištvrte hoďku :D
      • Hanzales
        Nemachrovat bez Esa v rukávu ;o)
        http://imageshack.com/a/img845/2424/uf4o.png
        • Tě z toho CESNETu vyhoděj. *1*
        • Mato1987
          lol :D
      • ucho
        15 mb za sekundu jo...
        • Mato1987
          yep
        • Veskoslav
          Mě Steam stahuje 7,2 MB/s. Takže 92 minut. Ale když máš krabičku, tak instalace trvá 43 minut.
    • lup si to na HDD *1* *1*
      • Aspiruješ na cenu "Jacka1947"?
  • frag.ment
    Pročetl jsem celou diskuzi a vypadá to, že to tu snad kromě jednoho člověka níkdo nehraje na PS3 a ten napsal, že to vypadá hrozně. Je tu někdo další, kdo to má na PS3? Zajímalo by mě, jestli má smysl do toho investovat, protože nevím, jestli bych to na mém obstarožním PC rozjel (Intel Quad 3,2 Ghz, Radeon 5870, 4 GB RAM).
    • ucho
      Podle mě v současnosti je lepší zainvestovat už do PS4 a brát hry na PS4. Jako je fajn, že dělají i verze pro starší konzole, ale v tomhle směru je asi lepší se posunout dál, když je ta možnost.
      • frag.ment
        No jo, ale já zrovna teď nemám po ruce 10 000 na konzoli a dalších 1500 na hru.. PS4 mám v plánu, ale nejdřív musím trochu našetřit, s tím mým mizerným platem je to těžký..
        • neboj takovejch nás je víc *3*
          • na ps3 jsem ještě nehrál spoustu super her takže se do ps4 nehrnu *4*
      • podle levelu kup si ps4 ale tak ještě tři roky hraj na ps3
    • teoreticky by si to mal rozbehat aj na pc - ak mas 64bit. win. Horsie ako na starych konzolach to snad ani nemoze vyzerat.
      http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=7799&game=Wolfenstein:%20The%20New%20Order
      • frag.ment
        Tak to mám smůlu, protože na PC mám jen 32bit Win7 :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší