Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemohli by ten "Arkham" už opustit?
    • Dildo_Vagins
      Víš že Arkham je v podstatě severní část Gothamu ? Víš, tam kde Batman bojuje proti zločincům...
      Blik ?
      • nevím komiksy nečtu, jenom vím že toto už je snad 5 batman s titulem "Arkham"
        • Dildo_Vagins
          Tak znova. Gotham city, tam kde Batman bojuje proti zločinu, Arkham je součástí Gothamu. Už ?
          • a nemohlo by to být někde jinde? začíná to být docela nuda
            • Mám pocit, že je to robot naučený opakovat stále dokola jednu a tu samou věc :D Kam by se to asi mělo přesunout? To by se Batman nejdřív musel přestěhovat
    • Pravda, na řadu by mohl přijít Innsmouth anebo Dunwich.
  • MrSanta
    Novej filmovej Batman oblek (jestli to není fake) vypadá zajímavě, stejně tak auto bude asi fajn. Ale, kurník, kdyby filmovej Batman nosil tenhle oblek a řídil tuhle káru, tak bych se vůbec nezlobil *1*.
    • já bych se nezlobil, kdyby nás nechali řádit v tomhle *1* http://dailypop.files.wordpress.com/2012/05/batman-9_02-03_1000.jpg
      • http://1.bp.blogspot.com/-6kezbh67-Sk/UCWPDnBapiI/AAAAAAAAHJ4/icufRAAxqxs/s1600/batmanandrobin12b+iron+bat+armor.jpg
        • a nebo http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20120326013440/batman/images/7/75/Insider_Powers.JPG
          • Příště to hoď do jedné reakce a né tří
            • aha *4*
            • Dildo_Vagins
              to Wally
              Protože 你的陰道
            • proč?
    • Já bych byl raději, kdyby se filmový Batman vrátil k Burtonovské klasice. Nějak mě ta Nolanovská adaptace nevzala a přestože se mnou jistě řada lidí bude nesouhlasit, považuji jí za naprosto pitomou. Ovšem to je věcí názoru. Ačkoliv... na druhou stranu se jedná asi o nejlepší adaptaci komiksu za poslední dobu. Bohužel.
      • Dildo_Vagins
        Jo, Batman a Batman Returns ( kde je Catwoman mnohem lépe ztvárněná než v DKR a vůbec je zajímavější ) od Burtona byl na svojí dobu hodně dobrej. Batman od Nolana taky není vůbec špatnej, pitomost bych to nenazval, nicméně sem tam se ta trilogie snaží brát strašně vážně ( někdy až moc ), můžu doporučit videa na youtube od CollegeHumor - perfektní vystižení některých přehnaně rádoby-vážných scén. Taky by mi nevadilo kdyby se teď Batman pro změnu vrátil do staré komiksové klasiky.
        • Mě se zdá, že právě snaha hrát na vážnou nótu z toho nakonec udělala, podle mne, nepříliš dobrý film. Snahu autorovi neupírám, jen trpím neodbytným pocitem, že zůstal, takříkajíc "na půli cesty". Nový Batman má být uvěřitelný, realistický (doplňte si přívlastek, jaký chcete), ale právě v tomto bodě selhává na plné čáře. Už při sledování prvního dílu jsem zažíval roztodivné pocity, kupříkladu při pasáži výcviku v Tibetu (či kýho šlaka), kde se protekční miliardář Wayne rozhodl stát samurajem pod vedením pana Neesona. Takové klišé by se hodily do naprostého béčka anebo stylizovaného díla, jako od Burtona, ale tady? Rozhodně to nepůsobí realisticky, ani inteligentně. Herecké obsazení také nemohu hodnotit zrovna nejlépe. Pan Bale prostě nemá dostatečné charisma, kterým by dokázal vytvořit iluzi šarmantního milionáře. Zkrátka, abych zbytečně nezabíral místo, Nolanův Batman je dle mého skromného názoru, takový kočkopes, který ztratil kouzlo "pohádkového" Batmana, ale neměl dostatečné koule na to, aby šel cestou naprosté vážnosti. Jako letní blockbuster to ale nejspíš funguje a co víc si studio může přát.
          Jo a jediným Jokerem pro mne navždy zůstane mistr Jack Nicholson (ten herní je však naprosto magnifique!)
          • Cocra
            Ale ani Ledgerův (R.I.P.) Joker nezaostává. Svým hereckým výkonem zcela zastínil Baleova Batmana.
          • Dildo_Vagins
            "kupříkladu při pasáži výcviku v Tibetu (či kýho šlaka), kde se protekční miliardář Wayne rozhodl stát samurajem pod vedením pana Neesona."

            On chtěl hlavně bojovat proti "bezpráví" a ten jejich spolek bych spíš přirovnal k nindžům, než k samurajům.
            Já tu trilogii beru jako alternativu k Batmanovi, třeba podle mě je Dark Knight Returns Part 1,2 mnohem lepší návrat Batmana jak v DKR a vůbec ten animovanej Batman ( seriály, filmy ) má podle mě mnohem blíž k tomu komiksovýmu než kterejkoliv film.
      • Nolan Batmana zvládnul skvěle, problém je v tom, že ty filmy vydělali tolik peněz, že se DC tý temný a drsný atmosféry nemůžou zbavit a cpou jí tam, kde nemá vůbec místo, pak vznikne taková nekoukatelná slátanina jako Man of Steel. Dálšího Batmana ve stylu Burtona bych si klidně dal, což se bohužel dlouho nestane. Možná až bude v budoucnu dálší nevyhnutelný reboot batmana tak se dočkáme.
  • No jako na nového záporáka jsme zvědav... Už bylo na čase tam přidat někoho nového kdo bude batmanovi pořádně zatápět... :) (Jeho gear vypada opravdu luxusně :) nejprve jsem si myslel že to je novej obleček batmana pak jsme si všimnul že batma leží podním :D ) Komix by o něm mohl být taky :) To bude stejnej charismatec jako Deadstroke :D
  • h0p3
    HAHAHA no more Hope, no more Ba..wait what ?!
    • Bruce nakonec stejně vyhraje

      a proč?

      protože je Batman!
      • Což je škoda. Bylo by věru nečekané, kdyby Bruce natáhl brka v prvních pěti minutách a otěže převzal Alfréd.
        • h0p3
          Co Alfréd, třeba takovej Damian. Kterej byl celej dosavadní život učen nezabíjet, ale zničen ztrátou otce by se mu celá tahle filosofie rozsypala. A vy byste během hry rozhodovali co s dotyčným provedete, zabít/ušetřit. Což by mohlo mít nějakej zásadní dopad na vyvrcholení celé série (pokud je tohle konec). Jó to bych si zahrál, i když s chutí si zahraju i tohle.
        • Alfred se nezdá, ale dokáže bejt pořádnej badass když se do toho opře *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit