Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi absolutne krasna hra. Jen houst a vetsi kapky. Tahle E3ka zatim vypada docela vydarene.
  • Zdá se mi to, nebo všechny ty příspěvky tady o tom jak je to studená sprcha a jak je to dost za očekáváním (anonymy) píše jeden a ten samý člověk?
    • A ještě k tomu mi ten jedinec ukradl nick. *13*
    • Za sebe mohu potvrdit, že to tu píšou minimálně dva.
    • Ano, jelikož všem na světe se musí zákonitě líbít pobíhaní po lese s chlapem v kůži....
  • Vypadá to moc hezky... Nějak mi ten svět připomíná Red Dead Redeption atmosférou, trochu sem tam i hudbou. Red Dead Redeption měl nejlepěí svět co jsem kdy ve hře viděl, krásnější příroda snad nikdy neexistovala ve hře, jsem rád, že mi to tato hra připomíná tou atmosférou divoké a krásné přírody.
  • Btw na youtube jsou nějaké soundtracky. Tahle je zrovna docela pecka: https://www.youtube.com/watch?v=ufgDk6if24A
    • Krescz
      yea bitch....little party never killed nobody *1*
      • typický song do fantasy *7*
  • Kr.Pa
    Nevím, co zde zase řešíte, ukázka je z Xbox verze, takže se dohadovat o grafice, ovládání, inventářu...
    zcestné
  • Pokud v těch "max. detailech" bude i Ubersampling, tak to pojede v max. detailech na mojí 750Ti stejně dobře, jako Zaklínač 2 *14*
    • Ubersampling na 750 Ti? Pleeeease *1* *1* *1*
      • S váma je kopec srandy chlapci, napsal sem snad někde, že to hraju se zapnutým ubersamplingem ? Aneb, jak si hlupáka povodit na vodítku *15*
        • Máš pravdu no, ten tvůj původní koment fakt nedává smysl
          • Tak ještě jedno, zapni mozek a přemýšlej :) LOL ti dal nápovědu :)
          • Tak zapni sakra mozek :) To už je skutečně úroveň chápání psaného textu na tak nízké úrovni?
            • Naoapak to co napsal strevo, dáva dokonaly smysl a byl bych za to docela rád. Ubersampling stojí tak 80% výkonu, je to neskutečný žrout a navíc to na pár metrů ani nepoznáš.
            • on má pravdu, tvůj pokus o vtip/názor vážně nedává smysl...
    • deridon
      to jsme moc rádi, děkujeme
  • Keyz
    http://www.guru3d.com/news_story/the_witcher_3_gtx_780ti_could_push_35_45_fps_at_max.html
    Tady je ten článek. Vypadá, že PC verze bude graficky více odlišná.
  • Me by docela zajímala narocnost na hw..
    • Oficiálně pokud vím nic oznámeno není, takže bych s případným upgradem určitě počkal až na to, co nám řekne CDProjekt RED.
      Můj osobní tip je nějaké moderní Intel 4 jádro popř. osmimodulový AMD, 8 GB RAM a grafická karta na úrovni GTX 780/290X to podle mě musí na FullHD a maximální nastavení detailů stačit.
    • Už to bylo psáno kdysi na guru3D.com, že na 40FPS na ultra myslím bez nejlepšího AA budeš potřebovat 780TI...
      • Keyz
        Snad řada 8 od Nvidie a Intel Broadwell by to měli stihnout když tohle bude v roce 2015

        - Nějak blbě jsem to upravil *15*
        • A jaké? Možná nějaký refresh, jinak se nic neplánuje nebo se pletu???
          • Cekám nějaký zázrak jako 8800GT,, Za 6000 dotáhl tehdejší karty za 12K a více... Tohle by pc-scéna potřebovala, současné karty jsou šíleně předražené a radějí budu volit koupí PS4..
  • Tak kvalita videa je dost mizerná a navíc je to strašně krátké na to, aby se s toho dalo něco víc odvodit. Každopádně začnu tím, co se mi líbilo.
    Určitě to jsou obličejové animace, které obzvlášť v porovnání se Zaklínačem 2 jsou úplně někde jinde, super. Dál určitě grafická stránka hry, ne ani snad tak to prostředí jako spíš ta technická stránka, hra vypadá prostě úžasně. No a dál hudba, ale ta byla v Zaklínači vždycky super.
    Co se mi už moc nelíbilo byly animace Geralta a to jak při soubojích tak při běhu, to doufám ještě poladí. No a pak zpracování inventáře, který mi spíš připomíná lehce upravený "konzoloidní" z dvojky (k tomu se ale na oficiálním fóru někdo vyjádřil, že ten ještě projde velkými úpravami).

    Celkově vzato dobrý, jenom po tom famózním traileru který vyšel pár dní zpátky jsem čekal asi něco víc. Na druhou stranu to byla jenom kratičká ukázka, střípek z jinak obrovský hry a s toho se strašně těžko něco dedukuje, takže si počkám určitě na další ukázky ze hry.
  • flash789
    ˇproc mam uz hezky dlouhou dobu pocit ze tenhle dil dopadne podobne jako kdysi Gothic 3?
    Tohle video me presvedcilo ještě vic..
    • flash789
      jen pocit, spis vychazim z usudku o open world single player rpg co vysli za poslední leta. Vsechno to byli vzasade průšvihy..Two Worlds, Gothic 3..a když vezmu v potaz ze třeba Bethesda tyhle hry delala ještě v době temna a stejne na ne plno lidi porad nadava...tak by skutecne ti polaci museli byt dost velci kouzelnici...
      • vždyt v té ukázce z toho obrovského světa bylo vidět dohromady nic, jak jsi poznal že ho nezvládli?
    • Jack1947
      A já mám naopak pocit že bys měl začít drobátko s pozitivy... přeci jenom negativ je plný svět. *4*
    • Co ti tam přijde špatně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit