Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chce se me zvracet z toho umele nascriptovanyho videa kde strili uplne mimo... i ozralej by strilel lip! WTF! Ubisoft je posledni dobou jedna velka fales! a po fiasku s watch dogs mam trochu obavy o Division ktery vypada skvele.. ale to watch dogs pred vydanim take... ze?!
  • nvm co nadáváte mě se to líbí.. připomíná mi to trochu starý csko
    • Generalmagor
      Rozhodně souhlasím. Vypadá to moc pěkně..
  • RS jsem miloval, ale toto opravdu nerozdýchám. *10*
  • Dagon
    Aaaaaale, do prd3le aj so vsetkymi R6, ktore vznikli cca niekedy po roku 2000... Co si ja pamatam, tak prave R6 (povodny diel) a nasledne neskor R6: Rogue Spear (tak to bolo fakt na nezaplatenie!!!) sme konkretne s jednym kamosom hrali jak blazni este v case, ked sa za jednotlive telefonne impulzy pekne krasne platilo a clovek mal k dispozicii akurat tak klasicky modem cez pevnu linku!!! Eeeejha, to boli casy!!! *1*.
    Napriek tomu si dodnes pamatam, ze islo o nezabudnutelne chvile, ktora sa potom pomerne dlhy cas v ramci mulutiplayeru len tak neobjavili... Nieco sa mi mari, ze sme potom neskor este skusali konkretne R6: Vegas, no uz to proste fakt NEBOLA TA ISTA ZABAVNA HRA, ako predtym!
    Takze, co sa mna tyka, od R6 uz vlastne radsej nic extra necakam a myslim, ze robim dobre. Proste... stare dobre casy su prec, teraz tu uz mame komplet novu dekadu s novou generaciou... nuz a ked sa prave ta tzv. "NEW GENERATION" prejavi napr. pocas bitky v Battlefielde... myslim, ze mi mnozstvo ludi da za pravdu, ze dnesni teenageri by si zasluzili minimalne jednu ranu po holej pomocou sietoveho kabla... To je to najmenej, co by sa ich MOZNO ako-tak dotklo, chudacikov... *16*.

    No nic, no... Ja ako ovykle du blejt, velebnosti *11*.
  • no, však si zkuste naklikávat waypointy při plánování mise na konzolových páčkách *4*
  • video a hra super, grafika uz nikoliv ale o to tu až tak nejde. jinak paní bude mít jiste radost jestli ji zachranili jak ji zničili domek *1*
  • Jack1947
    Dům a stěny z bakelitu? RAMBO komando co odpálí kvůli jednomu rukojmí pomalu celou čtvrt... *7*
    Né děkuji , další COD co si hraje na Rainbow six nepotřebujeme - Taktika byla ze začátku pak šla stranou, no takže asi SWAT a RS série může v klidu spát. *4*
    • Vzdyt to byla predvadecka. Chteli ukazat, ze to jde vsechno znicit. Maji tam uplne znicitelny prostredi a nerozbiji ani hrnek? To by zas bylo reci. Jak to budou hraci (tymy) v multaku hrat zalezi jenom na nich. Upravit strely aby delali mensi poskozeni nebude problem udelat. Pokud to budou chtit udelat.
    • ano predstav si tyhle domky se nestavají ze železobetonu a nemají metr a pul hrube steny
      • wenceslaus
        Ale standartní NATO 5.56 ani 9mm takový díry prostě nedělá ani do dřeva.
        • Jack1947
          Přesně možná tak náká nevím co průrazná munice ale i to je trochu, pohádka. Kanon by to udělal ale ne tyhle pidi kulky. *4* Pancéřová munice ale né klasické náboje.
        • domy se nestavaji ani ze dreva ale z takove smesi drevo/papir, alespon takove levnejší domky. dreveny dum by te vyšel ješte draž než kdybys to stavel z cihly
  • smejki
    autentický záznam. wow. much legit.
    • co to meleš?
    • wenceslaus
      Ne žeby mi ta neupřímnost nevadila... ale není to porvé a zdaleka ne jen ve hrách. Reklama je holt odvozena od "klamat" :-)
  • ale sem s tím
  • firebug
    To jsou teda cowboyové! Team America hadr! :-) To rovnou mohli najet do toho baráku parním válcem a jen se vyhnout tomu pokojíčku s rukojmí...
    Jinak jako fanouška SWAT, mě to celkem příjemně překvapilo. Snad tam budou singl mise a člověk to bude moci hrát inteligentněji a taktičtěji. Se zničitelným prostředím by mohla být sranda! Určitě budu tenhle titul ještě sledovat a doufat, že se vybarví podle mých představ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit