Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je "multiplayer" video stejně jako pověstná předváděčka z Battlefieldu 4, kterou taky všichni zůčastnění trénovali minimálně půl roku dopředu a podle předem danýho scénáře ... *1*

    Je to sice o něco lepší než Vegas ale s klasickým Rainbow Six (Rogue Spear - Raven Shield) to nemá společnýho nic.

    Všichni střílí dávkou, prostě styl - "Je jedno, kam střílím, hlavně, že to lítá...". Střelba dávkou by se dala pochopit jako potlačovací palba ale všichni stojí na místě a jen trrr, trrr, trrr ... reload trrr, trrr, trrr. Asi jim dělala konzultanty parta airsofťáků. A ten flashbang hozenej doprostřed chodby tomu taky dvakrát nepřidá. Zničitelnost prostředí je dělaná stylem, že zbraně dělají do stěn díry jak kdyby každej měl 25mm kańon ne 5,56x45 G36tku, takže zase levolution blbost pro malý děcka. V americe jsou sice tyhle rodinný domky dělaný z papundeklu ale stejně, i do překližky neudělá na jednu ránu takovouhle díru ani kulobrok / slug z brokovnice. A největší blbost, tým nechá jednoho, JEDNOHO! člověka, aby hlídal rukojmí a jde se radši přestřelovat se zbytkem, místo toho, aby jí popadli a co nejrychlejc zmizeli pryč. Spíš než zásah elitní jednotky mi to video připomínalo ty parodie, co předváděli v The Deadliest Warrior, včetně toho jejich 5v5 ... OMG headshot-übermega-kill-5v4 much wow, so tactical.

    Bohužel chtít, aby dneska vydal hru, kde je přednější pečlivý naplánování a pomalý postup než hromada vystřílený munice a "wow" efekty je těžká utopie.
    • wenceslaus
      No ty dávky na tuhle vzdálenost plně chápu. Spíš mi přijde divný, kolik jich musí vystřelit, než někdo padne.
      • speciální jednotky používají tuším jako standartní postup trojvýstřel, dávky se používají snad jen ke krycí palbě
        • wenceslaus
          Tak to si asi nerozumíme :-) Trojvýstřel je pro mě dávka (burst).
          • jo tak, já myslel full auto, to snad nepoužívá nikdo kromě akčních filmů a krytí
  • firebug
    To jsou teda cowboyové! Team America hadr! :-) To rovnou mohli najet do toho baráku parním válcem a jen se vyhnout tomu pokojíčku s rukojmí...
    Jinak jako fanouška SWAT, mě to celkem příjemně překvapilo. Snad tam budou singl mise a člověk to bude moci hrát inteligentněji a taktičtěji. Se zničitelným prostředím by mohla být sranda! Určitě budu tenhle titul ještě sledovat a doufat, že se vybarví podle mých představ...
  • ...plně zničitelné prostředí? Kolikrát tohle už jsem slyšel.
  • nvm co nadáváte mě se to líbí.. připomíná mi to trochu starý csko
    • Generalmagor
      Rozhodně souhlasím. Vypadá to moc pěkně..
  • no, však si zkuste naklikávat waypointy při plánování mise na konzolových páčkách *4*
  • ale sem s tím
  • plne znicitelne prostredi ... hmm ... kde ja uz to slysel ... Toz sem zvedav, uz to vidim jak zivy ... nejdriv vytahnu z kapsy par gramu TNT a vyhodim tim do povetri pulku zelezobetonovyho skeletu nejakyho obchodaku ... a pak se zaseknu na tom, ze nepujde rozbit papundeklovy dvere ...
  • chce se me zvracet z toho umele nascriptovanyho videa kde strili uplne mimo... i ozralej by strilel lip! WTF! Ubisoft je posledni dobou jedna velka fales! a po fiasku s watch dogs mam trochu obavy o Division ktery vypada skvele.. ale to watch dogs pred vydanim take... ze?!
  • Vypadá to pěkně, ale horzně mi vadí, jak si hrajou na skvělej tým, prožívaj to, jako by to byla nejdůležitější věc na světe a předevšim to mají všechno předem naplánovaný - kdo koho sejme, jak celá operace bude probíhat atd....
  • zatý Raven Six: Rainbow Shield proti tomuhle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit