Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Trojka byla po chvíli neskutečně stereotypní! Druhou půlku ostrova sem už vůbec neprozkoumával. Doufám, že tenhle díl nedopadne stejně.
    • Presne moja rec prvy ostrov bol super druhy ten mensi bol uz hrozna nuda. Rovnaka fauna a flora, moja postava uz bola vylepsena na max, vsetko vycraftene atd. Druhy ostrov som uz len preletel pribehovo a koniec. A ten coop a MP si mohli tiez odpustit.
  • Kdyby radši navázali na první FarCry jak příběhem tak hratelností tak by to byla paráda teda aspoň pro mě.
    • Jam97
      Ano, první Far Cry byl paráda, ale i ty další, 3 pak obvzlášť, byly super. Líbilo by se mi to kdyby to udělali jako odnož tý momentálně zajetý série + úžasnej českej dabing (máš pr**l v kopřivách je nepřekonatelný :D ) :)
      • mas paradni avatar dzem. Uplne mam chut
  • Jack1947
    Já více věřím Far cry než zfuturizovanému zfanatizovanému CODU Proč? protože může ještě stále překvapit, já se nechám rád překvapit. Nečekám od toho více než Far cry 3 ale vlastně ano kéž by to bylo lepší... ta hrá má sakra furt co nabídnout a série taky. Copak slon bude jediná věc která tam bude otravovat a bude vůbec? příjde mi to neotřelé jen no mohlo by to být trochu hratelné a néé aby slon udělal všechno za vás to by zase byla celkem nuda...

    Noo, u mně rozhodně víc favorit FC4 než "neviděné" COD a taky je to jediná FPS co nás nadchazejíce čeká a COD/BF Hartlajn radši néé. *4*
    • Jam97
      Většinou, když se ve hře opakuje to samé dokola (COD) tak mě to nebaví. Far Cry 3 dokázal recyklovat sám sebe skoro furt a furt to bylo vtipný. Proč ? Volnost, přístup, styl hry byl udáván jen a jen vámi, ta hra byla takový sandbox, i když to nevypadá, pokud 4 bude to stejný, jen s pár vylepšeníma (horší to proboha nemůže být) tak to bude zase pecka. Naprosto souhlasím s tím, že je COD mrtvý a držího ho hlavně marketing :)
  • Slon jako takový, no proč ne konec konců, ale jestli to nějak nepoladí do vydání a bude to vpadat jako na minulém videu před týdnem... no, no comment. Hráč si tak přijde k divokému slonovi, co se poklidně pase a na hráče neútočí, ten na něj nasedne a bez sebemenšího tréninku prorazí bránu a spolu se slonem schytává stovky kulek z kalachů (mimochodem, to je zbraň, která dokáže na 2 km skoro utrhnout ruku - to jen pro ty malé, neznalé a arkádami vymyté, co si myslí, že z něj dávku jen tak "rozdýchají") a vesele si dobíjí svojí pomalou brokovnici "vendettu", přičemž slon intuitivně protivníky zašlapuje, aniž by se jakkoliv plašil nebo hráče shodil... fakt, na hlavu už...

    Bral bych ještě s přimhouřeným okem, vyloženě oddechovou drobnost typu vylézt na slona a zkrátit si cestu, proč ne, bylo by to docela fajn zpříjemnění... ale takle... výsměch realitě...
    • Cocra
      Vsak s tim slonem nemusis jezdit do bitvy kdyz si to chces uzit realisticky, muzes vsecky po svych realisticky vystrilet a pak si se slonem zkratit cestu k dalsi realisticke prestrelce ;-)
      • To sice jo, nicméně i tak se na to bolí koukat... Copak Far Cry nemůže nabídnout normální obsah s aspoň kapkou realismu ? Nebo je už hráčská majorita natolik vymytá, že se pro ně vlastně fikce stává realitou a realita stává fikcí ? Nevím, kolik z vás si pamatuje českou FPS hru z druhé světové Hidden & Dangerous 2, nicméně ta byla docela slušně realistická a tam ta projížďka jeepem s kulákem po poušti, prjížďka v tanku Tiger nebo let kaňonem v lehkym bombardéru, to bylo něco... A ne drezura slona... *7*

        Nehledě na to, že je tolika možných námětů a oni udělaj i záporáka jak přes kopírák... Škoda...
        • Zadna strilecka neni realisticka, pac by byla nudna.
          • Jenže ani přehnaná arkádovost neni zábavná, ale spíš trapná... nejlepší je rozumnej mix obou...
        • Jack1947
          Pravil jediný skutečný pamětník opravdový český hrdina = Veterán. *3*
          • P.S. Kdybys měl zbroják jako já už pár let, tak bys pochopil, kam tím mířím... Tohle je už skoro jako Tamagoči...
            • Jack1947
              MAFIA1 byla kultovní pecka , nepřekonaná s tím jsem s tebou za jedno. (tady ale veškerá nostalgie končí.) *3*
            • Nebo třeba Mafie... *3* Ta jela na podobnym enginu jak H&D2... A taky více méně realistická *5*
            • Jack1947
              Jasný, já tolik H&D2 (1) nehrál ale asi máš pravdu... ostatně česká hra. *4*
            • Tak to pak jo *3* Stejnak rád vzpomínám na vyzvedávání sestřelenýho pilota v H & D 2 v Norsku za ww2 ... Sten s tlumičem, De Lisle pušky... *5*
            • Jack1947
              Nemám ZP ale vím že hry už nejsou co bývali a taky mi to celkem vadí je to čím dál tím horší... degradace žánru ,přílišné zjednodušování nelíbí se mi to nemysli si že si v tom hovím. To fakt ne ale co se dá dělat no nic. Jinak aby jsme si rozuměli to co jsem napsal není urážka ale spíše pocta měli by jsme si cenit lidí jako si ty. *3*

              Tamagoči bylo oproti tomuhle značně víc hardcore... *4*
          • To tvrdíš ty, já nic takovýho neřekl... jen jsem zmínil, že dobře si zahrát může člověk i s FPS/simulací, proto nechápu vývoj mnoha dnešních her stylem - more arcade - moore arcadee - moooooore funny arcadeeee... Třeba já si Hidden and Dangerous náramně užíval pro atmosféru, možnost organizovat si svůj inventář, sbírat zbraně a munici, taktizovat.... a dneska ? "Grab MG'n'use Elephant to eliminate half of Asia... hmm... "

            Z kalacha bude ve hrách brzy kuličkovka a z těžkýho kulometu vzduchovka...
    • reality sux
    • Naprostá pravda *13*
  • Slon atd., dopředu vím že je to debilita ale na rozdíl od krutopřísných a nalinkovaných koridorů se jí snad půjde v open world vyhnout. Ve FC3 mi také nad mnoha věcmi zůstával rozum stát ale jak jen to šlo házel sem je za hlavu a nenechal si pokazit zábavu z těch povedenějších prvků hry.
    Ovšem sami tvůrci jak se zdá trpí nějakou duševní poruchou, na straně jedné vážná témata v příbězích a straně druhé gameplay jako z nějaké parodie.
    Koukám že tady hlásič alarmu přetřeli na žluto, dobré vědět. Sniperka s tlumičem opět přijde hojně ke slovu.
    • Jam97
      Můžu se zeptat, co ti přišlo v 3 na hlavu ? :D (Myslím to dobře, sám sem si občas ťukal na čelo)
      • Tilwaen
        Za mě to je jednoznačně ono "mystično". Systém tetování mi třeba vůbec nevadil, ale jinde kdekoliv se v příběhu začalo dít něco rádoby tajemného a magického, tak mi to hodně kazilo herní zážitek. Třeba finální konfrontace s Vaasem byla jedno velké WTF - charakter jeho kalibru si zasloužil mnohem lepší konec, než jaký dostal.

        Jo, a málem bych zapomněla craft à la zabij pět obřích žraloků, aby sis mohl udělat o trochu větší peněženku *1*
        • Jack1947
          Přesně tak, pak mně vyloženě nasrala ta chyba se savy ( neříkejte že to bylo tím že jsem pirát) hrál jsem asi 3x od začátku, a nejhorší bylo že pak skoro si člověk po dohrání řekl kurna a stálo to zato sraaní? Já bych to sehrál asi i za den noo... podruhé jsem to jel (půl dne) skoro do poloviny hry... a druhej den zase hoovno. Nakonec jsem si stáhl save (dont blame me) dojel to přes cizí. (bylo to z placené stránky... udělaní nějaké blbosti a sms za lidových 79),. ale abych jen nehanil bavil jsem se celkem. Až na těch pár nesrovnalostí... doufám že mně 4ka také pobaví a nenaseeere.
  • Je to, co si myslím, na jednom z těch screenů, Honeybadger? Medojed Kapský? který v himalájích nemá co dělat? :D jestli jo, tak je Ubisoft už vážně v prdeli *15* *15*
    • nn to je Medojed Tibetský
      • máš pravdu, teď jsem to hledal a zjistil sem, že tam fakt jezevcovití žijou..akorát tenhle "Greater hog badger" je extrémně vzácnej a na tom screenu to vypadá, že snad někomu brání chalupu.. *2*
  • smešne jak hráči fc reši zrovna realisticnost slona, když je tam postrada logiku snad naprosto vše (krom toho slona). neni to simulator jízdy na slonovy tak ma trochu arkadovejší jízdni model a vydrzí par zasahu no a co. je to jen hra
    radši se zamyslete jestli ma logiku obsazovat kempy a tim zabirat uzemi porad dokola
    • začínám mít pocit, že ta série je vlastně dobře maskovaná satira na zahraniční politiku USA od Francouzů, mladý Americký turista vždycky někam přijede, začne to tam osvobozovat, udělá při tom hroznej bugr a když tam odsud odjíždí, země je zdevastovaná a situace 10x horší než na začátku *7*
  • Co dělají sloni v Himalájích ? Tam se snad používají jaci, sloni patří někam do asijských džunglí a ne do velehor.... Je to pěkná pitomost :/
    • Jack1947
      Aha, kamzíci a ovce atp... (krávy) ty taky patří do děštného pralesu ne?

      ( taky jsem nevěděl ře jsou, sloni ale nakonec to vím a ted ti už také). *4*
    • vzdyt himalaje jsou v asii, defakto to je kousek od indie a tam se bezne sloni pouzivaji
  • KeanuX
    Nic tak debilního jako je v FC4 jízda na slonu sem už dlouhou dobu ve hře neviděl. *1* *1* *1*
  • Keyz
    Tvl ten slon je prostě... Slon.

    Btw jak je možné, že hráč přežije na hřbetu slona i když se pohybuje? NPC musí mít čisté výhled na hráče a lehce ho zastřelit. To je celkem. Divné.
    • Tilwaen
      Jak napsal Miloš Bohoněk - protože videohry :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit