Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to nechápu. Za chvíli budem znát i jména všech záporáků a spojenců co se ve hře objeví. Co kdyby přestali v Bioware spoilovat všechny postavy a nechali i něco na hře. Už i u Zaklínače 3 mi vadí, že ukázali některé postavy, které mohli nechat až pro hráče ve hře(Ciri) a to věřím, že víme o malém procentu všech důležitých postav no a v Bioware vesele spoilují jednu postavu za druhou jako by se nechumelilo i s jejich profily. Kdyby radši ukázali něco pořádného ze hry.
    • Zayl
      Jéžiš, ve hře bude Ciri! Už to nemusíš ani hrát, spoiled! *7*

      Patetické, pokud ti to tak vadí, tak nelez do datumu vydání na internet. Sám dobře víš jak to chodí. Jediný koho můžeš vinit ze "spoilerů", je tvá vlastní přehnaná citlivost.
      • Ve skutecnosti z toho ale vinim iluminaty. To jen abych odpovedel na tu tvoji prehaneci reakci.

        Ale takto. Sam ses pateticky kdyz povazujes automaticky neco jak to chodi za spravne. Zadruhe je to muj nazor, ze by bylo lepsi si to nechat pro hru samotnou, ale neboj, zadnou psychickou ujmu z toho mit nebudu.
    • Pokud ti vadí, že krátce představili postavy, které budeš mít v partě aby si měl představu malou představu jaký asi budou ... tak něco není úplně v pořádku
      • Podívejte. Děláme novou hru Mass Effect. Bude tam Shepard, hlavní hrdina. Pak Tali. Ta je quarinaka a žije v migrační flotile, protože je Gethové vyhnali. Pak Grunt, ten je Krogan, ti jsou téměř na vymření, protože je postihl genofág. Velmi lehce se naštve. Pak je tam Kaidan Alenko, to je...... A tohle jsou všichni parťáci, co ve hře získáte. Můžete ovlivnit jejich osudy, život a smrt.

        Asi by se mnou bylo něco v nepořádku, kdyby mi vyspoilovali tohle na Mass Effect a mě to vůbec nevadilo. Jestli ti to přijde normální tak ok, je to tvůj názor.
        • Až na to že BioWare v případě Dragon Age:Inquisition tě se společníkama lehce seznámil ... a nedal ani jeden spoiler o tom co s nima bude .. jen proč se připojili k Inkvizici jaký jsou okrajově a k čemu ti budou ... nic víc neřekl ani slovo o jejich osudu .. to opravdu podle mého není spoiler ... ale abys měl představu o tom .. s kym bude v partě nic víc ... a pokud je problém že BioWare chce svým fanouškům aspoň zpíjemnit čekání na hru ... tak je to smutný
          • Koukam, ze nechapes moji pointu. No co uz.
  • takze: v DA budu NPC, poradcovia(tj predpokladam ze budu vysvetlovat kde mam dalej ist, koho killnut apod atd.)...a kto to kua bude chciet potom hrat, ked budem mat vsetko ako na tanieri
    • kickasl
      Nehraj to, to je nauci.
      • fakt o tom premyslam
        • zahraj si to nový Divinity, tam žádný ukazatele co tě vedou za ručičku nejsou
          • hej, to planujem, az ked vyjde na gog.com
            bez drm a kompletne opatchovane :)
            • na GOGu to je, takže si počkáš už jenom na patche.
    • Johnny
      Aby ses neposral. nemusíš to hrát vubec *2*
      • aby sa ta hra nehrala sama, ako zacina byt zvykom *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit