Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Tesim se na tuto hru ale po tom co jsem kouknul na hratelnou ukazku bylo mi jasne ze to nestihnou a jedno ci dve odlozeni tam budou. nastesti jsem nekupoval zajice v igelitce tzn pockam si az jak hratelny bude vysledny produkt. Doufam ze to dopadne dobre a treba diky uspechu se i ostatni studia podrbou za usima s umyslem zkusit neco podobneho:)
  • Jack1947
    Njn, tak se nám to šecko echt odsouvá a posouvá k lepšímu. Tot otázka a co si myslíte o tom vy ostatní (ech, to už jste jaksi napsali). ...
  • Ty jo! To vypadá že mladší generace by konečně mohla dostat svýho Fallouta!
  • Corvus
    Na tři hry jsem se letošní rok těšil nejvíc a zatím to vypadá, že všechny mají nakročeno (některé již jisté) na místo na čestné polici nejlepších titulů: Divinity: Original Sin / Wasteland 2 / Pillars Of Eternity. A všem třem dýchá na paty pan Xenomorf alias Alien: Isolation. Nemluvě o tom, že se urodily další skvosty jako např. velice pěkný Watch_Dogs, Age of Wonders III nebo Might & Magic X: Legacy a hromada skvělých adventure (ostatně Crimes & Punishment vypadá hodně pěkně a variabilně). A pak bude někdo neustále meldovat o tom, že se nerodí kvalitní hry.

    Tvrdím přesný opak. Za poslední tři roky vznikla nespočetná řada vynikajících titulů a to jak na poli AAA her, tak na indie scéně. Nevím jak ostatní, ale osobně jsem přesvědčen, že žiju ve zlaté éře her. Respektive v její druhé vlně. Za tu NEJzlatější *4* považuji období s hrami od Black Isle, Interplay apod. studií. Planescape: Torment a System Shock (první) se už v mých očích nikdy nepodaří překonat. Ostatně ne nadarmo mi hry leží připraveny kdykoliv zakleknout do startovních bloků na každém PC v každé době a vezmu si je do hrobu (pokud tedy manželka po mém posledním výdechu celou mou sbírku nehodí od koruny na aukro *1* )...

    Wasteland 2 bude pecka. Jsem o tom přesvědčen, stejně jako jsem natěšeně sledoval Divinity. Nemůžu se dočkat atmosféry, soundtracku od mistra Marka Morgana (!!!) a tuny možností jak, kde a co udělat. Žně, přátelé, jsou to herní žně!
    • za posledni tri roky, ale vsechno to bude letos, dva roky okurkova sezona vyplnena jen nastavovanyma kasema pro konzolisty

      kdyby se vsechno z kickstarteru povedlo jak posledni divinity, tak muzou ty AAA rovnou zrusit *6*
    • Jenze, kdyz to neni z Kickstarteru tak se to na PC neda ovladat
      • lol, sad & true
  • Lotr
    Uveden byl příklad s dítětem, které se topí v jezeře. Vy pak máte možnost jej zachránit shozením nedalekého sloupu, ať už postavou s dostatečnou silou, použitím výbušnin apod. Nicméně hra vám neříká, že tady ta možnost je, prostě vás to musí napadnout.
    *****
    Pokud tomu děcku nebudu moci hodit granát tak budu velmi zklamaný. Protože to je jedna z věcí které jsem na F-hrách miloval. Možnost volby a zabíjeni dětí. (sorry ale tohle není pokračování Wastedland - zahrajte si to s tohou hrou to nemmá nic společného komě postapa - pokračováním Wastedland(u) byl a bude vždy Fallout)
    • kedze tuto hru robili systemom crowdfunding, tak prepokladam ze na 99,9% to decko budes moct anihilovat *1*
    • fallanga
      Když mluvíš o tom zabíjení dětí, tak to mě hodně štvalo na Fallout NV. Pan Vávra, který zde psal recenzi, napsal, že kromě 1 osoby jde zabít kdokoliv. No, děti v táboře legie jsem zabít nemohl. Takže doufám, že zde budu moct zabít i vlastní babičku.
      • Lotr
        Nu tak většina lidí ani ve hře nevytáhne plamenomet ve školce.
        Tedy omyl recenzenta je pochopitelný.
        • fallanga
          Přitom zabíjet děti je celkem sranda. Co si pamatuji, tak v původních Falloutech děti pěkně utíkaly. Stejně mi neutekly.
          • Co jinýho s nima dělat, zvlášť když tě ty swině mrňavý okradly.
            • fallanga
              No, myslím, že odprásknout otrokáře byl přeci jenom lepší pocit.
            • Lotr
              Jo nic se nevyrovnalo pocitu to těm zlodějským smradům napálit z upilovaný brokovnice do ksichtu.
            • fallanga
              Myslím, že v Denu mě okrádaly. Tak jsem je zabil. Poté jsem si to loadnul, protože jsem hrál za klaďase, ale i tak jsem pocit zadostiučinění.
  • Keyz
    Vypadá to, že komické % zásahu jsou stále jak byly v nějaké první betě. Aby se člověk dostal na 70% + musí stát metr vedle.

    To je opravu kvalitní herní logika. Hlavně, že se hraje za ostřílené borce... A jako by to nešlo udělat jinak.
    • tak si to prestavuj jako ze to je fps a hrajes to s packovacem, to mas asi tak stejnou uspesnost *6*
  • StykPohlafson
    U Falloutu 1,2 jsem strávil opravdu spousty hodin *3* a protože Wasteland 2 vypadá velice podobně, tak už se nemůžu dočkat. Díval sem se na ni už na Steamu, ale je to jen early access a tomu já moc nefandím. Takže čekám až vydají finální verzi hry *4* *4*
    • To bude imo aj hlavny problem hry, ludia si predstavuju ako nejaky (povodny) Fallout 3. A ked to bude logicky ine, tak budu frflat.
      • StykPohlafson
        Proto jsem napsal,že to vypadá podobně a né stejně jak Fallout 1,2 *3* Mě stačí že je to: Brian Fargo,postapo,RPG *1* *1*
      • fallanga
        Spíše si představují Fallout 1 a 2.
  • Keyz
    Toho již naslibovali.
  • hra niekto betu? vie te ako prejst do vezenia cez tie dve vezicky?
    • pripominam ze kazda ma 999hp takze nedokazem so 6 ludmi ich znicit v prvom kole.
  • fallanga
    Hlavně když to bude kvalitní. Škoda, že nebude čeština, ale u tohohle to prominu.
    • Paulcz
      možná ji někdo dokuchtí, třeba kluci z Brahmíny
      • fallanga
        Taky doufám, ale i kdyby se do toho pustili, tak to tu nebude dříve než za půl roku. Přeci jenom je to dost rozsáhlé RPG.
        • divinity ma tiez tonu textov a robia to dost rychlo.
          https://www.facebook.com/DivinityOriginalSinCZSK

          pri tomto treba len dufat ze sa toho chopi niekto cim skorej lebo zatial je ohladne prekladu wastelandu zial mrtvo...
          • fallanga
            Jak říkám, pokud se to někdo rozhodně překládat až po vydání hry, tak to bude přibližně půl roku trvat. Pokud se tomu někdo věnuje už teď (o čemž pochybuji), tak by to mohlo být i dříve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit