Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Tesim se na tuto hru ale po tom co jsem kouknul na hratelnou ukazku bylo mi jasne ze to nestihnou a jedno ci dve odlozeni tam budou. nastesti jsem nekupoval zajice v igelitce tzn pockam si az jak hratelny bude vysledny produkt. Doufam ze to dopadne dobre a treba diky uspechu se i ostatni studia podrbou za usima s umyslem zkusit neco podobneho:)
  • lol, sad & true
  • Jack1947
    Njn, tak se nám to šecko echt odsouvá a posouvá k lepšímu. Tot otázka a co si myslíte o tom vy ostatní (ech, to už jste jaksi napsali). ...
  • za posledni tri roky, ale vsechno to bude letos, dva roky okurkova sezona vyplnena jen nastavovanyma kasema pro konzolisty

    kdyby se vsechno z kickstarteru povedlo jak posledni divinity, tak muzou ty AAA rovnou zrusit *6*
  • StykPohlafson
    Proto jsem napsal,že to vypadá podobně a né stejně jak Fallout 1,2 *3* Mě stačí že je to: Brian Fargo,postapo,RPG *1* *1*
  • Jenze, kdyz to neni z Kickstarteru tak se to na PC neda ovladat
  • fallanga
    No, myslím, že odprásknout otrokáře byl přeci jenom lepší pocit.
  • Lotr
    Jo nic se nevyrovnalo pocitu to těm zlodějským smradům napálit z upilovaný brokovnice do ksichtu.
  • fallanga
    Myslím, že v Denu mě okrádaly. Tak jsem je zabil. Poté jsem si to loadnul, protože jsem hrál za klaďase, ale i tak jsem pocit zadostiučinění.
  • Co jinýho s nima dělat, zvlášť když tě ty swině mrňavý okradly.
  • fallanga
    Spíše si představují Fallout 1 a 2.
  • Ty jo! To vypadá že mladší generace by konečně mohla dostat svýho Fallouta!
  • Corvus
    Na tři hry jsem se letošní rok těšil nejvíc a zatím to vypadá, že všechny mají nakročeno (některé již jisté) na místo na čestné polici nejlepších titulů: Divinity: Original Sin / Wasteland 2 / Pillars Of Eternity. A všem třem dýchá na paty pan Xenomorf alias Alien: Isolation. Nemluvě o tom, že se urodily další skvosty jako např. velice pěkný Watch_Dogs, Age of Wonders III nebo Might & Magic X: Legacy a hromada skvělých adventure (ostatně Crimes & Punishment vypadá hodně pěkně a variabilně). A pak bude někdo neustále meldovat o tom, že se nerodí kvalitní hry.

    Tvrdím přesný opak. Za poslední tři roky vznikla nespočetná řada vynikajících titulů a to jak na poli AAA her, tak na indie scéně. Nevím jak ostatní, ale osobně jsem přesvědčen, že žiju ve zlaté éře her. Respektive v její druhé vlně. Za tu NEJzlatější *4* považuji období s hrami od Black Isle, Interplay apod. studií. Planescape: Torment a System Shock (první) se už v mých očích nikdy nepodaří překonat. Ostatně ne nadarmo mi hry leží připraveny kdykoliv zakleknout do startovních bloků na každém PC v každé době a vezmu si je do hrobu (pokud tedy manželka po mém posledním výdechu celou mou sbírku nehodí od koruny na aukro *1* )...

    Wasteland 2 bude pecka. Jsem o tom přesvědčen, stejně jako jsem natěšeně sledoval Divinity. Nemůžu se dočkat atmosféry, soundtracku od mistra Marka Morgana (!!!) a tuny možností jak, kde a co udělat. Žně, přátelé, jsou to herní žně!
  • kedze tuto hru robili systemom crowdfunding, tak prepokladam ze na 99,9% to decko budes moct anihilovat *1*
  • To bude imo aj hlavny problem hry, ludia si predstavuju ako nejaky (povodny) Fallout 3. A ked to bude logicky ine, tak budu frflat.
  • fallanga
    Přitom zabíjet děti je celkem sranda. Co si pamatuji, tak v původních Falloutech děti pěkně utíkaly. Stejně mi neutekly.
  • Lotr
    Nu tak většina lidí ani ve hře nevytáhne plamenomet ve školce.
    Tedy omyl recenzenta je pochopitelný.
  • fallanga
    Když mluvíš o tom zabíjení dětí, tak to mě hodně štvalo na Fallout NV. Pan Vávra, který zde psal recenzi, napsal, že kromě 1 osoby jde zabít kdokoliv. No, děti v táboře legie jsem zabít nemohl. Takže doufám, že zde budu moct zabít i vlastní babičku.
  • fallanga
    Jo a mimochodem. Wasteland 2 se hodně podobá prvnímu dílu. Řekni mi co to má společného s DayZ? Trvám na tom, že jsi buď troll nebo kid.
  • Lotr
    Uveden byl příklad s dítětem, které se topí v jezeře. Vy pak máte možnost jej zachránit shozením nedalekého sloupu, ať už postavou s dostatečnou silou, použitím výbušnin apod. Nicméně hra vám neříká, že tady ta možnost je, prostě vás to musí napadnout.
    *****
    Pokud tomu děcku nebudu moci hodit granát tak budu velmi zklamaný. Protože to je jedna z věcí které jsem na F-hrách miloval. Možnost volby a zabíjeni dětí. (sorry ale tohle není pokračování Wastedland - zahrajte si to s tohou hrou to nemmá nic společného komě postapa - pokračováním Wastedland(u) byl a bude vždy Fallout)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit