Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    No je to pěkná kriplovina -_- Půlka předešlého zápasu co jsem chtěl vidět ale nestihl jsem to nemá koment, protože tam byla pár minut pauza s hudbou. No a vůbec, v 5hodinovém záznamu je 5 červených 30min kolonek... ffs *10* *16*
  • Blondyr
    "Pokud chcete ve svých VOD používat hudbu, nezapomínejte prosím, že za zajištění potřebných práv jste zodpovědní vy."
    .
    .
    .
    Aha... Tak proč teda používat Audible Magic? Když jim to stejně nejede na 100% Moc mi to nepomůže, když mi zablokují video s mojí hudbou, ale v prohlášení jsem za to zodpovědný já
    :-D Opravdu na facepalm *1*
  • sugyn
    Kde se to zapina a kde to hreje? *12*
    • jen to ne, Google už totálně zprznil Youtube a teď se chystá i na Twitch
  • Jen tak dále, souhlasím se vším, a už aby to vzal pod sebe Google, a udělal tam tvrdej pořádek.
    • Jack1947
      Proč máš mínusy tedy když dle tvého "máš pravdu"? *7*
    • youtube fakt do*rdal
      • Věřil bych tomu, že v době kdy fungoval ještě nezávisle před listopadem 2006 si neměl ani PC, většině z Vás tady je tak 15-18, přičemž v té době vám bylo tak 8-10 let, to si ani o žádném YouTube neměl páru *1* a pokud jo, tak srovnat tehdejší verzi s dnešní od Googlu, to si asi mimo realitu, tehdy to neumělo absolutně nic, kvalita webu byla šílená.
        • Tilwaen
          To samé bys ale mohl napsat prakticky o jakémkoliv webu.
          • Proto asi není chytré říkat, že "tehdy" to bylo lepší, ne? *1*
            • Tilwaen
              Ani ne. Jen to prostě bylo jiné, na svou dobu odpovídající.
        • tvá implikace je zcela chybná, já měl PC v době kdy jsi ty ještě nejspíš tahala kačera nebo cucala mámě mlíko z bradavky, zažil jsem začátky Youtube, jeho zlatý věk i to jak ho teď Goodle zabil, nejsem slepý :)
          • Zažil si zlatý věk čeho prosimtě? *1* ... jak sis mohl tehdy dovolit pustit video na internetu, protože tehdy nic jiného YouTube neuměl, tak než se tu začneš ohánět takovejma řečičkama, najdi si prosimtě timeline historie vývoje YT, a neztrapňuj se tu *1*
  • O tom slyším poprvé a pokud to někdo používá tak musí být teda dost technicky zaostalej. Každej normální člověk přece nahrává videa na YouTube, ne?
    • youtube umí realtime stream?
      • *blik cvak*
        • Jack1947
          "Příjem" *5*
          • prujem, haha... *6*
            • Jack1947
              *7*
    • Jack1947
      Tak hlavně se na Twitchi dávaj jak (live)Streamy tak i záznamy ze streamů různých turnajů... jn jsou v tom velké prachy a taky se tam točej.
    • Spratekk
      Tak často nepoužívám spojení "stupidní názor" ale tady se to fakt nabízí.
    • Zrovna s tím technicky zaostelej bych brzdil. Kde si žil v poslední době? V pralese? Twich je v už nějakou dobu velice populárnín, navíc jeho popularita roste. Takže někdo kdo o něm ještě ani neslyšel tu povídá jak jsou ostatní zaostalý??
      • baited so hard
    • Tilwaen
      YouTube akorát hází letsplayerům klacky pod nohy. Nebo jsi už zapomněl na nedávnou aféru, kdy Ti pro jakoukoliv nahlášenou pasáž, kde jsi nevlastnil celou audiovizuální stopu, mohli zablokovat video, při třech nahlášeních potom i celý účet?
      Twitch je v herní komunitě poměrně známá služba; proto bych se, být Tebou, zdržela jakéhokoliv komentáře o zaostalosti jeho uživatelů.
      • To je stará firma zvonečky, cinky-linky, šplouchy šplouch na maják. Zdá se že je to pohrobek maxe, haha nebo někoho podobného.
        • Vrook
          A navíc i kdyby to napsal pod uplně novym jménem, tak obvious troll is obvious a tohle je přímo kapitán Obvious. Nevim a nerozumim, že to ty lidi neviděj. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit