Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Na PC to určitě časem naportují, jestli se hry prodá dost.. Jen zase nechápu, že vás pořád baví se hadát o PC a konzolích. Je to furt dokola :-( Já mám PC, PS4 a PS3, takže do jaké sorty patřím? Přiznám se, že když už si si občas něco zahraju, je to na konzoli, u PC už jsem proseděl a prohrál moc let a kozole je příjemná změna.
    • Tak lidi obecně baví (spíše mají potřebu) nadávat na něco, co nemají a naopak si obhajovat to, co vlastní. Ať už jde o auta, konzole, zahrádkářský potřeby... Tady je to ještě umocněno velmi mladou "komunitou", pač většina diskutujících se ještě hádá ve škole o svačinu :)
  • do roka je to i na pc,tak co resit...
    • jindra.veliky
      zatim se muzes cely rok koukat jak to hrajeme
      • testujete a patchujete
        • Docela ironie, tohle slyšet od PC-hráče.Steam povoli jakoukoliv zalagovanou, zabugovanou hru, aby tam vyšla. Na konzole to vždy dorazí v perfektním stavu, chyby se navíc řeší okamžitě pomocí patchů a ne jak u PC, že čekán na patch měsíc a pak to stejně nefunguje
          • kennyB
            Tak to je fakt *3*
  • OMG, tak já si 2 měsíce říkám, že to Destiny teda koupím, koneckonců vypadá to dobře a za poslední 2 roky jsem nenašel žádnou zábavnou hru, tak to zkusím. A pak se tady dočtu, že to není na PC, taková zrada. To jsem ale čur*k :(((
    • Pořád máte simulátor šutru, to my na konzolích nemáme a hojně podepisujeme petice. PS. Destiny je naprosto nádherná hra s výbornou hratelností. Graficky špička a herně taky, takové FPS tu dlouhooo nebylo.
      • jindra.veliky
        grafiky to teda fakt spicka neni. Koukal jsem na gameplay z PS4 a vypada to otresne -_-
        • Gambit92
          cross-gen titul co trpí stejně jako watch dogs. neříkám že by to vypadalo třeba líp jak Crysis 3 a nebo KZ: Shadow fall, jen že ten vyvoj na starší konzole si taky něco vezme
      • Pry FPS na konzole s vybornou hratelnosti *1* *1* *1*
        • Tak chápu, že myš je daleko blíže reálu. Taky když držíš devítku kloužeš po desce rychlostí 2000DPI....
          • Na real sere pes, koho u hrani fps zajima real ?
            • Právě proto že držím celkem pravidelně tak mi přijde usměvné že někdo vibrace na gamepadu považuje za feedback k zpětnému rázu zbraně. Ale jestli tě to dělá happy, budiž. *6*
              Navíc míření s gamepadem vypadá jako by byl hráč po obrně a ubezpečuju tě že to je v reálu k vidění fakt jen po deseti a více pivech.
            • Nevím jestli si v prackách držel nějakou zbraň, ale buď si jist, že každá má nějaký zpětný ráz, takže každý výstřel cítíš. To že gamepad způsobuje aspoň nějaký pocit ze střelby tzv. feedback je o mnoho lepší než absolutní nic, jak je to na myši pc- gumáku. PS. Jestli si myslíš, že jsi vtipný, tak rozhodně nejsi..
            • Vibrace? To si zbraně pletes ze sexuálními pomůckami, možná ti gamepad zprostředkuje pocity které zažívají dámy při použítí vibrátoru ale k žážitku ze střelky tě nepřiblíží o nic víc než myš položená na stole. Možná max. střelce po deseti pivech s rozmazaným viděním který se marně snaží dostat střed terče do záměrné osy. *6*
            • Zazitek mozna v tom, ze te po hodine boli prsty, ale to hlavni je zamerovani a to je proste na gamepadu ubohost.
            • To si můžeš namlouvat, ale gamepad je o dost reálnější pro FPS než myš už jen, že to držíš ve vzduchu a můžeš si nastavit vibrace apod tak to děla o dost lepší zážitek pro FPS...
            • Tak to je dobre pro tebe, ze si to dokazes okecat sam pred sebou. FPS na gamepadu ma asi stejne blizko realite, jako mys a podlozka.
            • mě např. Proto považuji FPS na gamepadu za daleko zajímavější a víc tě to vtáhne do hry.
      • Battlefield 4 :D odmysli si bugy a máš to.
    • Ja jsem v poklidu. Mam PC, ale hra me stejne nicim nezaujala. Teda vlastne jedina hra, co me na konzolich kdy zaujala bylo Dragons Dogma, ale to se taky nakonec neukazalo jako zadna velka hitparada, akorat klasicky lakacka na vizual. Nejsem konzolhater, ale hry na konzole proste nemaji hloubku, kterou vyzaduji.
      • kennyB
        Ale mají. Na konzolích je spousta skvělých her.
      • hloubku jako simulátor kozy nebo klišoidní Divinity, kde je naprosto směšný, klišoidní a linearní příběh?
        • vubec ne
          • Tak co se ti nelíbilo na Dragon Dogma? Mám tu hru najetou křížem krážem a je to jedno z nejlepších RPG poslední doby, jak atmosféru, tak combatem, navíc je to pořádny hardcore na těžkou obtížnost? Piš jsem zvědav...
            • Dragon Dogma a RPG? lolmaowtfmehbuhaha I ty vtipálku...
            • Tenhle omezený humor, co tu předvádíš jenom podtrhuje tvoje gumáctví.
            • Tož ty jsi nenapsal pro změnu nic. Je mi jasné, že si DD nehrál, takže tady mlátíš práznou slámu. Typický pc-gumák..
            • Tys napsal akorat snusku hatu. Ja jsem nenapsal, ze DD byla sracka, ale ze me to tolik nevzalo, protoze mam proste jinej vkus na RPG. Ty duvody ti tu vypisovat nebudu, protoze ses agresivni fanboy a povazuju to za ztratu casu.
            • Tak odpověz v čem to nebyla velká hitparáda, já jsem napsal, proč mě znudilo Divinity...
            • Taky nevidim duvod, proc hatuje a hned tady kolem sebe triska pesti do divinity a simulatoru kozy. Uz to me odradilo mu normalne odpovedet. Reknu, ze DD nebyla velka hitparada a uz by mi pomalu vydloubal oci, kdybych byl po ruce.
            • Hatuji ji protože mě zklamala. Jak jsem psal, příběh je naprosto tragicky, dialogy nezajímavé, mají působit vtipně, mně naopak připadali trapné, vizuální stránka je příšerná. Hratelnost není špatná, ale proti starým peckám tohoto typu je to stěží průměr. Hra obsahuje tuny bugů - kdyby to vydalo EA- tak je tu nenávistná kampaň, že si dovolí vydat hru v takovém stavu a interface mě obtěžoval... *13*
            • Souhlasím, že Dragon Dogma je výborná hra, ale rozhodně nevidím důvod proč hatuješ
              Divinity: Original Sin, protože je to taky výborná hra.

              Veškerý hate konzole vs pc jsou fakt o ničem, každý má rád něco, někdo si zahraje rád jak na konzoli tak i na pc (což je můj případ) a rozhodně nebudu shazovat skvělé tituly *3*
    • Gambit92
      I když jsem "konzolistická nicka", tak vám PCčkářům přeju aby Activision umoudřel a vydal to všem
      • Jam97
        PCkáři mají boží Planetside 2. A to Destiny fakt není nic moc :)
        • Takže už z tvého příspěvku je mi jasné, že jsi fanatický gumák. Co je na PC je super boží, to co na konzoli odpad. Nemusíš se ani obhajovat, je mi jasné, že betu jsi viděl tak akorát na youtube...PS. Planetside 2 bude i na konzoli...
      • Na PC je slabá náhrada Firefall, ale na Destiny to fakt nemá. Jestli je pravda že hra bude putovat mezi generacemi a co jsem se doslechl že do roka dají vědět zda bude na (PC?) rád si počkám :)
        • Jenže za rok budeš na jejich serverech sám. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit