Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10 rokov cakania je u konca . Konecne to opat robi Konami.
  • Adam_M
    Je mozne ze by se to dostalo i na PC?..Kdyz Homecoming se moc neprodaval i pres to ze to byla slusna hra a Downpour ten na PC vubec nebl a meli nejake prohlaseni ze dela prevod na PC pro ne nema cenu.
    • Ak to má byť podobné, ako ten technicky páskvil Homecoming, tak nech sa nedivia slabým predajom.
      • Lukyz
        Proč zrovna technický paskvil? Já měl teda opačnej problém - technicky mi to přišlo ok, ale příběh ani gameplay mě moc neoslovil.
        • pribeh by este usiel a hratelnost by som si tiez vedel predstavit v poriadku, keby tam neboli take chyby, ako napriklad neohrabanost hlavnej postavy a debilne chekpointy.
          Ale technicky je to uplne zmrvene, nedavno som to dohral a tolko niekolko sekundovych zasekov z nicoho nic som snad v ziadnej hre este nevidel, nahravanie a ukladanie hry trva vecnost...na uplnom konci mi hra po zabiti bossa spadla, takze som ho musel zabijat znovu a tak dalej...
          Proste cela hra bola dost o nicom od techniky cez hratelnost az po samotny dizajn urovni.
    • Miserius
      Šance je vpodstatě nulová... Ale naděje umírá poslední *2*
    • Dělá na tom Hideo, takže šance že to bude na PC jsou mizivé...
      • Jo jo, viz MGS5...
  • Je to hruza prava nefalsona hruza radsi jsem to vypl.A to podotykam Outlast jsem dohral i Whistwblower toto je opravdu horor u ktereho jsem mel to neprijemne mrazeni v zadech...
  • Magister_Peditum
    Nebýt té hysterky, tak bych si to video možná i užil. *7*
  • Vikkr
    Kdo tu pindu nechce poslouchat, tady je další zdroj:

    https://www.youtube.com/watch?v=m7yrTSqitrw
  • Lenny
    https://www.youtube.com/watch?v=w2cK8mOG4Q8
    *14*
  • Jestli je to pravda a oni z toho udělají PS4 exkluzivitu tak mě trefí!
    • Miserius
      Už to je PS4 exkluzivka, máš to napsaný tady, na jejich stránkách... Všude...
  • OH MY GOD!!!!!!! OH MY GOD!!!!! OH MY GOD!!!!
  • na tom videu ku koncu ta zenska len vresti omg omg omg
    sa neda pocuvat ..kto si to pusti kludne si dajte mute.
    • Vůbec nechápu proč tam ta ženská tak vříská. Na videu není vůbec nic co by stálo za komentář. A ona má orgazmus při nadpisu?
      • jo :D
  • Akira Yamaoka plz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit