Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pekne mu zasekl sekeru do hlavy *15*
  • Hral som WoW 7 rokov. Toto video je super, ale už mám úplne iné povinnosti. Rád by som znova to hral, ale život je život a ja sa musím obracať. Vsetkým ostatným prajem prímné hranie wow.
    • Amen, bratře.
  • Tomuhle říkáte užasný trailer od Blizzardu?? Blizzard vždy dělal luxusně animované trailerz, které berou dech dodnes, toto bylo jak na nějakou radoby karetní záležitost na mobil či tablet, prostě hnus. A jen tak pod čáru, wow svět stál za něco jen po TBC.
    • Toto bude TBC II.
    • Vegen
      Zapni ten cinematic dole a nepouštěj si to animovaný story :D
  • Vrrr vrrr. To mi právě volají přátelé co s wowkem seknuli po TBC a chtějí zase začít :) Haha
    • dostavam chut raidovat stare swp *4*
    • Ja si zas dam tak 2mesice. Nebo vic? *7*
  • uz v tom mam zmatek, nezemrel hellscream jako raid boss v tomto datadisku?
    • On nezemřel, uvěznili ho aby ho mohli soudit a pak nejspíš zabít.. on ale utek a dostal se z5 do minulosti na draenor (jak utek a jak se tam dostal to nevim ale bude na to video)
      • Utéct Garroshovi pomohl Kairoz, který při vynesení rozsudku vytvořil Vision of Time na Draenor, kam následně oba utekli...
      • Jurman
        Na to asi video nebude jelikoz o tom pojednava knizka War Crimes kterou pred nejakym casem vydali.
    • Jurman
      To byl Garrosh Hellscream syn Gromashe Hellscreama . A ne kazdy boss ve WoW umre. Nekteri jsou je porazeni a odvedeni jinam nebo uvolneni z nejake kledby. Garrosh byl odveden pred soud z ktereho nasledne utekl.
  • Musím naplánovat dovolenou na 13.11.2014 :D !
    • To spíš tak na 14. nebo 15. Protože s tím jejich přístupem budou zas popadaný servery jako obvykle.
      • Byl sem u startu vsech datadisku a mozna u prvniho nejaky problemy byly, ale od WotLK rozhodne ne. Hral sem od prvniho dne bez problemu.
      • WoW hra skoro 7 milionov hracov, to je dost velka zataz na servery....
    • Svatá pravda!
  • tam na konci videa vravel ze uz nebudu otroci ale dobyvatelia ...ale preco tam stavaju branu do outlandu ked mozu ist do stormwind city a tam to rozmlatit, vrazidt, plienit a teda dobyvat.
    • Draenor, je Outland před "roztrháním" Ner'zhulem (Lich King) při otevření temných portálů. Staví tedy portál na Azeroth, přesněji Eastern Kingdoms.
    • Staví Portal díky kterýmu dostane novou Iron Hordu na Azeroth do současnosti aby moh zničit a zabít všechny co stáli proti němu a věznili ho. Ve videu zabránil aby se orkové napili Manorothovi krve.. tim pádem změnil minulost a vitvořil alternativní realitu v který nejsou orkové ovládnutí a zotročení Manorothem. apoň takhle to chápu já
  • Bomba cinematic jako vždycky.. Blizz mě jste přesvědčili, 13.11. před Dark portal !
    • Alucard
      To opravdu stačí tak málo, aby někoho přesvědčili. Tomu se mi nechce věřit...
  • 1080p ne ten sranec prehravac tu https://www.youtube.com/watch?v=qNbPlYfIjxM
  • Alucard
    Co je na tom úžasného?
    • Je to strašně "savage", co chtít víc... Ne, teď vážně. Je to dost o ničem. Celý koncept WoD se mi nelíbí. Alternativní časová linie, prolnutí s tou naší a hlavně všude spousta Orků, kteří jsou v naší časové linii už dávno mrtví. Hraju na ofi od TBC a teď poprvé jsem na vážkách, jestli neskončit, nenajít si nějaký pěkný WotLK server a zůstat tam.
      • WotLK bol super xpac :)

        Zevraj dobry server je Dalaran, ale najviac ludi je na Molten WoW...tam hram aj ja momentalne. Ale na WoD sa chystam :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit