Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika v KC je velmi dobrá, ale pořád je o dvě třídy níž než grafika Witchera 3...
    • Magister_Peditum
      Witcher 3 taky aspiruje na nejhezčí hru současnosti. Takové ambice KC zdaleka nemá.
    • wenceslaus
      Já nevím, HD video z KC:D jsem ještě neviděl :-) A ač má Zaklínač fakt pěknou grafiku, dík tý přebarvenosti a kontrastu bych ho o třídu líp nehodnotil...
    • Abiczko
      souhlas, jenže nezapomínej, že CD projekt má o dvě třídy vyšší rozpočet ( nehledal jsem to, ale jsem přesvědčen že ani nemusím ), rovněž warhorse ukazuje nedokončené, tudíž nefinální modely. Oproti tomu CD projekt si dává sakra majzla aby vše co pustí do světa bylo co nejvymazlenější. Ale žádnej hejt, obě hry budou super, o tom jsem přesvědčen *3*
  • Ta podkresová melodie byla na začátku docela fajn, ale teď už je těžce ohraná a jak se točí pořád ve smyčce, tak už jí mám plný zuby. *4*
    • dtto
      Kdo ji ma vubec na starosti? Az ted se zacalo mlvit o hudbe. a zrejme vymalovano. Bobik mel stesti, ze vavra suka koho suka a bobik ma praci. Uprimne je mi celkem lito, ze nebyl zadnej "konkurz"
  • Suverénně nejlepší hra z KS, je vidět, že to vůbec nemělo jít na KS, když to srovnám s těmi barevnými srancemi co z KS vychází, tak tohle je prostě pecka, Star Citizen nepočítám, tam pobrali miliardu a zatím to na mě působí jako pěknej tunel...
    • ucho
      no uvidíme, co ukážou v dalším videu a tom teaseru. z těch záběrů jízdy na koni nejsem zrovna unešenej. to má do RDR daleko.
      • Magister_Peditum
        Taky to bylo ještě s ručně animovaným koněm. Ve finále chtějí motion capture prdnout i na koně, ale zase nemají na rozdíl od Rockstaru peníze na vyhazování. Ono, pokud se nepletu, jejich koníky ještě nikdo nepřekonal, a to je RDR už 4 roky stará.
        • ucho
          aha, já už myslel, že pokročili s tou animací koně dál, tak to se uvidí. jinak nejde jen o samotnou animaci toho koně, ale o ten pocit, že na tom koni sedíš a že to působí přirozeně. toto bylo zatím takové prkenné.
  • Je super že se svět v Kingdom Come o něco zvětší:)
    *4* *4*
  • walltar
    Až aby tu byla ta alpha ... *1*
  • ucho
    "Nový, sedmý, vývojářský videodeníček" - proč je čárka za sedmý? asi bych ji nepsal ani za nový
    "jak byste si mysleli vám představí" - chybí čárka
    "více prostoru, než v reálu" - tady čárka nepatří
    "Jenže když zvětší vchod" - kdo? buď "zvětšíte" nebo "se zvětší"
    "Ve videu se také dozvíte jaký klášter se ve hře objeví" - chybí čárka

    uf, snad jsem nic nevynechal.
    • Jack1947
      Tak to máš "zaokrouhlené" na 12mínusů at slouží. *4*
    • musíš mať veľmi smutný život
      • i kdyby mel smutny zivot, tak tohle je celkem češtin fail :D
        • Jack1947
          Kdyby jsme ho neznali, tak by jsme si řekli že demence v čestinařství doznala nových rozměrů...
          • kdybysme, kdybychom, ale rozhodně ne kdyby jsme

            nějaký ten nový rozměr se vždycky najde *14*
            • Jack1947
              *5*
      • ucho
        naopak, mám velmi veselý život :)
    • To mi připomíná jednu scénku z Červeného Trpaslíka *1*
      • kterou?:)
        • Tuhle: :D

          Arnold J. Rimmer: Po intenzivním zkoumání, čárka, značek na mimozemském tělese, čárka, je jisté, čárka, že máme, čárka, co dočinění, čárka, s bytostmi nevídaného intelektu, dvojtečka...

          Holly: To je dobře. Protože by ti mohli pomoci s interpunkcí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit