Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erendiel
    Bylo to fajn ale první serie ve mě zanechala silnejší emoce. *5*
  • Prosim Vas, vite ty konce? Vazne by me to zajimalo a nechci to hrat 5x abych je vsechny vedel. DEKUJI :) a jinak ve hre je malo akce, same povidani.. dokonce me to obcas i nudilo.
    • Spoiler !

      1. Clem zůstane sama s AJ
      2. Clem zůstane s AJ ve Welingtonu
      3. Clem odejde s AJ a Kennym z Wellingtonu
      4. Clem bude s AJ a Jane v tom obchodu který vedl Carver
      5. Clem přizve jinou skupinku aby se připojili k ní , k AJ a Jane . A budou v tom obchodu od Carvera
      • Hodně přemýšlím, zda jsem se rozhodl správně. Nejraději bych byl, kdyby se pokračovalo - Kenny, Clem, AJ, Luke a Jane!
        • h0p3
          A odjeli by v záři duhy, na jednorožcích do Narnie.
      • díky moc :)
  • Mám 2 konce, jeden jsem zahrála já a druhej kamarádka... SPOILER - vybrala jsem si na konci nic nedělat a tak Kenny zabil Jane a já pokračovala s Kennym do Wellingtonu, ale Wellington nás nechtěl přijmout všechny ( pouze Clem a Mimčo) ale rozhodla jsem se zustat s Kennym a tak moje hra končí tím, že odcházím s Kennym a mimčem. SPOILER - kamarádky konec: vybrala si SHOOT Kenny a neodpustila Jane a tak Clem a mimčo zůstali sami.
  • TEAM KENNYWELLINGTON (protože si to přál, i když mi to trhalo srdce, hlavně ta jeho závěrečná řeč, to prošení strážné... *13* *14* ***LOVE 4EVER!!*** *14*
    *16* *16* TEAM BONNIEHATE *16* *16*
    *16* *16* TEAM MIKEHATE *16* *16*
    *16* *16* TEAM COMMIE - speaka da english - HATE *16* *16*
    *16* *16* TEAM FUCKYOUJANE *16* *16*
    Kenny is love, Kenny is life!
  • SPOILER: Je tam 5 konců a ani jeden z nich bych v reálném životě neudělal, nebo spíš to co k tomu konci vedlo. Například bych okamžitě střelil toho blbýho Rusa a ten by přestal štvát Kennyho a Bonnie a Mike by mohli být s námi a Luke by mohl žít! :) Jinak sem šel s Kennym protože Jane jak nechala to dítě v autě a vyvolala schválně rvačku prostě nebylo správný :)
    • Jak jsi na první hraní mohl vědět, že Jane to dítě nechala v autě?? Během souboje Jane vs Kenny bylo ještě „mrtvý“.
      • Tomuto nechápem ani ja. Aj čo som čítal komentáre mnohých ľudí na YT, tak ich najhlavnejší dôvod pre to, aby sa postavili na Kennyho stranu, bolo len to klamstvo, ktoré použila Jane. Tým pádom sa nerozhodovali na základe dostupných informácii a vlastných pocitov, ale aj podľa toho, čo nemohli v tej chvíli vôbec vedieť. To je ako prejsť hru pomocou cheatov a potom sa s tým ešte aj chváliť. Jediné, čo som vedel v tej chvíli ja, bolo to, že Kenny, aj keď ho mám rád (hlavne) kvôli tomu, že patril ešte do Leeho starej skupiny, je nevyrovnaná osobnosť, ktorá sa nevie zmieriť s názorom iných a je často hlavným dôvodom problémov a rozporov v skupine a v priebehu druhej série to už viackrát prekročilo hranicu únosnosti. Navyše, jeho postava ako taká sa už nemala kam posunúť. Samozrejme, tiež som bol potom trochu naštvaný na Jane, keďže to nemuselo zájsť tak ďaleko, no meniť kvôli tomu pôvodné rozhodnutia určite nebudem.
        • nekromant33
          mě to bylo jasný hned jak přestala hrát zraněnou a že se ukáže, kdo Kenny doopravdy je, ať se do toho nepletu

          mohl jsem se mýlit, ale takhle jsem se rozhodl já a tolik k tomu "jak" to mohl někdo vědět
          • Tak je jasné, že to bolo naznačované, keď Jane chytila Clementine vtedy vo dverách a povedala, aby jej skrátka dôverovala, no ide o to, že vedieť a tušiť (a najmä v prípade tejto hry) sú dve rozdielne veci a používať niečo, čo sa človek s určitosťou dozvie až neskôr, ako argument, je nezmysel. Rozhodnutie v takej situácii však samozrejme netreba zdôvodňovať, postačí to, aké emócie v človeku v danom okamihu zavládnu, no pokiaľ sa o nejakú argumentáciu človek napriek tomu snaží, nech to dáva aspoň zmysel.
  • Dotaz, má cenu tam importovat save z jedničky nebo můžu jet klidně bez toho aniž by to něco měnilo?
  • Od kdy se tu recenzuje serial a komiksy? Ne, ted vazne... Proc tato firma jede na uspechu gearboxu s Borderlands s sellshade grafikou, to nemuzou byt originalni? Si maji zaplatit externi firmu na modely jako u goat simulatoru. *10*
    • Clovece, kdyz necemu nerozumite, tak o tom nepiste. Tady nejde o zadne kopirovani, ale o priblizeni atmosfery puvodnich komixu.
    • Jack1947
      Alert debiled! *7* *6*
  • The Walking Dead skutečně miluji a vracím se k ní každoročně. Bohužel je u hry, ale dokonce také u seriálu, vidět klesající kvalita, což si jistě myslím nejen já, ale také čtenáři.

    Ludvík Trečko
    • Jack1947
      Ty víš co si myslí čtenáři předtím než si to stihnou přešíst? gratuluji co ještě víš... jinak souhlas WD je jak na váhách chvíly nahoře ale většinu času dole... aby pak byl pořádnej plot do příště pak se mi ještě docelsa líbi Falling skies což bude mít paradoxně letos také hru jen rpg/strategie (not make even sense).
      • Už sis místo toho vysedávání tady zkusil raději sehnat práci? Mnohým by se asi ulevilo. *3*
  • Jack1947
    7/10 asi kvůli délce, a nevím nečekal jsem nic a dostal jsem něco... překroucené až běda a zároven nic šokujícího. Ted připaravit na mínusy pozoor ted! *3*
  • Už prostě jen za hlášku "English,mother****** " je Kenny mou nejoblíbenější postavou série. *4* A to jsem ho v první fakt nemusel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit