Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petr.moutelik
    Naprosto výborný! Jen tak dál! :)
  • Nikdy neuskodi mit pripravene mistecko pro chvili, kdy LEVEL pujde zase do kytek a ze se ta chvile blizi hodne rychle.
    • hmm nevim, LEVEL nikomu z nich nic nevydelava, takze to asi nebude ono
  • BoB.2
    Trošku trapný ale dalo se na to dívat.
  • Proč je ten pán, co to uvádí, tak nesympatický?
  • Taky jsem pro spisovnost, zvlášť pokud to není jen pro děcka :)
    • Souhlas, v takovém pořadu by se mělo mluvit spisovně. Já jsem díky "slovníku" ukončil sledování cca v 1/2, škoda. Takový styl mluvení mi nevadí při osobní diskuzi, ale strašně blbě se to sleduje a jen tak poslouchá. Nemusíte být přeci za každou cenu "in" u náctiletých...
  • Pro příště prosím spisovnou češtinu. Teď to rvalo uši.
    • Přesně tak musíte si uvědomit že se na pořad nedívají jen čecháčci.
      • Raziel_cz
        Jsem čecháček a taky mě to sere.
  • No obsahove proc ne, nic mene za mne kameramanovi trochu diazepamu a mozna je to tim ze mam Lukase naposlouchanyho i jinde, ale jemu ta tlacena nespisovna cestina podle mne vykozene skodi. Nerikam ze musi byt vsude spisovnej, sam tak taky nemluvim, ale v pulce pripadu to fakt dost skripe. *7*
  • Cosi
    Jo, ten formát je šitý na míru cool a hyper děckám na streamu, potažmu seznamu. Zajímá mě, jaké reakce sklidíte tam, ale pro mě, v souvislosti s dospělým obsahem nového Levelu a obsahu na úrovni na games.cz, to pro mě přijde nezajímavé. Jak říkali lidé přede mnou, přílišna snaha do pořadu o hrát přidat dynamičnost gestikulací a a zaostřováním do polodetailů. Tohle, stejně jako re-play, není pořad pro mě. Nechci ale říct, že by neměl smysl. Nebo, že by měl skončit. Jen prostě nejsem cílová skupina.
    • Jo. Dospělejší formát by tomu seděl. Ale jak už bylo řečeno, musí se to prodat.
      • Paulcz
        V tom případě hodně štěstí s prodáváním :)
  • Jak tady uz nekolik lidi rikalo, kdyby Lukas mluvilspisovne, bylo by to lepsi. A kameraman by mel zabirat vic z vrchu; takhle to nevypada moc lichotive. Jinak docela dobry.
    • risa2000
      Souhlas. Ve FC mi to nevadí, ale v pořadu, který moderuje, mě to tahá za uši tak, že si raději pustím re-play (a ten už jsem hodně dlouho nepustil).
  • Tyjo! Ja teda vim ze umite ale je to lepsi nez jsem cekal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit