Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mělo by to moderovat něžnější pohlaví... já navrhuju Karla Drdu s parukou, blond s copánkama.. a jako product placement by při moderování mohl jíst uherskou klobásu
    • co maj všichni na Drdovi?
  • Toho kameramana bych kopal az by to litalo. Jako nevim ve ktere kameramanske skole (heh) ho ucili ze se ma kamerou hazet sem a tam ?! Jesli to cilite na stejnou de-generaci jako je Re-Play ktere je ze stejneho duvodu nekoukatelne tak to gratuluju. Jako chcete navodit nakej uber-cool dojem a ze ste hrozne hustoprisny tak mu tou kamerou budes litat kolem xichtu sem a tam? Ach bože.

    A prosimvas ty telenovela-level filtry si taky strce nekam. Pro krista pana grygoš je fesak a nepotrebuje lepit tyhlety zhovadilosti v áfter efekts.

    Naliskejte kameramanovi a cloveku co delal postrpodukci a muze to byt oukej. A jestli ne, tak si tam rovnou sezente nakou zenskou co v zivote nic nehrala ale ma pekne dudy at to odrecituje. (ehm ehm)

    Bud to delejte poradne, aby se nato mohl i ne zdegenerovanej jedinec mrknout bez toho aby mu vyletela kudla v kapse.
    • kamo, silne pochybuju ze tomuhle bude sluset staticka kamera. Na kazdou vec se hodi neco jineho, a pri toceni takovehleho poradu zacne kameraman instinktivne delat tohle, protoze samozrejme chape ze tam nebude stat jak poleno a zabirat cloveka co neco recituje. Tohle nejsou zpravy, ani film od Rona Howarda, ani čt1. Mel by sis to nekdy vyzkouset, abys vedel jak to chodi. Jestli nechapes proc se to pouziva, tak prosimte to nekomentuj a bez se nadale divat na čt1.
    • tomu rikam kritika od srdce
    • Mart9
      Ten třetí odstavec by to chtělo.
  • yuri.sidius
    Kluci fandím vám, tak si dovolím nějakou tu konstruktivní kritiku.
    Dělate to zbytečně moc akční, ty gesta, kamera, důrazy na slova, působí to lacině a odvádí to pozornost od obsahu, je to jak ... no jak ze streamu. *15*
    Lukáš působí v podkastech jako v pohodě týpek, a tenhle akční styl se k němu moc nehodí. Skuste zůstat sví, tak jako víc v pohodě a podle mě to pujde *3*
  • Bylo to lepší, kdybyste mluvili spisovně, hovorová čeština by měla zůstat tam kde má a ne v pořadech, no prostě to zní divně. Také by jste mohli dělat menší přestávky ve výkladu a proboha neházejte s tou kamerou jako ožralý(to už je lepší se u toho procházet než mávat s kamerou). Jinak to na první díl není špatné a doufám že příští trochu pozměníte.
    • Raziel_cz
      Přesně moje slova.
  • Cosi
    Jo, ten formát je šitý na míru cool a hyper děckám na streamu, potažmu seznamu. Zajímá mě, jaké reakce sklidíte tam, ale pro mě, v souvislosti s dospělým obsahem nového Levelu a obsahu na úrovni na games.cz, to pro mě přijde nezajímavé. Jak říkali lidé přede mnou, přílišna snaha do pořadu o hrát přidat dynamičnost gestikulací a a zaostřováním do polodetailů. Tohle, stejně jako re-play, není pořad pro mě. Nechci ale říct, že by neměl smysl. Nebo, že by měl skončit. Jen prostě nejsem cílová skupina.
    • Jo. Dospělejší formát by tomu seděl. Ale jak už bylo řečeno, musí se to prodat.
      • Paulcz
        V tom případě hodně štěstí s prodáváním :)
  • Lukáš mi tu připadá takovej..nepřirozenej, i když je jasný že tohle je ten typický způsob moderátorství který asi funguje na většinou diváku Streamu.
  • BoB.2
    Trošku trapný ale dalo se na to dívat.
  • Pilgrim66
    Dobrej nápad, ale pár výtek bych měl.

    - Čeština - občas mám pocit, že je to až nuceně nespisovně, neříkám, že musíte mluvit, jak PČP, ale zkuste na ty koncovky dát trochu pozor (a to jsem Pražák a měl bych na to bejt zvyklej...)
    - Mad camera - zkuste tu kameru trochu víc "zestativnit"

    Jinak pro Stream se to asi hodí no...
    • "nuceně nespisovně"
      To je presne ono! Mluvit zajimave, moderne, proste "cool" jde i spisovne.
  • Paulcz
    Snaha kopírovat už zavedené pořady mi přijde zbytečná, raději bych uvítal originalitu. A zpracování je podivný, nemluvit jako trotl.. tím bych asi začal :)
  • Mně to jede s adblockem normálně. Jinak myslim že je to v pohodě, stručný, krátký. Jen mi přijdu některý kamerový záběry na Grygara trochu zvláštní, a ne všechny jeho průpovídky nezbytný. Pro člověka, co tu sleduje články běžně to asi podnětný nebude, ale svoje lidi by si to najít mohlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit