Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video pěkné, čeština hrozná.
  • No, fanatik do českého pravopisu to asi nebude.
  • michaliuz18
    je to fajn :) diky za to , vzdy ma potesia nejake "porady" o hrach alebo rozne amaterske recenzie, stale lepsie nejaka alternativa nez ten detsky velmi cool replay
  • Chim
    chlapi s měkkým
  • fanatic
    Super! jen tak dal chlapy!
  • MickeyMutant
    Miserius: Na faktech, to je ta nejlepší droga.
  • seprah
    je to hezky dynamický, svěží, kamera, klapka, jedem! jediný, co mi tak trochu vadí, je takovej ten rozvláčněnej styl, kterym Lukáš mluví, je mi upe jasný, že se tím natáhnou ty mladí, kterejm to vlastně sedí, protože je to takový cool a free a vlastně tim mluvěj všichni všude na báru a ve škole a tak.. ještě nejsem tak starej, aby mě tohle fakt jako prudilo, ale tývole, trochu to kroťme, no ne? přece jen nejsme žádný středoškolský brávíčko, a takovejch srandacastů, kde klucí mluvěj jako hovada, jsou přece TUNY!!
  • Amylee.Anderson
    To jste mě fakt překvapili kluci. Výborný! :))
  • Paulcz
    Nooo mě taková hra chybí a udělám ji :) Proč bys to nedokázal udělat pořádně ? Jasně chtělo by to čas, ale když se podíváš na kvalitu Games tak to žádná sláva není včetně věčných technických problémů nejsou schopní svépomocí zvládat běžný provoz natož nějaký další obsah. S pořadem na Streamu jim zřejmě pomáhá Seznam jinak by to bylo další fiasko minimálně ohledně technického zpracování. Pokud víš o nápadu, kterej se vyplatí je nejlepší ho realizovat sám hlavně za předpokladu, že by tě to bavilo. Což je super. Je škoda nemít ambice :)
  • Tilwaen
    Miseriusi, Ty se tomu směješ, ale ono to tak u části starší generace opravdu je. Je to zakořeněné z dob, kdy nadneseně platilo internet = seznam.cz, a na spoustě kurzů počítačové gramotnosti pro starší ročníky je seznam první webovou stránkou, se kterou se ti lidé seznámí (a také jedinou, kterou kdy budou potřebovat).
  • I to je možné. I když to Pavlovo vzááádu, mi tak někdy leze krkem. Opět nic ve zlém *5*.
  • flash789
    tak ono si clovek nevybere, spisovna cestina zni nekdy divne a nespisovna taky, myslim ze jde spis o člověka co to říká a jak to umi podat:)
  • Miserius
    To myslíš vážně? Nějakej českej vyhledávač s Googlem? Na čem to jedete?
  • U ostatních to totiž působí nenuceně.
  • Problém je v tom, že to u Lukáše působí naprosto nepřirozeně. Ale naprosto.
  • Sorry, ale já jsem rodilý pražák a vadí mi to... Samozřejmě, pokud to nechají tak jak to je teď, žádné křížové výpravy vyhlašovat nebudu... ale říct, že mi to vadí snad můžu, ne? ;-)
  • Thorar
    U nás, bavíme se u nás v ČR.
  • Pekne jen tak dal, nechapu ty kecy v diskuzich, ale vy jste asi zvykly z redaktorskeho zivota.
  • Preed
    Mne to vyhovuje,aj ked asi nie som uplne cielova skupina,resp. realne neviem kto je,ale tak 5 minut je relativne malo takze si tych 5 minut tyzdenne zrejme najdem.
  • Miserius
    Seznam že muže soupeřit s Googlem? Ty jsi taky něco *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit