Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte že na noťasu s 8gb ram, i7 4500U a radeonem 8850m to pojede dobře? *7*
  • AMD X2 4000+ ,2GB 800Mhz ,GF450 1Gb a jedu na plný detaily s vyhlazováním a synchronizací 40-50FPS takže žádnej strach :D *15*
  • Víte někdo , kde je ke stažení demo verze...teda jestli nějaká už existuje? Jinak sleduju vše , co nového se kde šustne...veřím , že to bude stát za to *14*
  • Kdysi dávno Crusader: No Remorse, potom nejdřív Turok: Dinosaur Hunter, jedna z prvních akcelerovaných stříleček...pak samozřejmě první Unreal. Pak mě neposadilo na zadek dlouho nic, možná první FarCry, pak až první Crysis a od té doby to zase nějak stagnuje...
    • Eh, tenhle příspěvek patřil do vlákna pod "Kary23"
  • Kdyz jsme u tech naroku a grafiky.Jaka hra vas nejvice oslovila svoji grafikou?A nemyslim nake novinky, ale top zazitek.. u me asi vede Half-Life2
    • Magic Carpet 1 a především 2, Azraels tear
    • Top zážitek? Když jsem před sedmi lety poprvé spustil Bioshock.
    • Unreal, Morrowind, Half-Life.
    • Prince of Persia 3D *15*
    • Mart9
      Já myslim, že tehdy Mafia, mimo jiné i grafikou.
    • Morrowind. Takhle sem tehdy cumel *8*
    • Need For Speed 1. Na tu dobu naprosto něco neuvěřitelného, kdo to tehdy nehrál, tak nepochopí... A z nejnovějších her mě nejvíce uchvátila grafika v Crysis 3.
      • C-BEAM
        NFS 2 SE s 3Dfx, prvá závodná hra ktorú som hral s volantom.... takže ja chápem :)
    • C-BEAM
      prvé akcelerované hry, vtedy sme ako decká obdivovali každý polygón navyše... odvtedy som z grafiky už nikdy nemal takú radosť. Ale v poslednej dobe ma výrazne oslovili hry ktoré sa blížia k fotorealizmu, napr. Project Cars. A ak odhliadnem od čisto technickej stránky tak Mirrors Edge.
    • Crysis 1 samozřejmě. BF3 a jeho dvojče BF4 mají taky pěknou grafiku, ale mraky a vzdálená krajina jsou naprosto nechutné, takže je nemůžu brát v úvahu.
  • Jack1947
    Všechno splnuji ale nemám DX11 grafiku (ještě) docela bré no. *7* HW požadavky skutečně k popukání. *2*
  • tak to nerozjedu mám jenom 2GB a 512MB Grafiku *1*
    • Bohužel jsem na tom stejně a ještě ani nemám dx11 grafiku *1*
      • to já taky ne a nějak mě to netankuje *1* kvůli jedný hře kupovat novej komp
  • Lenny
    Páni, to bych teda nevěřil, že tuhle hru budu moct rozjet na svojí starý plečce....:)
  • 35 GB? *7* Koridorová adventura odehrávající se v malých prostorách s herní dobou max. 6 hodin (non-speedrun). To nejvíc asi narvali do umělý inteligence? Alespoň doufám. + day1-patch confirmed.
    • C-BEAM
      stačí aby znížili alebo rovno vynechali kompresiu zvukov, textúr, modelov a si na 35 GB ani nevieš ako. Prečo to robia je už ale na dlhšiu debatu. Z tých požiadaviek a očakávanej dĺžky hry je však jasné, že napríklad nejakou mimoriadnou kvalitou/rozlišením textúr sa to asi obhájiť nedá, skôr sú to zvuky čo by bolo u hry tohoto typu logické a filmíky *9*

      edit: ak by ale mala byť dĺžka hry skutočne okolo 15h ako píše Bart, tak by za to mohlo byť kludne zodpovedná aj rozloha a prepracovanosť prostredia/interiérov.. a to by bolo jedine dobre.
      • dlzka hry ako taka nema absolutne nic spolocne s velkostou suborov *1* Neviem preco si to ludia stale myslia...ako priklad za vsetko moze byt Skyrim, ktory zabera do 5GB.
        • C-BEAM
          absolútne nič ? nesúhlasím, pokial máš o hre dostatok informácii (žáner, úroven grafiky a dĺžka hry) môžeš na základe skúsenosti orientačne odhadnúť velkosť jej obsahu. Žial dnes je tento odhad čoraz ťažší až skoro nemožný keďže sa u mnohých súborov vypúšta kompresia, pribúdajú animácie s väčším dátovým tokom atď.

          U hier ako Skyrim kde sa môžeš v milion questoch točiť na jednom mieste do nekonečna je to nemožné, u klasických fpsiek ktoré majú určité štandardizované tempo a vyžaduje sa skôr rýchle striedanie lokalít sa už dá toho odhadnúť pomerne veľa.
          • vobec netusim o com teraz pises *1*
            • To nebude poprve ze? *1*
    • kde jsi cetl ze je to jenom 6h? ja jsem kdysi cet na (myslim ze) ign ze to bude cca. 15h dlouhy
      • wenceslaus
        On už ji před rokem dohrál :-D
  • No ono tie naroky su neni nejak prekvapive, nebude to zbesila akcia s desiatkami mobiek a tonou vybuchov. Kazdopadne vzdy potesi ze mi komp nebude hucat z posledneho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit