Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte že na noťasu s 8gb ram, i7 4500U a radeonem 8850m to pojede dobře? *7*
  • AMD X2 4000+ ,2GB 800Mhz ,GF450 1Gb a jedu na plný detaily s vyhlazováním a synchronizací 40-50FPS takže žádnej strach :D *15*
  • Víte někdo , kde je ke stažení demo verze...teda jestli nějaká už existuje? Jinak sleduju vše , co nového se kde šustne...veřím , že to bude stát za to *14*
  • Magic Carpet 1 a především 2, Azraels tear
  • Eh, tenhle příspěvek patřil do vlákna pod "Kary23"
  • Kdysi dávno Crusader: No Remorse, potom nejdřív Turok: Dinosaur Hunter, jedna z prvních akcelerovaných stříleček...pak samozřejmě první Unreal. Pak mě neposadilo na zadek dlouho nic, možná první FarCry, pak až první Crysis a od té doby to zase nějak stagnuje...
  • Top zážitek? Když jsem před sedmi lety poprvé spustil Bioshock.
  • Unreal, Morrowind, Half-Life.
  • Prince of Persia 3D *15*
  • Mart9
    Já myslim, že tehdy Mafia, mimo jiné i grafikou.
  • Morrowind. Takhle sem tehdy cumel *8*
  • C-BEAM
    NFS 2 SE s 3Dfx, prvá závodná hra ktorú som hral s volantom.... takže ja chápem :)
  • Need For Speed 1. Na tu dobu naprosto něco neuvěřitelného, kdo to tehdy nehrál, tak nepochopí... A z nejnovějších her mě nejvíce uchvátila grafika v Crysis 3.
  • C-BEAM
    prvé akcelerované hry, vtedy sme ako decká obdivovali každý polygón navyše... odvtedy som z grafiky už nikdy nemal takú radosť. Ale v poslednej dobe ma výrazne oslovili hry ktoré sa blížia k fotorealizmu, napr. Project Cars. A ak odhliadnem od čisto technickej stránky tak Mirrors Edge.
  • Crysis 1 samozřejmě. BF3 a jeho dvojče BF4 mají taky pěknou grafiku, ale mraky a vzdálená krajina jsou naprosto nechutné, takže je nemůžu brát v úvahu.
  • Kdyz jsme u tech naroku a grafiky.Jaka hra vas nejvice oslovila svoji grafikou?A nemyslim nake novinky, ale top zazitek.. u me asi vede Half-Life2
  • Nesouhlasim. Cele je to o tom, jak dobre je ta hra zpracovana. Kvalitni i koridorova strilecka muze bavit i treba 20 hodin. Nesmi to vsak byt hra typu CoD.
    Pokud chybi tvurcum dostatek invence, tak pak je ovsem opravdu lepsi, kdyy hru zariznou radsi driv, nez pozdeji.
  • To nebude poprve ze? *1*
  • vobec netusim o com teraz pises *1*
  • C-BEAM
    absolútne nič ? nesúhlasím, pokial máš o hre dostatok informácii (žáner, úroven grafiky a dĺžka hry) môžeš na základe skúsenosti orientačne odhadnúť velkosť jej obsahu. Žial dnes je tento odhad čoraz ťažší až skoro nemožný keďže sa u mnohých súborov vypúšta kompresia, pribúdajú animácie s väčším dátovým tokom atď.

    U hier ako Skyrim kde sa môžeš v milion questoch točiť na jednom mieste do nekonečna je to nemožné, u klasických fpsiek ktoré majú určité štandardizované tempo a vyžaduje sa skôr rýchle striedanie lokalít sa už dá toho odhadnúť pomerne veľa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit