Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol, video z nějaké heroické misse *4*
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b9d0SXbQIY8
    Kdo u toho neusne, může dát plus *4*
  • Vcera jsem si koupil digitalni a to jsem vedel do ceho jdu. (beta + recenze) + jsem hlavne PvE. I tak, halo na PS4? Guardians of the Galaxy universum?

    Za hype ktery predchazelo (seamless loading... hech) si hra zaslouzi tak 3/10 a koupit pokud mate na borderlands aspon 30h.
  • http://destinynews.net/understanding-destiny/ nic vic neni třeba řikat, jako po tydnu recenzovat hru když ji rekator buď vidi z pendolina nebo jen proleti je uuuurčite ta spravna forma recenzovani :D
    • I kdyby čekal tyden to hodnocení sedí ...
  • 500 milionů dolarů :))) není co dodat
    • Jo neni, jenom si p*blb. Tech 500 mega nestal vyvoj tohodle titulu, ale je to castka na podporu univerza, ktery je planovany minimalne na 10 let. Uz v utery vydali hard Raid Vault of Glass, pridali mod Salvage, ted vyjde novej rezim Combined Arms, PvE mise Queen's Wrath z asteroidovyho pasma a novej MP mod Iron Banner. A to vsechno behem zari a ZDARMA! A podobne naslaplej obsah nas ceka behem dalsich mesicu. Tahle hra jenom pokvete, zatimco pc master race ostrouhal mrkev, tak bude alespon hatovat.
      • rofl, ty tomu vážně věříš?
      • Johny23 - 10 let? Tomu snad může věřit jen blb jako jsi ty. Za rok po tý hře neštěkne ani pes protože je to absolutní hovadina.
      • Fankonzolboys are here *13*
      • solearis
        V tomto prípade je si vhodné uvedomiť, že recenzent recenzuje hru v určitom čase. Pre ľudí, ktorý čakajú na recenziu, lebo sú na vážkach by ideálne mala vyjsť v deň vidania, s tým, že recenzent dostal review kópiu dopredu. Fakt je, že sa jedná o AAA titul s AAA cenou. Ak v čase recenzie neobsahuje AAA obsah, tak to musí hodnotenie reflektovať. Okrem toho recenzent sám píše, že v budúcnosti to môže byť dobrá kúpa, AK sa pridá obsah. :)

        ... a mimochodom, osobne si myslím, že na PC táto hra dorazí budúci rok. Je to príliš veľký trh, aby si to mohli pri 500 miliónov cenovke nechať ujsť. ;)
        • Btw, i když samozřjemně není v zájmu výrobců konzolí, aby to získalo popularitu i na PC. Oni potřebují prodávat krabičky.
        • Je jasné, že prachy nesmrdí, ať jsou od konzolisty nebo PC hráče. Hlavně je to onlinovka, takže argument o pirátění tady neplatí.
        • Myslím, že to na Pc nebude. Bylo by to zbytečné. Tam je plno lepších her, tohoto typu.
          I když, tohoto typu... Co to vlastně je ? Čím se to liší od jiných online stříleček ?
      • A proc to nebylo v zakladni hre? Jake to ma vyznam pridavat do hry veci tyden po vydani? Tohle nechapu, vysvetli me to nekdo?
        • ucho
          Protože by to nikdy nevydali. Tento typ hry stojí na neustálém přidávání obsahu. Stejně jako WOW.
          • Jake typ hry? Protoze destiny MMO opravdu neni!
            • ucho
              Lukas: tak to netuším, jak to vnímá většina. zatím mám pocit, že to lidé hrají dost... a to je u hry tak nějak základ. větší problém by byl, kdyby to nehráli. ale tak to ukáže až čas, jak na tom ta hra bude.
            • ucho
              Není, ale taky to není klasická FPS... Ta multiplayerová složka tam je, to znamená, že je to titul, od kterého se očekává, že ho budou lidé hrát pořád. Proto to neustálé přidávání obsahu je základ toho, aby ten titul žil a hlavně rostl...
              • Reakce na příspěvek:

                Ok, rozumim, ale stejne myslim ze Destiny je zklamanim pro vetsinu hracu.
  • Byvaly casy kdy jsem cekal na recenze o hrach jako na bozi smilovani, v dnesnich dnech je mnohem lepsi proste zkusit to, co se mi zda zajimave. Nebot tato hra mi nabidla presne to co jsem chtel.
    Akcni FPS s lekymi rpg prvky, post apo atmosferu, krasnou a detailni grafiku, vyladenou ovladatelnost, zajimave zbrane se kteryma me bavi poradne rezat, a hlavne vyhulenou akci jako kdysi v UT nebo Quakovi 3.
    Pravda, ze pod nazvem destiny, jsem mel pocit ze tam bude pribeh, ktery si zaslouzi nazev destiny.
    Ale obejdu se bez nej, nebot je spouta dalsich her, ktere mi jej plnohodnotne nabidnou. A u diabla prvniho jsem taky prosedel spoustu dni a o pribehu nema cenu ani mluvit(ne v dnesni dobe) :)
    Jako kazda hra, neni pro kazdeho.
    Spousta lidi si od toho slibovala buhvi co, a slepe si predstavovala veci, u kterych bylo jasne uz bete, ze vam je hra nenabidne, a potom nadavaj na hype, a marketing a dalsi blbosti za ktere si muzou sami.
    Na tuto hru jsem musel pracovat okolo 11 hod, odehrano mam pres 20 a jeste jsem nebyl ani na venusi. Takze za me se investice vyplatila, a jeste mnohonasobne vyplati.
    Trvanlivost teto hry zalezi na obsahu ktery bude rozvije. Pokud nebudou pribyvat nove lokace planet stalych, pokud nebudou pribyvat planety treba i mimo nasi soustavu (nemusi jich byt desitky,staci deset :) ), a taky hlavne kolonie, nebo moznosti jako se podivat treba vice do toho opevovaneho posledniho mesta na zemi, (ja ho proste chci videt vice zblizka) a predmety a nove napady, tak se z teto hry stane pouha sci-fi odreagovacka, kterou v budoucnu vymenim za nejakou podobnou... vse ukaze cas...
    Co ve hre vazne postradam je textovy chat nebo rychla textova komunikace, treba jako je v DC universe online,GTA5. Co ve hre obdivuju je Sparrow :)
    Takze za me 85%, (promenlive podle planovanych obsahu )
  • species
    Tohle je ta uzasna konzolova exkluzivka co mela zabit Borderlands?
    • Mato1987
      Nie len borderlands, ale aj cod, wow, pápeža Františka a Miloša Zemana.
      • species
        podle toho jakou to melo reklamu tak bych se ani nedivil *1*
  • Destiny se mi rozhodně líbí - ta stylizace je opravdu nádherná. Navíc dle všech ohlasů má perfektní ovládání. Jako nevím, co zdejší přispěvovatelé od střílečky čekají. Propracovaný příběh? 1000 hodin obsahu? Znovuhratelnost? Skoro jako by tu každý chtěl, aby ty AAA hry, které se vydávají byly hrami tisíciletí a když dostanou "jen" opravdu solidní hru, tak prskají na všechny strany jak jsou lidi hloupí, že si takové hry vůbec kupují.
    • Uhodil jsi hřebíček na hlavičku. Je to jenom další obyčejná střílečka.
      Počítám tedy, že lidem nejvíc vadí to zbytečný hype kolem.
      Je to smutné když se na vývoj hry dá méně peněz, než do reklamy.
  • hrál jsem to u kamaráda na PS4 a neříkám, že to je nějaký zázrak ale rozhodně je to lepší než BF nebo COD prostě na střílečku mě to příjde dobrý...kdyby tam bylo více aktivních abilit a hlubší rpg prvky opravdu bych tuto hru konzolistům záviděl :-)......a hodnocená mě příjde jako úlet to že hra byla přehypovaná je každýmu jasný ale to by nemělo snižovat její hodnocení. Metacritic mluví za vše.......ale indiefilové zde na games prostě na "velké hry" mají přísnější metr...(nic proti indie hraám ale tady se to malinko přehání)
    • jj, mluvi za vse, od hracu na xbone 5.6 a na ps4 zavratnych 6.6 metascore, gj *5*
      • tady pisou 77 *1*

        no nic proste me to neprislo tak spatny...
    • eStar
      Na metacriticu má destiny 6,6/10.
      • eStar
        No minimálně to odráží kvalitu jakou mělo D3 při startu.
      • D3 má zas 3,9 a rozhodně to neodráží její kvality.
        • 3.9 za grindovacku je uctyhodnych

          to ale ty zavisli na grindu asi nikdy nepochopi *5*
  • Jack1947
    Inu, to dopadlo podobně jako seriálová odnož hry podobného charakteru(Defiance), tahle je alespon hezčí ovšem to nebrání v dalším rozvoji prašule to jistí. Číslo tentokrát nemile překvapilo, tak fandové si přihodí +2 k dobru. *4*
  • Destiny me moc bavi hlavne pvp!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit