Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cau koupil destiny ale pise mi to chybu pripojeni serveru hnedka na zacatku nevi nekdo co stim ?? Je to na ps4
  • To je onlineovka kamo a ty evidentne nemas doma wifi :) ..Chce to po tobe stahnou updaty ..
    A z tech pc ckarskych hateru uz je mi na tehle sztance na bliti .. cim dal horsi s deckama
    *11*
  • zakoupil jsem az ted a luxus .. hra bavi !! a to jsem celkem narocnej hrac .. Ma to dost zabavnou hratelnost a solidarni grafiku .. na odreagovani luxus .. design zbrani a zbroje taky parada .. co vic si prat ... *13*
  • Pikovina bohuzel
  • kennyB
    To počítá ten, kterej ani jednu z těch her nehrál, ale přesně ví, jaké číslo měla ta, či ona hra dostat *3*
  • Povedal kto, ze "malo dostat max 5/10."
  • a dokonce se shodnul s tiscali na hodnoceni 6/10 *5*
  • tak urcite, kdyz cela konzole je jeden velkej hw klic od sony, zlaty drm, to je jenom soft *6*
  • 6/10 ?? Čiže reálne max 3/10. Vychádzam z konzolackych hodnotení pre konzoloidnych jedincov,keďže LoU dostalo 10/10 ,ale reálne malo dostať max 5/10.
  • kennyB
    Nemáš zač *3*
  • https://www.youtube.com/watch?v=gzopWRXK_r4&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ

    Angry Joe to řekl přesně. *4*
  • Dik...to me nepotesilo :)
  • kennyB
    Jo.
  • Musim mit pripojeni na net,kdyz chci hrát hru na ps3?
  • Nejaky hry si uz pamatuju. Tohle je absolutní shitarna nejvyšsího kalibru. Tady máš nudnej základ, a hru si vlastně dokupuj za další a další love. Dlc hru vylepší, vice zábavy, dobrodružství..a zas prd. Ale dalsǐ´ dlc budou lepší, slibujeme.. a zas prd.
    Jako kdyz dva koktaví dělaj rýč a dohodnlu se, že tentokrat to udělaji místo rýče motyku. Druhej neví jak na to ale první vi. až ře ře řeknu do dost : a tak bouchaj bouchaj : do do do do dop*če zase rýč.
  • TheGGG
    njn, co potom destiny na PC *1*
  • Kdyby ta hra byla pecka, tak dejme tomu. Ale za rakovou srágoru....
  • Je to tak, je to hnus. A hra taktéž.
  • Než namátkou vytáhnu jednu citaci z recenze, upozorním, že tento názor nikoho slovně nenapadá, pouze reflektuje mé rozhořčení nad dnešní dobou a herním trhem.

    "S ohledem na současnou podobu Destiny se mi proto vyloženě příčí myšlenka, že za pár měsíců vyjde první placené DLC. Kdybych měl pocit, že základní hra je napěchovaná vyváženým obsahem, odkývnu DLC jako bonus. Momentálně mám ovšem pocit, že až vydání placených DLC Destiny ozvláštní a pozvedne zážitek z hraní na vyšší úroveň."

    Nic proti, ale zná autor recenze aspoň trochu "obchodní model" praktikovaný zlodějskou organizací zvanou activision?? Pochopitelně, že mají načrtlé placené přídavky měsíce a roky dopředu, protože z toho budou plynout hlavní příjmy! Podívejte se, jak zničili kdysi vynikající herní sérii cod. Pitomá DLC, co do hry přidají skin, zbraň, 2 nové mapy za nehorázné peníze a každý rok to samé, recyklované rádoby pokračování, která jim žerou snad jenom krabičkoví nadšenci. Mysleli jste si bláhově, že u tohoto $500 mega rozpotčového titulu budete mít kompletní hru hned ze začátku? Omyl přátelé! Osud, co potkal sérii cod, tohle vás teď čeká milí fanboyové očekávané nové dojné krávy zvané DESTINY *12*
  • kennyB
    Jo, není nad to psát sarkasmus, když někdo požádá o pomoc *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit