Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    asi jsem četl jinou recenzi :)
  • Gearbox nema nic spolecneho s tim v jakem ta hra nakonec byla stavu. Gearbox pouze "zachranil" a umoznil aby to vubec vyslo, a pitomci jako ty jim za to nalepili nalepku dementu, jakoby vubec neexistovalo Borderlands, coz je jedna z hernich spicek. Jakmile se rekne Gearbox, o hru strach absolutne nemam diky Borderlands, a to ze vzali pod sva kridla uz davno doomed ACM a akorat umoznili aby to vyslo, to vubec na jejich reputaci nic nemeni.
  • Magister_Peditum
    Asi skutečně začnu dávat na první dojem. Od začátku mě ta hra vůbec nezajímala a tento tip se mi vyplnil. *15* I když nepatřím mezi nějaké milovníky HALO her, tak mi připadá, že Bungie šli kvalitativně hodně dolů.
  • S hodnocenim Destiny uplny souhlas akorat by me opravdu zajimalo s jakym indie pocinem by to prohralo.
  • yuri337
    No, dopadlo přesně podle očekávání - přehypovaná sr*čka. Čím víc a častěji se o hře píše, tím horší bude. To je pravidlo pro 95% her za posledních deset let.
  • Ale tak by to nemělo fungovat, taky jsem četl, že se hra parádně prodávala. Ale to neznamená, že hra je MEGAEPICKYNEJLEPŠÍNAPLANETĚ :D
  • Vcelku výstižná a pravdivá recence. Další obraz herního klišé a tuctovosti. Hra, která by prohrála s kvalitním indie počinem, zabalená do miliónového balícího papíru.
    Hmm, Romero nás třeba překvapí *15*
  • niceguyfromrussia.ru
    to sa stane ked dáte 499 mil dolárov na reklamu a 1 milion na hru... Aj ked neverím že táto hra mala 500 mil rozpočet, asi len výmysel... preboha ale Bungie mám v hlave ako tvorcov epických Halo hier, a teraz toto ? No manažéry Activisionu sa asi realizovali, znova ľutujem tých čo ZNOVA naleteli na tento hype-train a teraz dostali premiernú grindovačku... smutné že toto sa dnes volá AAA produkcia, proste hra cez kopírku, nula nových nápadov, však načo)
  • Alien nemá moc hype si myslím kravaťáci nenříkají jak strašně úžasný to bude jen to tak zatím vypadá a lidi doufají. ACM nehrozí si myslím protože to nedělá GEARBOX a to druhé krachnuté studio. Sice to má nálepku SEGA ale to ej jen vydavatel.
  • "i borderlands 1" ? BOrderlands 1 je jedna ze spicek, tak jakypak "i". Co se to na tyhle planete rodi za ho*na?
  • Áno, už sme toho boli viac krát svedkami ako mohutný marketing môže s ľahko nadpriemernej hry - pri najlepšom, urobiť hru mega vynikajúcu. Tomu potom zodpovedajú počty predaných kusov. Čo som niekdne čítal tak sa Destiny predáva vinikajúco. *7*
  • Nuz je to sice pekne lenze trapi to niekoho? Respektive trapi to vydavatela? Podla toho co pustili na net, aj ked to tiez mohlo byt sucastou PR aby nahnali predaje, tak trhali rekordy s predobjednavkami a tak isto s predanymi kusmi, takze Activision v strate z toho asi nebude a tak isto Bungie. Co bude o rok/dva ? Ludia maju kratku pamet, zasa zacne masaz ako do toho natrieskali dalsie peniaze, poucili sa z chyb a spravili lepsi obsah a este lepsiu hru a Destiny 2 sa bude zasa predavat ako teple rozky.
  • Malleth
    Destiny je prostě typickej kalkul. Podle mě to bylo nějak takhle:
    Řekli si že udělaj velkou MMO sci-fi střílečku, protože je to online a můžou na to sypat jedno DLC za druhým Activision style.
    Najmuli armádu grafiků a concept artistů, někdo ve slabé chvilce nakreslil obrázek koule nad ještě větší koulí a podobný ptákoviny, director řekl to je ono! Pak najmuli nějakýho grafomana co z těch vybranejch artworků sepsal generickou omáčku jako příběh, najali Dinglage aby všechno odvyprávěl protože GoT je populární a ušetřili tak prachy za animace, pořádnej scénář a za cutscény. Co by se s tim taky dělali, radši to narvou do grafiky a marketingu.
    Za tou hrou není žádná vize kromě vize strýčka Skrblíka jak skáče do bazénu s dolarama.
  • x_ander
    Ta hra mě z nějakého důvodu vůbec, ale fakt vůbec nelákala už dřív. A z recenze teď vím proč. Ale ta hraná reklama na hru byla naprosto skvělá. Kdyby se vykašlali na hru a natočili raději film přesně podle té reklamy...
  • ucho
    Recenze ok, i když tady by asi lépe sedla videorecenze, protože spousta těch věcí se obtížně představuje (i těch vytýkaných). Celkem by mě jinak zajímalo, proč si tady snad nikdo po sobě ten text před zveřejnění nečte. Hraní muselo zabrat několik hodin, psaní recenze taky nebyla minutová záležitost. Proč ale nevěnovat ještě pět minut nějaké finální korekci obyčejným přečtením textu?
  • a alien uz je za dvermi,ehm ehm
  • po dlouhy dobe zase jedna hezka recenze...i ta na divinity sin byla pekna *14*
  • Něco podobného bylo i s Watch Dogs, každý to obdivoval a finální produkt? Každý ho hejtoval, jo ty reklamy a reklamy. Hru nadsazují do výšin a skutek utek. Tohle je hra století jak pojď na mně z boku a přitlač!
  • Keyz
    Přesně. Málem jsem to koupil i když nemám konzoli. *15*
  • naprosty odpad i borderlands 1 je lepsi nez tohle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit