Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Macejko ?
  • lol fail, btw ja to rikal
  • Případné diskutující upozoňuji, že mínuska u mého příspěvku jsou uměle vytvořena nejspíše jediným člověkem, neboť měl tento příspěvek velký počet mínusů během okamžiku a vzhledem k hodině pochybuju, že by tu obletovalo tolik diskutujících s tak vyhraněným názorem vůdči mému názoru. Zároveň příspěvek od Spratekk má uměle vytvořená pluska.

    Redakce, pokud neumíte zamezit zneužívání hodnocení příspěvků, hodnocení jednoduše zrušte. Upozorňoval jsem na to opakovaně v době extrémního mínuskování (tuším že) Veskoslava a upozorňuji i teď.
  • ucho
    Podle čeho soudíš, že se někdo nechal koupit marketingovým oddělením. Jak můžeš vědět, jestli se někdo nechal ovlivnit tímhle a ne vlastním úsudkem. Už v první větě tak urážíš všechny lidi, kterým se ta hra líbí, jako by na ni nemohli mít jiný názor než ty. Watch Dogs sklidil kritiku hlavně za downgrade grafiky, ale řada lidí tu hru považuje za slušnou.
    Povyk je vždy u her, o které má zájem velké množství lidí. Podle tebe byl například hype brutální, ale já přitom viděl jen dva trailery a víc ani ťuk. Jestli se o tom někde psalo, asi se na to hodně lidí těšilo. A to prostředí náhodou vypadá nádherně...
  • Viz můj příspěvek výše, který je přesnější.
  • ucho
    To že tobě se nějaké hry nelíbí ještě neznamená, že se nemohou líbit někomu jinému. To chceš někomu vyčítat, že se mu něco líbí? Nebo chceš snad tvrdit, že je špatně, že se mu to líbí a měl by tu hru nenávidět? Nemáš trochu problémy s akceptováním názorů jiných? Když máš na něco nějaký názor, neznamená přeci, že musíš přesvědčit všechny ostatní, že musí mít stejný názor jako ty. Hra se ti nelíbí (přestože jsi ji nehrál a hrát asi nikdy nebudeš), tak fajn. Nevím, co chceš na tom řešit dál.
  • Ježiš, tady někdo za pouhou minutu klikal jak vzteklej mínuska. Rofl.
  • Já absolutně nechápu, že jsou pořád lidé, kteří se nechají tak snadno koupit marketingovým oddělením. Copak nebylo zjevné, co bude Destiny za hru hned od začátku? Mně to připomíná Watch Dogs.

    Destiny určitě není sra*ka. Je to průměrná hra a na konzole dost možná nadprůměrná. Asi sotva někoho urazí, leda by čekal něco extra super převratného. Takže proti té hře samotné nic nemám, své kvality má. Strašně mi ale vadil ten povyk kolem. Bylo to zbytečné. Hype bylo brutální a hráči a "novináři" jim to zase žrali. Je to fakt smutné. Stejný případ jako u Watch Dogs - ne nejhorší hra všech dob ale na míle vzdálené očekávání.
  • Lidi jako ty jsou přesně důvodem, proč hry stagnují a nikam se neposouvají. Destiny je příkladem přehypované naprosto průměrné hry. Nelíbí se ti třeba taky watch dogs a nehraješ rád BF4? *3*
  • A o víkendu 13/10
  • Spratekk
    Co to je za lži v recenzi? Složité vytváření fireteamu atd... dobře se tu ovlivňujou lidi :) Prostě to jde naprosto logicky těm, co maj konzoli zažitou pod kůí. O nedostatku obsahu mluvit po týdnu u onlinovky kde za poslední týden přidali hromadu obsahu je taky docela vtip... Číst to nebudu, ale pár hovadin jsem si všimnul na první pohled... 9/10 a to jen za relativně malý lokace planet. V DLC přibudou další planety, takže časem možná i ta 10 bude reálná.
  • Krescz
    a zitra 9/10 protoze dostanes super golden zbran a taky peta
  • Mě taky baví, autor recenze podle mě nedokázal uřídit svoje očekávání.

    Za mě 7/10 po vydáni, ale s postupně přidávaným (zdarma) obsahem, už dnes 8/10.
  • nejako si tych 50€ musis obhajit, pred zrkadlom :)
  • no ja som to myslel naopak pretoze tomu dali 7.5 a posledny odstavec.. "Activision natlačil do projektu Destiny 500 miliónov dolárov a tak je v podstate jedno, aké verdikty budú vynášané médiami. Takáto suma do reklamy a vývoja zaručuje instantný hype a zákazníci hru budú kupovať bez ohľadu na hodnotenia. Na jednej strane budú preto ľudia nespokojní, pretože pravdepodobne čakali minimálne druhý príchod Ježiša a čokoľvek iné je nesplnenie ich požiadaviek.
  • Ronox
    Představ si kdyby mělo Borderlands a Mass Effect miminko s tím, že by jim do břicha píchli ještě Halo a z toho ti vyjde Destiny. Mě baví. Hrajeme s kámošema v coopu od pátka a furt se naháníme, kdy budeme hrát znova. Je to víc social Borderlands bez tý hromady lootu.
  • ucho
    PS4 mám, ale Destiny jsem rozhodně letos ani příští rok kupovat neplánoval. U her zaměřených na multiplayer se přesně něco takového dalo čekat. Tím tedy neříkám, že je to špatná hra, ale prostě u tohoto typu ukáže až čas, jak to s nimi bude...
  • Muze mi nekdo pls jednoduchou vetou zdelit co destiny JE? K jake hre to prirovnat. Proste co to je. Je to jako borderlands?
    V te nechutne tune marketingu co tahle hre ma, nemam ani jeden kouksek hodnote informace. Vsecko jen bulšit.
  • 6/10? nevadi, celkem asi treti hra na konzolovepc, takze vyprahli krabickari to stejne budou kupovat jak zjednany *5*
  • try harder

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit