Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co psí zubní protézy?
  • Keyz
    Ten japonský řev v komentáři, by k tomu měli vydat jako soundtrack.
  • Nejlepší kombinace : sladký a smrtonosný *14*..........S.T.A..R.S...........
  • tomocz
    MGS jsem nikdy nehrál a nevěnoval tomu pozornost, ale čím víc toho vidím z tohohle, tak tím jsem si jistější, že si to tentokrát nenechám ujít! Jen doufám, že mi ty předchozí díly nebudou scházet... budou?
    • Miserius
      Rozhodně budou a prequel to neni, je to 5. díl v pořadí z 10ti... Ale pokud se třeba mrkneš na predchozi dily na youtube jen na cutsceny nebo si to poradne proctes tak je to v pohodě...
      • tomocz
        Tak ještě že to vychází až příští rok, snad si na to udělám chvilku... díky :)
        • Miserius
          predchozi dily jsou (i v tomhle poradi):
          Snake Eater
          Portable Ops
          Peace Walker
          Ground Zeroes
    • Je to prequel.
  • Jsem jediný komu připadá pes s pirátskou páskou infantilní? *1*
    • Malleth
      Spíš úplně stupidní
    • Ne nejseš. *3* Ale tohle rozhodně není nejinfantilnější věc ve hře. Infantilnější něž běhání mezi nepřáteli v krabici s nakreslenou polosvlečenou slečnou to fakt není. *1*
      • Přiznám se,že jsem nikdy MGS nehrál. Podle toho jednookého vlka bych řekl, že hra bude mít vtipný podtext. Ale když tady čtu všechny ty srdceryvné situace tak jsem z toho zmatený. Asi by bylo dobré zjistit si o čem to vůbec je *2*
    • God-of-War
      Ano.
  • jindra.veliky
    ňuňuňů *14*
  • God-of-War
    Nejradši bych mul dal hudlana. *14*
    • Myslím, že tohle sme zrovna vědět nepotřebovali.
    • C-BEAM
      keď zase uvidím scénu ako sa psíčkár oblizuje so svojim čoklom a zdvyhne sa mi žalúdok, spomeniem si na teba.
    • Dělám něco špatně, když mě virtuální pes nevzrušuje?
      • *1*
  • Už vidím sadistického Kojimu jak v posledním aktu Phantom Pain zabije toho roztomilého vlčka a oči všech fanoušku se zalejí slzami žalu
    • deridon
      tak ono v každým díle byla nějaká událost, který dokázala člověka uplně emotivně rozhodit.. to on prostě umí
      • Jo jo jde o to že tohle by bylo hodně laciné
      • God-of-War
        Stejne mě nejvíc dostala smrt Sniper Wolf... To sem brečel jak malej.
        • Teda nic proti dané scéně, ale fakt?
          • God-of-War
            Tak hral sem to jako malej a do ty hry sem byl fakt zazranej... Teh feels
  • Nějakej pes v CoD se může jít bodnout. Vlka s páskou přes oko nic netrumfne. Vůbec nic.
    • Malleth
      Sif nesouhlasí
    • no to vis ze jo :D Video Godzilla zas neco vymyslel a vsem stoji perka
    • trumfne
      vlk s dvoma paskami cez dve oci *5*
    • P1trs
      Ano. Hra roku!
    • jindra.veliky
      možná jen kočka s páskou přes oko

      http://bit.ly/1urRaIx
      http://bit.ly/1wVBYYY

      *14*
    • Kromě všeho co na něj pošlou zprava. *1*
  • N0isy
    To nemá chybu! PS4 čeká! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit