Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně nejvíc vadila ta "magie", ale trochu jiná magie - v otížnosti. Člověk vždy "magicky" vyhrál když zmáčknul F(melee) zacímco nepřátelé vás ani neškrábnuli, to by ani tolik nevadilo jako totálně stupidní AI. U ní se obtížnost uměle zvyšovala tím že pronásledovatelé při hodničkách se magicky vždy spawnovali před vámi, vždy když nabourali, tak se magicky otočili a vzali to z 0 na 200 za 0.5s... Prostě bych od honiček očekával že lze ujet i bez blackoutu a že u soubojů lze prohrát. Hra je soubor pravidel a hráč se jimi snaží dostat k určitému výsledku(výhře), ale hra samotná je prostě buď nedodržuje nebo jak kdy.
  • Jack1947
    Jo no jenže Assassins creed nabyl očekávání a tady to pozbylo ještě rychleji než vyšlo né poučí z chyb ale zaplatí si další díl dá si sakra tu práci aby to nepodělal zas a znovu.

    Nevěřím stejně jako jiným gigantů věřím jen v ten Assassins creed ale po tomhle fiasku už pomalu jsem na pochybách taky.
  • vonTossis
    Zdržím se klasického hejtu, který se rozjede, když jde o EA, Ubisoft atd. Watch Dogs jsem hrál čtyři hodiny a nebralo mě to, ale tady Lionel :) mluví rozumně a vím, že Ubisoft se mnohdy dokáže poučit. AC II je úžasná hra a skok mezi jedničkou a dvojkou je obrovský (i když chápu, že i jednička se někomu mohla líbit více). Samozřejmě, že z AC značky dojí, co se dá, ale kromě třetího dílu jsem se vždy dobře bavil. Takže veřím, že se zrovna v Ubisoftu poučit dokážou a klidně dám druhému dílu šanci. Navíc mě těší, že oživili Raymana v top formě. Takže držím palce.
    • je zajimave jak kdyz chce nekdo pokracovat ve svem pribehu, tak z toho ta vymastena kravina ktere se dnes rika spolecnost, udela dojeni.
      • vonTossis
        Já ten příběh docela znám .. odehrál jsem všechny díly a třeba právě třetí díl byl už jako hulení přepálené trávy .. jako dá se to, ale ... *1* takže mám pocit, že to bylo jen ždímání .. něco zbytečného a navíc .. ale pokud měli "scénaristi" trojky jasně v plánu, že příběh povede přes nudného, bezcharakterního indiána, tak se omlouvám *4*
        • no, pokud treba budes vypravet svuj zivot jako pribeh, pochybuju ze vsechny udalosti budou tak skvele. Az nekomu budes vypravet jak si sedel na gauci v teplakach a cumel na fotbal, asi to tez nebude moc zajimave. Pokud ale tohle budes muset z nejakeho duvodu vypravet aby ses dostal k necemu z ceho budou lidi odvareny, tak prosim. Pokud tedy cesta vede pres ameriku v dobe konce indianu, tak proc by nemohla? Nekdy musim prezit neco, co je mene zabavne, abych se mohl dostat k tomu co je skvele - resp. mene zabavne bylo behani za connora, ale to sem prezil a hral to, abych se dostal k sekvenci v soucasnosti a odhalil dalsi stripek informaci. Nikoliv tomu ale nerikam nastavovana kase.
          • vonTossis
            Hry mají taky bavit, tečka.
    • Krescz
      reklamni panenka *7*
      • vonTossis
        Máš o mně hodně zkreslenou představu *4*
  • po precteni nadpisu

    https://i.imgur.com/4Fh7p5Z.gif
    • jsi nasedl na člun a proměnil se na veselého černocha? *1* Nyní však k tématu. Člověk by si pomyslel, že se Ubisoft poučil už po 1. Assassin's Creed, ale vypadá to, že ne. Při hraní Watch Dogs jsem měl pocit, jako bych byl na pískovišti, ze kterýho někdo vysál všechen písek - měl jsem k dispozici velkou plochu ničeho. Je to škoda, protože hype na tuhle hru byl velkej. To aby si člověk připravil superpočítač z NASA, když vývojáři jsou názoru, že "když to nejde, plynule, kup si nový GPU"..
  • Jako mně Watch Dogs bavilo, čekal jsem víc, ale byla to dobrá hra. Jsem zvědavý, jestli 2ka bude po grafické stránce vypadat aspoň jak měla vypadat už jednička. Pak už by stačilo přidat jen lepší jízdní model, víc možností do gameplaye, vychytat nějaké detaily a byla by to opravdu velká pecka.
    • A hlavně zapracovat na optimalizaci, aby si kvůli jejich "úchvatné grafice" nikdo nemusel kupovat superpočítač a přitom se ještě obávat, že se to bude trhat. No nejlepší by bylo, kdyby druhý díl vůbec nevydávali, protože nemá se slibovat nic, co se nedá splnit.
    • Až na ty maličkosti,jako třeba při střelbě do vody to nedělalo absolutně nic místo třeba rozvíření vody či tak,jestli mě chápete. Takový věci měla i první Mafie nebo hydrant stříkající skrz auto. Určitě se takových věcí najde víc. Jestli tohle jestli bude jednou next gen,tak potěš koště. *11*
    • *mě, pardon
      • Původně jsem chtěl napsat "Mně se jednička líbila" a v průběhu psaní to změnil na to co jsem napsal a "mně už neopravil na mě" :) Chápu, že to tu obkecávám možná trochu blbě, ale chci tím říct, že mi na našem překrásném rodném jazyku záleží a nejsem negramot jako někteří neandrtálci, kteří tu píšou s hrubkama a pak si to ještě omlouvají slovy "no a co, aby ses nepo...".
  • Škoda, že se na hru snesl klasický hráčský hate, který si WD rozhodně nezasloužilo. Přitom to je zábavná hra. Ale dá se to pochopit, při vydání bylo "hejtovací sucho", tak se hráči nezaslouženě vyřádili na WD.
    • species
      Ten hate se spustil hlavne proto ze ta hra byla propagovana jako neco co neni, me to taky bavilo kdyz jsem to hral.
      • Jako ostatne kazdy jiny produkt ze ano. Ovsem to uz nikdo nevidi a taky na to kazdej kasle. Ovsem jakmile se jedna o grafiku, to je hned povstani jako prase.
        • neslo jen o grafiku, slo hlavne o to ze cele to hackovani neni ani zdaleka tak cool jak ukazovali na videu a spousta toho co hackovali na videu ani hacknout nejde, takze je z toho jen takovy gimmick.
          • Nejvíc mě dostal,ten výbuch benzinky z E3 vs ve hře. Na E3 to vypadalo jak extra ultra výbuch alá Michael Bay a ve hře to vypadalo,jak když ti bouchne nějakej malej sud paliva *1* *1* *1* A nebo ta havárka,ve hře maximálně 3-4 auta havarovali a v tom videu jich bylo tak 10 *1* Prostě UbiShit
          • takhle to je ale u jinych her taky. Video prece nebude ukazovat vsedni gameplay kterej je samozrejme uplne stejnej jako u kazdy jiny hry tohohle stylu, ale bude ho ukazovat nejak jinak, pritazliveji. Na E3 byla pracovni verze, takze ze neco nejde hacknout je taky normalni, proste to odendali jako soucast vyvoje, ovsem pro prezentaci to poslouzi. Je to celkem normalni. Hlavni vytka byla ta grafika, lidi vymyslejici petice a zaloby za to ze hra nevypada jako na E3. Lol..
  • tahle serie zraje jako víno; možná ne druhý, ale čtrvtý-pátý díl to už bude herní klenot
    • species
      v tyhle "serii" je jen jedna hra Oo
  • lol
  • Vogon
    Na reklamní kampaň půjde ještě větší část rozpočtu. A nezapomenou podplatit recenzenty.
  • Mě by se líbla jedna jediná změna, zrušit celou sérii *5* *4*
    • To staci abys to nehral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit