Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Na reklamní kampaň půjde ještě větší část rozpočtu. A nezapomenou podplatit recenzenty.
  • Jako mně Watch Dogs bavilo, čekal jsem víc, ale byla to dobrá hra. Jsem zvědavý, jestli 2ka bude po grafické stránce vypadat aspoň jak měla vypadat už jednička. Pak už by stačilo přidat jen lepší jízdní model, víc možností do gameplaye, vychytat nějaké detaily a byla by to opravdu velká pecka.
    • A hlavně zapracovat na optimalizaci, aby si kvůli jejich "úchvatné grafice" nikdo nemusel kupovat superpočítač a přitom se ještě obávat, že se to bude trhat. No nejlepší by bylo, kdyby druhý díl vůbec nevydávali, protože nemá se slibovat nic, co se nedá splnit.
    • Až na ty maličkosti,jako třeba při střelbě do vody to nedělalo absolutně nic místo třeba rozvíření vody či tak,jestli mě chápete. Takový věci měla i první Mafie nebo hydrant stříkající skrz auto. Určitě se takových věcí najde víc. Jestli tohle jestli bude jednou next gen,tak potěš koště. *11*
    • *mě, pardon
      • Původně jsem chtěl napsat "Mně se jednička líbila" a v průběhu psaní to změnil na to co jsem napsal a "mně už neopravil na mě" :) Chápu, že to tu obkecávám možná trochu blbě, ale chci tím říct, že mi na našem překrásném rodném jazyku záleží a nejsem negramot jako někteří neandrtálci, kteří tu píšou s hrubkama a pak si to ještě omlouvají slovy "no a co, aby ses nepo...".
  • Nevím no. Nevěřil jsem téhle hře už když ji oznámili. Moc nevěřím ani druhému dílu. Z úžasného hackování se vyklubalo jednduché držení klávesy " f ". Nejvíc mě zarazily takové nesmysly jako vybuchující kanály nebo co to bylo. Raději dám přednost Spícím psům před těmi hlídacími.
    • ucho
      Uf. On tady někdo po prvních prezentacích čekal, že tam bude nějaké složité hackování a ne mačkání jedné klávesy?
      • složité asi přímo ne, ale rozhodně je ranou pod pás, pokud je elementární vlastnost hry ovladatelná tak bídným způsobem. Pokud je WD hra o hackování, tak takový Heavy rain je potom jízdní simulátor (tam dokonce pro jízdu v autě potřebuješ interakci nejen s tlačítky, ale i s gyroskopem – takže nepřehnal jsem to vlastně? Není HR v simulování zážitku jízdy autem o mílové kroky dál, než WD v simulaci hackování?).
      • No popravdě jsem nic revolučního nečekal. Ale když nastartuješ hru a ona tě hned na začátku nutí nějakým hackováním nesmyslně přeskakovat z kamery na kameru a navíc ani nevíš proč... Prostě jsem čekal, že hackování jako základní kámen hry bude trochu lépe zpracované. Jenže když se na každém metru objevuje 50 různých věcí, které se dají hacknout, pak to musí být zpracované jednoduše. Osobně bych dal přednost méně hackování a třeba nějakou logickou minihru. Třeba hackování kamer ve Sleeping Dogs bylo super.
  • po precteni nadpisu

    https://i.imgur.com/4Fh7p5Z.gif
    • jsi nasedl na člun a proměnil se na veselého černocha? *1* Nyní však k tématu. Člověk by si pomyslel, že se Ubisoft poučil už po 1. Assassin's Creed, ale vypadá to, že ne. Při hraní Watch Dogs jsem měl pocit, jako bych byl na pískovišti, ze kterýho někdo vysál všechen písek - měl jsem k dispozici velkou plochu ničeho. Je to škoda, protože hype na tuhle hru byl velkej. To aby si člověk připravil superpočítač z NASA, když vývojáři jsou názoru, že "když to nejde, plynule, kup si nový GPU"..
  • jako že už nebudou ukazovat super grafiku jako gameplay, která při vydání bude vypadat 10x hůř?
  • Koukám, že Ubisoft má silnej žaludek.
  • Mě osobně nejvíc vadila ta "magie", ale trochu jiná magie - v otížnosti. Člověk vždy "magicky" vyhrál když zmáčknul F(melee) zacímco nepřátelé vás ani neškrábnuli, to by ani tolik nevadilo jako totálně stupidní AI. U ní se obtížnost uměle zvyšovala tím že pronásledovatelé při hodničkách se magicky vždy spawnovali před vámi, vždy když nabourali, tak se magicky otočili a vzali to z 0 na 200 za 0.5s... Prostě bych od honiček očekával že lze ujet i bez blackoutu a že u soubojů lze prohrát. Hra je soubor pravidel a hráč se jimi snaží dostat k určitému výsledku(výhře), ale hra samotná je prostě buď nedodržuje nebo jak kdy.
  • zdeeneek
    Hlavne by mohli uplne predelat jizdni model, ten se mi vubec nelibil.
    • Ten byl naprosto zalostny. Tu hru jeste dodelal kdyz uz byla nakolenou.
      • v mých očích, jak jsem to hrál, hru dodělala jediná střela do kolena civilisty, jež měla za následek smrt oběti.
  • Mě se zdá, že UBI tu hru vytvořilo spíše jako test, zda zvládne vytvořit otevřený svět i v prostředí moderní doby - Pro potřeby budoucích dílů Assassins creed série.
    • Tak ať si za ten "test" neúčtujou nekřesťanské prachy h0v@da.
    • Test to byl, ale podle průběhu před vydáním to byl test jak moc se dá mainstreamu věšet bulíky na nos a co si ještě lidé nechají líbit. A dopadl pozitivně, opravdu je možno beztrestně trhnout na produktu s klamavou reklamou a s evidentními nedodělky.

      Osobně jsem si pročetl rozhovor a je to podle mne hezký "corporate speak". Omluvy za chyby které ale přece nikdo neudělal ("my máme chyby", nikoliv "my jsme udělali chyby"), slibování nápravy (bez nabídnutí řešení), radikální změny (nepředstavené). Nikde žádné řešení, jenom sliby sliby sliby, snaha uklidnit lidi kteří byli právem namíchnutí z PR podrazů, zároveň ihned na to ujištění pro casual, že tihle lidé o kterých je řeč vlastně nic moc neznamenají a je jich rozhodně bezvýznamně málo, takže není třeba se obávat něčeho opravdu zásadního.
  • Ztráta důvěry zákazníka... k zaplacení... pokud to bude vypadat dobře, fakt dobře a bude to dostávat dobrá hodnocení, možná si to stáhnu z torrentů. Ale víc ode mne nečekej Ubisofte, víc už ne
    • species
      Ja dneska pudu po praci do Lidlu ukrast cokoladu, taky sem tak hustej jako ty?
      • tak to jses prachobycejnej zlodej pac jim v prodejne ta cokoska bude chybet a chudak pokladni ji bude muset zacalovat *13*
      • Pokud si koupim Milku kde bude červ tak ji příště ukradnu, jo.
        • species
          Takze budes mit zase milku s cervem?

          To mas zajimavy mysleni, ja se spis poohlidnu po jiny znacce cokolady ktera si zaslouzi moje penize.
          • Jinou čoko si samozřejmě koupim, ale Milku ukradnu stejně!
    • erikse
      Co na tohle říct, snad jen, že jsi BLBEC. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit