Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude další výborná pc optimalizace alá japonský vývojáři
  • So 4GB VRAM uz snad nebude problem so streamovanim textur.
  • hlavne nech to pouziva 4 a viac vlakna, a som za vodou
  • Keyz
    Tvl to bude kvalita když to chce takové nároky. Uvidíme to co jsme ještě neviděli.
    Hlavně ta PC verze bude asi naprosto jiná hra, když to samé běží na konzoli *15*
  • To fakt na každou novou hru s pěknou grafikou doporučují i7 je zajímavý že hraju poslední rok všechno na ultra teda bez MSA 4x nebo 8x to moje grafika nedává ale co se týče procesoru tak mám amd fx 6300 na 4ghz a fakt utáhne všechno na max
    • Ja mam sestavu s Core2Duo 2,66GHz, 8GB RAM, SSD HDD a Geforce GTX750Ti a doposud jsem spustil vse co jsem na nem zkousel. Treba i noveho Wolfensteina pri 1440x900, ultra detaily i 8x MSAA bez nejakeho sekani nebo vyraznych propadu v FPS. Ono to spis kolikrat staci mit poradnou grafiku a i se starsim dvoujadrem si clovek bez potizi zahraje i nove vychazejici hry.
      • Slim84
        to poustis 1440x900 kvuli rozliseni monitoru nebo jeste tehdy je to plynule? Jen se ptam, kazdopadne grafiku mas dobrou takze se nedivim
    • S tou i7 je to marketingova blbost i i5 bohatě stačí, rozdíl mezi těma CPU moc neni, když nepočítám HT a vzhledem k tomu, že ty gamesy s tim stejně pracovat neumí tak je to lichej požadavek, takže bych spíš koukal jen na to jakou chtěji grafiku. U Watch Dogs taky psali, že bude potřeba i7 a přip lnejch detailech a rozlišení 2560x1440 běželi jak prd a to včetně toho grafickýho modu.
  • frag.ment
    Ještě že mě to nemusí trápit, kupuju na PS4. Konečně si po dlouhé době dám pořádnej horor a na velké TV jsem něco takové ještě nikdy nehrál, tak jsem zvědavej.
  • minimalni pozadavky: rychly internet...
    • a dost peeru
  • To snad vypadá na další "next-gen zážitek" jako Watch Dogs.
    • par chodeb,grafika horsi nez u crysis a pozadavky 3x vyssi,no wtf? hry vypadaji porad stejne,ale chteji lepsi hardware,nakakat na ne *2*
  • erikse
    To mi je uplne jedno, protože bych se u toho stejně asi posral :D
    • MARTASLJ19
      Z čoho preboha, veď to bude skôr akčná hra s mierne hororovými prvkami. Niektorí ako to čítam, sa musíte báť vlastného tieňa v reáli *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit