Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzolisti sou naprosto normální to pc hráči by měli jít do prde-- stou hromadou šrotu ;-)
  • Konzole sou nejlepší a vy pc hráči ste zkurvená špína he/he je aspoň normální pc je hromada šrotu tak si ho strčte do análu.KONZOLE FOREVER.PC NEVER
  • Mato1987
    Keď som to hral vo fullhd s 4xmsaa tak si to vypýtalo aj cez 3.5 GB, som musel zapnúť optimalizáciu textúr aby som si to vôbec zahral.
  • Novej Wolf si bral jen 2.5GB VRAM a to při maximálním nastavení, stále nevím na co to by to potřebovalo 4GB. *5*
  • Presne o tomto hovorim...postavicka na nezaplatenie :D
  • To já znám jen jedinýho dobrýho Slováka a ten je v učebnicicích dějepisu. Jinak mi může ta vaše sorta z vysoka.
  • Poznam aj kopu normalnych Cechov, ale ty si jeden z tych jebnutych Cechov, proste taky typicky Cesky povysenecky hajzlik...
  • A nejste snad?
  • id 5 engine je skratka odpad neznam hru ktera by na nem chodila jak ma *16*
  • Komu hovoris uherak ty piccus vyjebany !?
  • Jack1947
    Dobrá uznávám že není přesto je konzole (starší) levnější tudíž výhodnější...
  • Mato1987
    To je blbosť, watch dogs nevyzerá vôbec zle.
  • Watch Dogs..
  • Mato1987
    Daj si odpich ty einsteinovský think tank *15*
  • Blondyr
    Rozhodně jsem to nemyslel jako konspirační teorii. Spíš jako vtip. Ale něco na tom přece bude. Dřív jsem musel každý dva roky dělat upgrade. A v době cca vydání ps3 jsem udělal větší investici do PC a prakticky 5 let jsem nemusel kupovat nic a hrál jsem vše na vysoké detaily. Nejvíc jsem si to uvědomil, když ps3 končila. Většinou 30 fps a jen HD. A to nemluvím o efektech se světlem apd. A já se svou 5 let starou rachotinou pořád dával hry na vysoké detaily. Jasně - vyhlazování hran jsem nepřeháněl a vertikální sinchronizaci občas nezapnul, ale vypadalo to vždycky super. Když jsem udělal teď investici do grafiky a RAM, bál jsem se, jak to s next gen hrama bude. Při prvním ohlášení HW nároků na Watch Dogs jsem málem omdlel. :) Fakt jsem se na tu hru těšil. A pak když jsem si jí pustil, byl jsem v šoku, jak mi jede plynule a v pohodě. ( Začal jsem jí hrát až po všem tom humbuku a spoustou patchů ) Jako jestli - a fakt podotýkám jestli - jestli osekly detaily kvůli rádoby výkonu nových konzolí, pak jsme v suchu. Tedy já určitě.
    Rozhodně nevyzdvyhuju kvality PC nebo konzole. Do téhle debaty zabrouzdat nechci. Jen já mám takovouhle zkušenost. A nikdy jsem nekupoval PC za 20 000. Možná na začátku, když se k tomu počítala bedna, zdroj a hardisk. Taky jsem si kupoval lepší myšku. Ale potom obsah skříně vždycky tak za 11 000 až 12 000. Starý díly jsem vždycky prodal, takže to taky ušetřilo. A hraju fakt všechno na vysoký nastavení. Jenže čert to vem, na konzole jsou taky fajn hry. Je to smutné, že hry nepodporují multiplatformní mutliplayer. Fakt by mi nevadilo hrát s někým na ps4. Takovéhle izolování hráče jenom rozděluje.
    Uf.. To je zase výplod. *3*
  • Mato1987
    Väčšinou sa konšpiračným teóriam vysmievam, ale u watch dogs rád urobím výnimku, tie efekty a detaily boli pomerne dosť orezané v porovnaní s verziou, ktorá nakoniec vyšla :)
  • No to sa ani necudujem, ze si to nepochopil. Ked je niekto Bieber, tak je nad slnko jasne, ze si asi vela rozumu nepobral. *7*
  • Hehe, z toho, ze nas stary dobry Jack vie v zasade o drvivej vacsine veci uplne hovno, ale napriek tomu sa v tom hovne rype, uz stihol dokazat snad milionkrat. Takze si z neho nic nerob... Ten typek je proste nepoucitelny. *7*
  • Blondyr
    Ubisoft taky vyhrožoval s nároky na Watch Dogs. Pak se ukázalo, že to není tak hrozný. A nakonec bylo nalezeno skryté grafické nastavení. Jako kdyby si konzole zaplatily, aby to náhodou na PC nevypadalo o hodně lépe. To by bylo přece naprd, kdyby lehce nadprůměrné PC spustilo next gen hru lépe než super nová konzole :-D
    Možná to je blbost, možná není, ale já říkám, že konzole brzdí PC. Kdo pustí Watch Dogs na plný detaily, pustí příštích 5 let všechny hry na max. detaily. Tedy všechny hry, které budou také na ps 4 a xbox one.
  • A proc teda ty think tanky nedelaji optimalizovany porty ty madare? Aha, protoze jsi kkt. Chapu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit