Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Možno budem za blbého ale nie je to tak trošku doom klon?
    • maros.goc
      ty už si tu za blbého dávno, to sa neboj
      • Mato1987
        čo máš vôbec za problém ty neštastník jednobunkový? všimol som si, že takmer v každom jednom komente na mňa agresívne reaguješ ako keby som ti nebodaj hračky ukradol.
        • maros.goc
          to preto že som jednobunkový
          • Mato1987
            aspoň, že si to priznáš.
    • sirpaulsaint
      Tak obě hry jsou fps. )) Podívej se na video, i o tomhle v něm mluví.
      • Mato1987
        hej jasné, pozrel som si len kratučkú ukážku, nemám čas pozerať hodinové video :)
        • sirpaulsaint
          Chápu. Ty hry mají samozřejmě mnoho společnýho, ale třeba už jen samotný feeling daný značkou je odlišuje.
  • Přiznám se, že sem tudle pecku eště nedohrál, asi vim, co budu dělat zejtra :). Skvělý video chlapi, plno zajímavejch informací o enginu a tak.
  • solomon.short
    recenze na Dark Forces ve Score mě donutila dva roky dřít na brigádách, abych si koupil vlastní PC...

    neskutečný zážitek
    • Zagro
      Mám doma 3x první číslo Score a cca dalších 30 následujících. Tehdy si číst Score, bylo něco kultovního. Jen mě mrzí, že se mi do rukou nikdy nedostal původní černobílej Excalibur, pouze jako pdf. Každej měsíc ráno u PNS, aby bylo co číst ve škole *14*
    • janchor
      +1
      • To nemusíš hlásit když dáš někomu plusko, zase tak speciální nejseš
    • Sakra chlape ty uz taky nebudes zadnej mladik :D
  • Mnooo, tak toto je bomba! Jedna z mych nej her vsech dob, pamatuju, jak jsem si ji koupil kdysi na Invexu! Porad ji mam ve skrini. Dohral jsem ji snad 10x spolu s Jedi Knightem.
  • Dělají to jen kvuli penězum, proto taky musíte jít na YT na nemužete to rozkliknout na tehle strance
  • XXDarthVaderXX
    Kdo to střílí moje jednotky? *10* *15*
  • co je to za verziu? v mojej na Steame takto mysku veru pouzivat nemozem :D
    • Je to tahle upravena verze http://darkxl.wordpress.com/ - buhuzel autor ji jaksi nestihl dodelat. Takze tato verze obsahuje chyby. Obcas hra padne, v levelu Vertical city hra pada neustale (da se na to ale nekde dohledat reseni). Me osobne nefungovaly vsechny zbrane, jednoduse nesly sebrat (skoncilo to u imperial repeateru a granatu). Jo a po zabiti posledního bosse se mi neotevreli dveře k shuttlu. Jinak ale super a diky tomu ze jsem mel jen zakladni zbrane to byla docela vyzva dohrat :) Novejsi verzi jsem bohužel nikde nesehnal...
  • Alinor
    V helmách mají hudební přehrávač zaplej, to je jasný, koho by to bavilo hodiny a hodiny stát na schodech
  • Klidne muzete zvuky hry trosku ztisit:)
  • Tuhle hru jsem 3x dohrál, paráda. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit