Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    recenze na Dark Forces ve Score mě donutila dva roky dřít na brigádách, abych si koupil vlastní PC...

    neskutečný zážitek
    • Zagro
      Mám doma 3x první číslo Score a cca dalších 30 následujících. Tehdy si číst Score, bylo něco kultovního. Jen mě mrzí, že se mi do rukou nikdy nedostal původní černobílej Excalibur, pouze jako pdf. Každej měsíc ráno u PNS, aby bylo co číst ve škole *14*
    • janchor
      +1
      • To nemusíš hlásit když dáš někomu plusko, zase tak speciální nejseš
    • Sakra chlape ty uz taky nebudes zadnej mladik :D
  • XXDarthVaderXX
    Kdo to střílí moje jednotky? *10* *15*
  • Bombastická hra tolik hodin u ni strávených to se jen tak nezapomíná. Kam se na to hrabe nějaký Force Unleashed. *3*
  • Alinor
    V helmách mají hudební přehrávač zaplej, to je jasný, koho by to bavilo hodiny a hodiny stát na schodech
  • Mnooo, tak toto je bomba! Jedna z mych nej her vsech dob, pamatuju, jak jsem si ji koupil kdysi na Invexu! Porad ji mam ve skrini. Dohral jsem ji snad 10x spolu s Jedi Knightem.
  • sirpaulsaint
    Kdyby si chtěl někdo přečíst dobovou recenzi od ICEho:
    http://www.oldgames.sk/mag/score-15/page/10/
    • Pěkná vzpomínka a zmiňuje podstatnou věc, která asi ve videu zmíněná nebyla (nebo mi unikla), a to, že v misích nejde ukládat pozice. Ani checkpointy se nekonají, resp. jsou omezené na pár životů. To se pak musí hrát s jiným přístupem a atmosféra je hned hutnější. Vůbec mi to v této hře nevadilo.
  • michaliuz18
    na steame mi to nefunguje nejak :D ale inak pekny predchodca jedi outcast :)
    • KIMCID
      JO taky moc dobré hlavně používaní sily to byla pecka
  • KIMCID
    parádní hra ze světa SW to už se dneska nevidí
    • C-BEAM
      dnes poriadne hry na túto tému skutočne nevychádzajú a z toho čo je na obzore mám skôr obavy. Ale i tak považujem napr. Jedi Outcast za ďaleko lepšiu hru ako bol Dark Forces...okrem spracovania a prostredia aj vďaka prítomnosti svetelného meča a skvelé pocitu z boja.
  • Tuhle hru jsem 3x dohrál, paráda. *14*
  • Keyz
    To byla parádní hra.

    Sice jsem to hrál později. Možná bylo demo i na nějakém LEVELU atp. Ale bavil jsem se u toho náramně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit