Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dark Forces jsem v té době hrál, ocitnout se ve světě Star Wars bylo pro tehdejší fanoušky prostě super. Skvěle se podařilo přenést filmovou atmosféru, grafika a levely na tu dobu také pěkné. Pozdější Jedi Knight a navazující datadisk, byly také parádní, další už si nevybavuju, ani nevím, co jsem z nich hrál nebo ne. Původní filmovou trilogii jsem viděl v kině celou někdy vpůlce 90. let, do té doby jsem znal jenom první díl, který jsem viděl poprvé na černobílé televizi na polském programu s mizerným signálem, tradičním polským dabingem a moc jsem tomu nerozumněl. Nejsem si jistý, jestli v kinech neběžela jednička po revoluci ještě před příchodem těch nových verzí, mám dojem, že jsem na ní byl v kině dvakrát.
  • POZOR - pro vsechny co by si jako ja chteli po shlednuti videa DF znovu zahrat a to dnes za pomoci DarkXL enginu, je tu jeden problem, mise nar shaddaa pada, level nejde dohrat, autor sliboval vydani nove verze uz pred lety, ale nestalo se tak, nastesti jsem nasel na netu zpusob jak to obejit, je treba hru spustit s parametrem "-nosound" - bohuzel misi musite celou dohrat beze zvuku, ale jde to, potom uz muzete zase hrat normalne (alespon doufam, jsem ted o 3 mise dal a zatim OK)

    pisu to sem protoze spousta lidi muze mit stejnej problem a nevi co dal, byl jsem chvili vazne nastvanej ze to budu muset nechat byt, jelikoz savy z DarkXL nejdou pouzit v ciste hre...


    Hra je to porad paradni a je podle me skvele nadesignovana, kazda mise je svym zpusobem jina, porad skvelej kousek, co stoji zato hrat.
  • Přiznám se, že sem tudle pecku eště nedohrál, asi vim, co budu dělat zejtra :). Skvělý video chlapi, plno zajímavejch informací o enginu a tak.
  • Mato1987
    Možno budem za blbého ale nie je to tak trošku doom klon?
    • maros.goc
      ty už si tu za blbého dávno, to sa neboj
      • Mato1987
        čo máš vôbec za problém ty neštastník jednobunkový? všimol som si, že takmer v každom jednom komente na mňa agresívne reaguješ ako keby som ti nebodaj hračky ukradol.
        • maros.goc
          to preto že som jednobunkový
          • Mato1987
            aspoň, že si to priznáš.
    • sirpaulsaint
      Tak obě hry jsou fps. )) Podívej se na video, i o tomhle v něm mluví.
      • Mato1987
        hej jasné, pozrel som si len kratučkú ukážku, nemám čas pozerať hodinové video :)
        • sirpaulsaint
          Chápu. Ty hry mají samozřejmě mnoho společnýho, ale třeba už jen samotný feeling daný značkou je odlišuje.
  • Ach jo, ten čas ale letí :_)
    Jinak, co říkáte na nové SW-Rebels ?
    Já k této věci zůstávám neutralní.
    Ale chtěl bych slyšet váš názor na věc.
    • TheGGG
      Názor? Ten ti klidně řeknu, jakožto zastánce nové SW trilogie, jsem měl serial clone wars i přes značnou ret*rdovanost docela rád. Hlavně ty díly co se točily kolem klonů, nebo toho badass lovce odměn s kloboukem. Novej seriál, kromě toho že má úplně hnusný zpracování, přechází do období, blížící se staré trilogii, plné slepých stormtrooperů, mrňatých medvědů, co porazí elitní armádu a nesympatické bandy rebelských hňupů. Takže bléé.
      • Coffin.Corner
        Taky spinkáš s Jar Jarem *15*

        http://thesimpsonsforever.tumblr.com/post/9695143573/oh-jar-jar-everyone-hates-you-but-me
        • TheGGG
          Ne, jen si svítím před spaním svojí LS lampičkou
          http://www.geekologie.com/2012/02/13/darth-maul-saber.jpg
      • sirpaulsaint
        "Období, blížící se staré trilogii, plné slepých stormtrooperů, mrňatých medvědů, co porazí elitní armádu a nesympatické bandy rebelských hňupů" mě docela zaujalo, navazuje to nějak podstatně na Clone Wars? Ty stále obcházím.
        • Pokud vím tak ne :)
          Má to být jakoby o zapálení plamene rebélie :)
          • sirpaulsaint
            Děkuju, v tom případě to zkusím, byť se nejspíš zklamu. ))
  • TheGGG
    LoL ty animace. Jeden by si pomalu myslel, že nepužili motion capture
    • Tebe platí zdejší redakce ať ze sebe děláš tupce? Pokud to děláš zadarmo tak jsi hloupější než jsem si myslel.
      • TheGGG
        Mluvíš jako někdo, kdo má mozek složenej ze tří pixelů, klasická retrofilie, horší než ebola.
        • Jenom nechápu proč odsuzuješ hry, které daly těm tvým dnešním srajdám život. Jde vidět, že jsi jen zarputilé dítě ale až trochu dospěje tvůj mozek velikosti zaječích varlat, tak tě možná přestanou bavit jednoduché hry a začneš vyhledávat výzvy. Ty na to jednou přijdeš stejně jako puberťáci jednou vyrostou z obliby mainstreamové muziky.
          • del0
            Některé zabugované puberťačky budou poslouchat Justina ještě ve 30 letech. *15*
            • Zagro
              :D
          • tak to pr, vetsina ovci z toho nevyroste nikdy, resuscitace michala davida je toho jasnym dukazem...
  • pod se prirazit trosku ke mne hele loooooooool
  • Klidne muzete zvuky hry trosku ztisit:)
  • co je to za verziu? v mojej na Steame takto mysku veru pouzivat nemozem :D
    • Je to tahle upravena verze http://darkxl.wordpress.com/ - buhuzel autor ji jaksi nestihl dodelat. Takze tato verze obsahuje chyby. Obcas hra padne, v levelu Vertical city hra pada neustale (da se na to ale nekde dohledat reseni). Me osobne nefungovaly vsechny zbrane, jednoduse nesly sebrat (skoncilo to u imperial repeateru a granatu). Jo a po zabiti posledního bosse se mi neotevreli dveře k shuttlu. Jinak ale super a diky tomu ze jsem mel jen zakladni zbrane to byla docela vyzva dohrat :) Novejsi verzi jsem bohužel nikde nesehnal...
  • Dělají to jen kvuli penězum, proto taky musíte jít na YT na nemužete to rozkliknout na tehle strance

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit