Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavně tam chybí inteligence protivníků, než jsem narazil na protivníkovu frakci, tak 3 už byly zničeni, jednu jsem dobil během pár tahů, neměla totiž ani jednu jednotku!?! a ta druhá měla pouze jedno město s pár jednotkama, ty jsem dobil za chvílu, a to jsem to hrál skoro celý den...
  • Jednotky pomalejsi na snehu - heroes of might and magic 1 z roku asi 1994. Stehujici se mesta - nomadi - rtw : barbarian invasion. Autor bud lze nebo toho moc nehral...
  • chybi lokal muptiplayer což pro lidi jako sem já co vyrostli na Homam 1 a 2 a Civce u jednoho kompu s kamaradama a nikdy nedojeli ani jednu kampaň protože je to samotné neba znamená že tahle hra presto že se mi libí skončí v zapomenutí (přes steam hrat multiplayer s nekym koho ani nevidím případně vlastně ani neznám fakt nebudu ) škoda škoda snad sem se to tam objeví :)
    štastný Nový rok Gamesáci ;)
    • Hot-seat je prezitek z doby kdy pocitace nemeli sitove karty v zakladu. Endless legend ma navic jednu uzasnou vychytavku concurencni kola. To je v tahoce zcela unikatni. Prinest notas ke kamosovi a parit oba najednou stejnou mapu na tahy - kde tohle jde?
      • V civilizaci 4...
  • Zayl
    Velmi přepálená devítka. Autor je buď fanboy vývojářského studia, nebo měl velice pěkný den když to psal a cítíl se velkoryse.

    Ty superlativy které plní celý text jsou jednoduše nezasloužené a budí velmi negativní dojem. Čili krátké shrnutí od člověka, který se snaží být objektivní-

    Velmi dobrá 4X, která si půjčuje nápady od většiny své konkrence a úspěšně je kombinuje. Originální ale opravdu není. Stejně tak není žádným milníkem. Přijemná hudba, pěkné grafické zpracovaní (tip- vypněte post-processing a mapa bude jasně definovaná) a solidně definované národy vás zabaví. V žádném případě ale nečekejte zázrak.
  • Autor je úplně mimo, E: legend je možná přijemným překvapením po letech, kdy dobrou strategii můžete napočítat na prstech jedné ruky, ale rozhodně to není na 9/10 tedy SKORO PERFEKTNÍ hra(možná spíš 7/10 nebo 6,5. Celá hra mi připadá jako jenom reskinovaný Endless Space do netradiční fantasy prostředí.

    Kdo hrál a pamatuje si na Master of Magic, tak ví jak má vypadat dobrá fantasy 4x hra. A když porovnáme tyto obě hry dneska, tak stále Master of Magic vyhraje nad Endless Legend v každém kategorii kromě snad grafiky.
  • VaZqeZ_EU
    Off topic: Pokud někdo máte rádi seriál "The Walking Dead" a nedočkavě čekáte na další řadu, tak doporučuji nový seriál "Z Nation"!
    Dokoukal jsem teď čtvrtý díl a je to neuvěřitelně zábavná věc. Přistihl jsem se, že se vždy těším na další díl. Není to sice tak "hlubokomyslné", jako Walking Dead ale zábavné je to úplně stejně a neustále se tam něco děje.
    A teď poslední věc, která je naprosto šokující: dělá to studio Asylum pro kanál SyFy. Je až neuvěřitelné, že tohle sračkoidní studio vytvořilo něco tak dobrého. Rozhodně jejich nejlepší věc!

    Z Nation Trailer: http://youtu.be/iqbHm6RTHHM
    Samotné díly online s titulky: http://twovision.eu/domains/twovision.eu/?p=3860 (nový díl vždy jednou týdně)
    • No jelikož Waling Dead stojí za prd...
      No a tady stačil trailer, děkuji ale ne. Asylum prostě nikdy nenatočí nic normálního, i kdyby měli rozpočet Avatara.
    • a jak to souvisí s touhle hrou? mohl jsi to dat alespon do bleskovek
      • VaZqeZ_EU
        No nesouvisí no.. ale vzhledem k faktu, že je neděle, a na Games dnes nejsou žádné nové příspěvky, tak mi jeden offtopíček odpusťte. *4*
    • MickeyMutant
      • VaZqeZ_EU
        Já vím, ale podívej se alespoň na první díl a udělej si názor sám. Neříkám že je to propracovaná pecka, ale nenudím se, což třeba u "Falling Skies" nebo "Defiance" které mají hodnocení znatelně vyšší ano..
  • Rhulad
    Docela bych uvítal pokračovaní Warhammer : Mark of Chaos, tahovek je strašně moc v současnosti...
    • o te hre jsem slyšel a chtel jsem ji koupit ale neni na steamu ani v obchodech
    • Neni tahovka jako tahovka. Jmenuj kvalitni hry z posledni doby. Ja tahovky miluji ale nemam co hrat.
      Navic tahle hra,jak jsi se urcite docetl v clanku,neni uplne klasicka tahovka.
      • treba age of wonders 3
      • Ještě mě napadá Bitva o Wesnoth...není to žádná AAA, ale má docela silnou komunitu, pořád se vyvíjí a (pro někoho bonus) má i úplnou českou lokalizaci. Grafika je jednodušší, ale hratelnost to nestrhává :) Osobně se k ní rád pravidelně vracím :).
      • Rhulad
        za poslední dobu http://www.metacritic.com/browse/games/genre/date/turn-based/pc?view=detailed
        Ta finálni verze Rome není špatná, Civizace je vždy kvalitní, sice žádná vyjímečná, ale jejich dost a RTS? Nic, navíc žádná s pořádným světem, jako má pravě Mark of Chaos...
        • Promin,ale Civilizaci neberu. Stokrat to same. Inovace na bodu mrazu. To neni nova hra,jen pokazde reskin.
          A mam na mysli tahove/rpg/strategie (moje chyba,spatne jsem se vyjadril) ala X-COM serie(skutecny X-COM,i kdyz ta nova hra se s privrenym okem a mody take da). Treba takovy MMX je take tahovka a RPG,ale v podstate uplne jiny zanr nez co myslim ja.
          Odpovidas mi zbytecnym seznamem. Moje odpoved na tvou otazku je stejna. Klikni si na zalozku RTS a mas tam nove RTS hry.
          Vidis jak je to nicnevypovidajici o kvalitach hry?
          • SKús si pozrieť hru Xenonauts. Teraz hrám Wasteland 2 a je to tiež celkom fajn
          • Rhulad
            prvně si teda rozmysli, co chceš, než mě začneš s něčím otravovat a blekotat nesmysly o ničem, všichni soudní jedinci musí vidět nedostatek kvalitní RTS, a že vychazí 10 tahovek na jednu RTS, AAA RTS tu nebyla dlouho a z pořádnýho světa ala Warhammer : Mark of Chaos tu nebyla léta, čili nechápu, proč vedeme tuhle nesmyslnou diskuzi, když není o čem diskutovat.
            • Rhulad
              přestaň proboha na mě reagovat, pláčáš tu kraviny, jsi mimo obraz, mimo diskuzi i mimo moje téma. Pokud to chceš napsat jak pro debila, tak ti to vysvětlím jako pro debila, jen za poslední rok vyšly AAA tahovky jako Age of Wonders či Rome II, na poli RTS tu žádná AAA hra není. Kapišto??? Doufám, že ano, takže jsem spolu skončili. Sbohem a šáteček...
            • Neohanej se nesmysly proboha. Vzdyt ty placas uplne stejne jako ja. Mas tam v seznamu dost novych RTS a maji vysoka hodnoceni. Nevidis si do pusy nebo co?
              Dneska je skatulkou "tahovka" oznacena kazda hra,ktera se da na chvili stopnout. Bez ohledu na to ze to mnohdy ani neni treba. Pro me je tahovka hra,kde behem tahu musite strategicky myslet.
            • maros.goc
              PA sa vraj až tak nepodarila
            • co treba planetary annihilation
  • TIRsk
    Najlepsia tahovka je aj tak: Advance Wars :D
    • flash789
      Ne, Front Mission 3 :)
      • meh Front Mission 5 je lepsi x)
      • maros.goc
        zabudli ste na Final Fantasy Tactics, Tactics Ogre a Jagged Alliance 2 :P
        • del0
          + Incubation *5*
          • VaZqeZ_EU
            Incubation byla neuvěřitelná pecka! Nějaké ruské studio před několika lety začalo dělat remake, ale jejich stránka je už nějaký pátek mrtvá *9*
      • Trisska
        Ale oba jste vedle kluci, každej ví, že nejlepší tahovka jsou červíci - Worms. *4*
  • Autor celou recenzi shodil hned na zacatku tvrzenim, ze zadne jine vyvojare nikdy nenapadlo, ze by ve strategicke hre mohly byt jednotky na snehu pomalejsi. Na mysl se tak vkrada otazka, zda je hra opravdu tak originalni, jak se autor snazi celou recenzi tvrdit, nebo zda proste ma s hrami jen malo zkusenosti. A kdyz k tomu pripíctu, ze plne nechape vyznam pojmu alternativni a pouziva ho nevhodnym zpusobem, dochazim k zaveru, ze je to nejake mlade nezkusene ucho a ridit bych se mel radsi jinymi recenzemi. Redakce by si mela vyhradit nejakeho editora, ktery by temto nezkusenym autorum pomahal.
    • maros.goc
      jj mne prislo hned podozrive ze píše o zanrovom milniku
  • to vypada silene prekombinovane, chtelo by to vyzkouset

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit