Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych skákal do stropu jen tehdy, když by D3 bylo kompletně předělané na D2 s D3 grafikou, adventurer modem a PvP arénami. Vše ostatní by zůstalo jako u D2 což je: možnost obchodování, možnost přerozdělovat staty podle svého a nikoliv automaticky, abilita blok by fungovala jak má, tj 100% dmg redukce, byly by zde staré dobré postavy jako amazonka, barbar, druid, atd. Prostě staré dobré D2: Lod s několika upgrady.
    Bohužel, ale studio Blizzard se nikdy z ničeho nepoučí a tudíž nám naservírovalo WoW klon pod známkou série Diablo. Předlouhé cooldowny na skillech, některé skilly se dokonce jmenují úplně stejně jako ve WoW, vše je tak hezky dětinsky malované a plné barviček a efektů. Člověk nemusí dělat vůbec nic, hra se hraje téměř sama bez nějaké interakce. Skilly se vesele odemykají a dávají do skill slotů úplně automaticky jak postavičce rostou levely. Stejně tak se člověk nemusí starat o jednotlivé staty, jelikož se body také rozdělují bez jediné interakce.Vše je tak WoWkovitě jednoduchoučké, roztomiloučké a barevňoučké, až by se z toho jednomu zvedl kufr. A místo horrorového "The Cow level" tu je "skrytý" ponny level, kde běhají medvídci a jednorožci. To by jeden blil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16*
  • dajablo :D
  • Tak jsem byl z nadpisu nadšen předčasně, slušelo by se tam říct spíš že Next-gen verze dostanou velký update 2.1.0 . Už jsem si myslel, že zas přibude nějaká nová lokace i pro PC verzi. Takže to jen Next gen verze hodí na úroveň té PC, takže vlastně nic nového a jen to co už bylo dávno ohlášeno. Jo a Vault a Greed boss je fajn .... je sranda že se pak dá hrát si s mrtvolou bosse :D :D .... zkoušel jsem to celkem dlouho v očekávání nějakého achievmentu a nic ... možná sem zkoušel málo dlouho :D :D
  • eh, to je rychlost.. tohle je uz nejakej mesic stara zprava, 2.1.0 tu s nama uz nejakou dobu je.
    anebo jste to zjistili az ted, kdyz to vydali i na konzole?
    • tak o PC updatu informovali, tady je jen trochu zavádějící nadpis článku ...
  • Chtělo by to spíš pořádný singleplayer. Stejně si tam akorát všichni měří pérka navzájem. Lituju svých 1250 kč které jsem za to dal a 2 týdnech mě to přestalo bavit. Nechcete někdo krabicovku za nějakou rozumnou cenu? *1*
    • Tak Diablo nebylo nikdy o ničem jinym než o kydlení množství mrch v generovanym prostředí a honění se za co nejlepším lootem. A samozřejmě o předhánění se kdo dropl lepší věc :). A díky RoS a updatu 2.1.0 už je i z Diabla 3 zase trochu Diablo jak sme ho měli rádi, právě s těmi náhodně generovanými částmi. Hlavně po všech těch rebalancech dropů, odstranění aukce atp. je zas zábava rubat pro loot.
      Pokud bys chtěl prodat krabicovku RoSka tak mi chybí doma druhá, klidně bych koupil, základ mám však 2x .... ten už nepotřebuju :D (kvůli domácímu co-opu). Byla by na to lepší konzolová verze než kupovat vše 2x ale tam mne naštvali rozhodnutím neaktualizovat na patch 2.1.0, tak si radši pořídím druhé RoS k té PC verzi.
      • neaktualizovat old gen verzi
    • co jako, se ti nelibi mec +5 , a boty +1 ? ty taky houno rozumis gameseni. *6*
      • Asharak
        "You'll touch my +5 to dexterity vest." *5*
    • Pošli poštou za korunu, jako doplněk k digitalní verzi.
  • lagpools and laggis crossing. normalka
  • Nadpis je opravdu zavadejici. Na PC je jiz 2.1 nejakou chvili dostupny....
  • No neke ! Vážně nové předměty ? Konečně důvod uklikat myš k smrti !
    • Z toho si nedělej prdel, ono to vypadá, že moje G500 opravdu díky Diablu / Borderlands odchází, dlouho teda nevydržela. *1*
  • A na Stare konzole serou
    • Tak snazit se delat lepsi hru na neskutecnou sunku je celkem opruz, protoze si musis hodne vybirat, kde uberes kvalitu, resp. vybirat misto, kde neco vubec pridas.
    • Se dalo čekat. Bohužel
      • Ta dalo, kdyz to Blizz uz tak pred ctvrt rokem sam oznamil. :)
  • další dávka pro závisláky, už tam dodelali to slibovane pvp? asi ne co protože to by si sami urizli vetev pro svy moba hry
    • PvP je tam uz dlouho. Obcas ho i nekdo hraje *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit